A. Künzel ca. 1930 (Duitse School), olieverf op linnen (maroufle), visser met tabakspijp 30x40cm. Cond.: G
Hendriks E. Roodenburg (1895 - Den Haag), ets op papier, stadsgezicht Utrecht 14x24cm. Cond.: G
G.H. Bijlsma ca. 1900, olieverf op paneel, winters landschap met burcht en figuren 30x40cm. Cond.: R-G
Monogram F.B. ca. 1930, olieverf op linnen, vaas met viooltjes 36x25cm. Cond.: R
Gerard Diepeveen (Enschede), olieverf op linnen, abstracte compositie 50x40cm. Cond.: G
Jan Wiegers (Kommerzijl 1893 - 1959 Amsterdam), olieverf op paneel, stilleven met perziken 32x37cm. Cond.: G
Twee werken 19e eeuw; 1x miniatuur mansportret op ivoor (ongesigneerd) 5x3,5cm. en 1x liggende lezende dame HEZ 1884 18x12cm. Cond.: G
Anton Buytendijk (Amsterdam 1913 - 2002), olieverf op linnen, rhodondenderon 80x90cm. Cond.: G
H.J. Reyers 1983, gouache op papier, 3 figuren en liggend naakt 45x38cm. Cond.: G
Maria Thijmann ( 1867 - 1928), olieverf op linnen (gedoubleerd), glooiend landschap 50x60cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1940, olieverf op paneel, zandige landweg 24x30cm. Cond.: G
Ongesigneerd (vermoedelijk Duitse School), olieverf op paneel, Impressionistisch stadsgezicht ca. 1930, 63x50cm. Cond.: G
Map met 8 schilderijen uit begin 19e eeuw met voorstellingen van engelen, putti etc. ca. 1820-1830 (op papier). Stukken van de kaarten af, ca. 38x25cm. Cond.: R
Naar Louis Apol ca. 1900, olieverf op paneel, winters bosgezicht met paardenkar 57x18cm. Cond.: G
Ongesigneerd 18e eeuw (op de lijst een naambordje Van der Werff 1659 - 1722), olieverf op linnen, landschap met twee vrouwen en een beeld 40x48cm. Cond.: R
G. Dünkhase 1955, olieverf op linnen, stilleven met bloemen 60x60cm. Cond.: G
Richard Matouschek ( Wenen 1920 - 1976), olieverf op paneel, landschap met wolkenlucht 37x28cm. Cond.: G
J. Sigmans ca. 1920, olieverf op linnen, plasgezicht 42x56cm. Cond.: G
Richard Matouschek ( Wenen 1920 - 1976), olieverf op paneel, duinen (met boek) 37x28cm. Cond.: G
Ikoon 20e eeuw Roemenië, Moeder Gods van Vladimir in uitstekende conditie 30x23,5cm.
Ongesigneerd 19e eeuw (Italiaanse school), olieverf op linnen, portret van een Zuid Europese vrouw 27x20cm. Cond.: G
Laeven?, olieverf op paneel, vrouwelijk naakt 38x64cm. Cond.: G