Oude bureauklok ca. 1950 "Made in Great Britain" met bovenliggende balans in goede staat 16x16x7cm.
Zeldzame 18e eeuwse staande hoekklok (Luiks model) anno 1791 met gegraveerde en bewerkte wijzerplaat, monogram H.H. Bevat 8-daags uurwerk (uurwerk heeft aandacht nodig) met prachtige eikenhouten handg...
Oude Tiffany stijl hanglamp 2e helft 20e eeuw in goede staat 25xø29cm.
C. Geist 1917 (Carl Friedrich W. Geist 1870 - 1931 Duitse School), olieverf op linnen, cafe met figuren 60x62cm. Cond.: G
Antieke 4-delige koperen stoof en ketel in goede originele staat 38x28xø19cm.
Nils Bjorkqvist (1900 - 1991 Zweden), olieverf op linnen, mussen op een tak 30x40cm. Cond.: G
Prachtig 16e eeuws handgeschreven perkament (bijbel) met gouddecor en kleur. Tweezijdig bewerkt (Latijns), rankenwerk is in de 19e eeuw met kleur voorzien. Aquarel op papier, in zeer goede staat 19x1...
Kleine oude (antieke?) baardmankruik ca. 1900 (mogelijk ouder) 16,5xø12cm. (chip bij voet) Cond.: R
Oude langwerpige Delftse tegel in brede Hollandse eiken lijst met voorstelling naar Rossum du Chattel. Tegel: 10x30cm. Lijst 46x26,5cm.
Grote oude Duitse eikenhouten gestoken wandplaquette 1e helft 20e eeuw met tekst "War an mich glaubt dem will ich die Krone des ewigen Lebens geben" 5xø65cm. Cond.: G
Twee delen oud Delfts keramiek; 1x 8-kantige knobbelvaas ca. 1930 27x13x13cm. en 1x fruitschaal Porseleyne fles (chip) 8xø23cm. Cond.: R-G
Grote oude notenhouten tafelklok met maanstand en bronzen armaturen ca. 1930 in goede staat 40cm.
Prachtig 19e eeuws Amsterdams staand horloge van mahoniehout op eiken. Uurwerk met maanstand, secondenaanduiding, dagaanduiding en maandaanduiding. Kwartierslag op dubbele bel. Gesigneerd Jacob Tyse A...
Doos diversen o.a; consoles, kunstvoorwerp, camera, gordijnboorden, scheerset, etc. 20e eeuw Cond.: G
Pierre Doutreleau ca. 1980 ( 1938 - Franse School), olieverf op linnen, schepen in een kanaal 55x37cm. Cond.: G
Prachtige 19e eeuwse vuurvergulde empire pendule met Diana (godin van de jacht). Achtdaags uurwerk, geen touwtjesslinger (vermoedelijk touwtjesslinger omgebouwd naar veerslinger). Vergulding is iets s...
Pit van Loo (Winsum 1905 - 1991 Haren, nabloei Groninger ploeg), olieverf op paneel, vrouw in kubistische ruimte 60x80cm. Cond.: G
Russische ikoon, 19e eeuws, Maria met kindje Jezus (oudere restauratie). 31x35.3x3cm., Cond.:R/G
Vijf delen oud Deens Royal Copenhagen porselein; 1x schotel Tivoli Kopenhagen (chip), 1x schotel Börsen, 1x schotel met sneeuwklokjes (B&G), 1x schotel met gebouw (B&G, chip), 1x bordje 1878-1918 Danm...
Messing 19e eeuws strijkijzer in goede originele staat 20x22x11cm.
Oude Duitse Rosenthal keramiek hengselschaal, gesigneerd Faber 2e helft 20e eeuw in goede staat met fruit- en vogeldecor 20x32x31cm.
Drie oude/antieke messing kaarskandelaars; 2x 19e eeuw en 1x 20e eeuw 19-24cm. Cond.: R-G