Elf diverse Hollands zilveren lepeltjes en een kinder-eetlepeltje 835/000, totaal ca. 118gr. Cond.: U
Zoutvaatje zilver 835/000 met ajourgezaagde rand, 4 bokkekoppen en guirlandes staand op vier pootjes. Met originele blauw glazen binnenbak. Zaanlandse zilversmederij, ca. 1930.
Fraai mahoniehouten buro set met o.a. pennenbakjes, deksel met zilveren knop en twee geslepen kristallen inktpotjes met 835/000 zilveren monturen met knopdeksels. MT.: W.Voet & Zn., Haarlem ca. 1910. ...
Twee Hollands zilveren miniatuur hobbelpaardjes. Een sledevorm, Jaarletter: R, 1977, MT.: C.A.Stout, Rotterdam, Samen ca. 23gr., Cond.:U
Veter of knopenhaak met gecontourneerd 925/000 zilveren heft in originele doos, gemerkt: Georg Friedrichs Goudsmid Batavia-C
Hollands zilveren gelobd bonbonschaaltje 835/000 edelmetaal bedrijven inlands V gestempeld ca. 120gr. 2,5xø15,5cm. Cond.: U
Zilveren kandelaar omgebouwd tot schemerlamp, 835/000. H. 22cm., Voet 10x10cm., Cond.:U
Hollands zilveren theelepels, 835/000 en vijf sterling zilveren theelepels 925/000, samen ca. 99gr., Cond.:U
Zilveren odeurhouder op voet met deksel, van buitenlandse makelij. 13.5x5cm., Cond.:U
Fraaie 835/000 zilveren sauslepel met rechthoekige gecontourneerde bak en dubbele schenktuit, en gecontourneerde steel met graveerwerk en vlambekroning. MT.: J.L.Kroymans, Oss/Schijndel 1830, ca. 25gr...
Tien plated doosjes, waarvan een hartvormige met haan, een uitdraaidoosje en een egeldoosje. Cond.:U
Acht plated doosjes en een hangerdoosje, een doosje met rondom parelmoer en een met parelmoer deksel. Cond.:U
Acht plated doosjes en een dirigerende poes, 2 ronde, 3 vierkante, 2 rechthoekige en een kikker. Cond.:U
Divers zilver: 6 servet-banden, 2 vingerdoekringen, rond bakje, 2 onderzetters, druppelvanger voor wijnfles gebroken suikertang en gebroken roomlepel. 835/000 Totaal ca. 250gr.
Fraai 835/000 zilveren empire tuitzeefje met fijne kabelrand en graveringen. MT.: J (Johan?) Kruyff Amsterdam, ca. 1825,
Lot zilver: 2 broches, 2 theelepels, 2 suikerscheppen en een zoutlepeltje 835/000. Zilvergewicht ca, 57gr.
Mooi klein zilveren 835/000 presenteerblaadje met strakke bewerkte rand en in de hoeken versierd met acanthusmotieven. Importeursteken.: G.T.Smit, Gieten/Rolde en zilveren servethouder 800/000 Holland...
Bijzondere sigarendoos met 835/000 zilveren applicaties van o.a. brug bij Culemborg, met stoomtrein en inscriptie T.v.R. Toegeschreven aan MT.: Jacobus van Geelen &Zn., Voorschoten ca. 1870
Engels sterling zilveren sigarettenetui met vergulde binnenzijde 925/000 en twee zilveren servetbanden waarvan een MT.: Albertus Gerritsen, Amsterdam begin 1900. Beiden 835/000 Totaalgewicht ca. 269gr...
Zilveren 4-lichts kandelaar op 8-kantige voet, kleine schade. Kon. Ned. Edelmetaalbedrijven van Kempen, Begeer en Vos ca. 1920, 925/000, 10,5x15x28cm.
Vier Hollands zilveren pillendoosjes met bloemversiering op de deksels 835/000 Importeursteken.: G.T.Smit, Gieten/Rolde ø 3.5cm., Totaalgewicht ca. 35gr.. Cond.:U
Antiek zilveren inktstel 835/000 met 2 kristallen flacons en zilveren doppen en 2 zilveren kroontjespennen in houders, ca. 1867, 18x10cm., lichte beschadiging
Zeven antieke Hollandse theelepels met gegraveerde steel, 835/000. Jaarletter: L:1820, MT.: Gallus J.Drewes, Groningen, en 1 advocaatlepeltje en suikerschep. Totaalgewicht ca. 79gr., Cond.:U