Kees Molema? ca. 1920, olieverf op linnen, havengezicht Rotterdam 40x80cm. Cond.: G
Wim van Norden (Bussum 1883 -1978), olieverf op linnen, landschap met sneeuw 45x37cm. Cond.: G
J. Benneke ca. 1900, olieverf op linnen, wandelaar bij kerk in de sneeuw 24x30cm. Cond.:G
Laeven?, olieverf op paneel, vrouwelijk naakt 38x64cm. Cond.: G
Richard Matouschek ( Wenen 1920 - 1976), olieverf op paneel, duinen (met boek) 37x28cm. Cond.: G
Jan Spronk '51 (Amersfoort 1920 - ), olieverf op linnen, kubistisch stilleven 98x61cm. Cond.: G
Vier 18e eeuwse ingekleurde etsen( ets op papier) met Zwitserse kledendracht in goede staat 18x27cm. Cond.: G
J. Lupo, olieverf op linnen, stadsgezicht met koetsen en tram bij avond 50x60cm. Cond.: G
Daniel Nicolaus Chodowiecky 1800 ( 1726 - 1801), ets op papier, vechtende ruiters 9,5x19cm. Cond.: G
Aage Strand (Deense School), olieverf op linnen, circus Kopenhagen 1957, 77x67cm. Cond.: G
J. van Slogteren (Amsterdam 1904 - ), olieverf op linnen, Hollands polderlandschap 50x70cm. Cond.: G
Richard Matouschek ( Wenen 1920 - 1976), olieverf op paneel, landschap met wolkenlucht 37x28cm. Cond.: G
H. Veneman ( Den Ham 1939 - 1991 Enschede), olieverf op paneel, abstracte compositie 49x88cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1930, aquarel op papier, valk op een tak 31x23cm. Cond.: G
Jaap Sax (Amsterdam 1889 - Laren), olieverf op linnen, poldergezicht bij avond 50x40cm. Cond.: G
Ikoon 20e eeuw Roemenië, Moeder Gods van Vladimir in uitstekende conditie 30x23,5cm.
Adrianus van Everdingen (Utrecht 1832 - 1912), verso origineel etiket met echte signatuur, olieverf op paneel, landschap met huis en tuin 53x39cm. Cond.: G
Sadi 2003, olieverf op linnen, Zuid Amerikaans dorpsgezicht met vele figuren 46x38cm. Cond.: G
Gerard Krol (1882 - 1950 Enschede), olieverf op paneel, herfstmorgen kleigaten 66x47cm. Cond.: G
Anton Buytendijk (Amsterdam 1913 - 2002), olieverf op linnen, rhodondenderon 80x90cm. Cond.: G
G.H. Bijlsma ca. 1900, olieverf op paneel, winters landschap met burcht en figuren 30x40cm. Cond.: R-G