This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

20. Aprilveiling 2014

Auction on Friday, April 11, 2014 from 02:00

Completed | Default auction

Kathe Kruse, Irmela
Result: 75 EUR

Duitse Kathe Kruse pop, Irmela 1986 in doos, onbespeeld 37cm. Cond.: G

Houten beeld
Starting price 20 EUR

Houten gesigneerd (R. Normil) figuur van een dansende vrouw met kalebas 20e eeuw 49cm. Cond.: G

Kathe Kruse, Otto
Result: 70 EUR

Duitse Kathe Kruse pop, Otto 1981 in doos, onbespeeld 35cm. Cond.: G

Schilderij, Schulz-Stradtmann
Starting price 250 EUR

Otto Schulz Stradtmann ( 1892 - 1960 Duitsland), olieverf op linnen, landschap met rietgedekte boerderij 48x36cm. Cond.:G

Schilderij
Result: 60 EUR

Gesigneerd Germ de Jong 1945, olieverf op paneel, bloemenstruik 32x42cm. Cond.: G

Bronzen olifant
Result: 250 EUR

Grote decoratieve bronzen zittende olifant 21e eeuw gemonteerd op marmeren voet, moderne vormgeving 45cm. Cond.: G

Plated beeld
Starting price 200 EUR

Antiek plated bronzen beeld op wit marmeren voet "Pour le Pavres" 19e eeuw. Voorstellend een bedelaar met kind en hoed 21x12x12cm. Cond.: G

Grace S. Putman
Result: 135 EUR

Pop genaamd "Bye Lo baby" van verschillende makers o.a. Kestner (verschillende delen door verschillende makers), gemerkt op het hoofd "by Grace S. Putman", gemerkt op het lijf met een rode stempel. Bi...

H. Hulk
Starting price 200 EUR

Hendrik Hulk (Amsterdam 1842 - 1937 Haarlem), olieverf op paneel, sluis bij Zeeland 20x12cm. Cond.: G

AM 2/0 DEPO 1894
Result: 85 EUR

Pop, gemerkt 1894 AM 2/0 DEPO . Biscuit porseleinen hoofd met open mondje, tandjes, bruine vaste ogen en blond haar. Composiet (of papier-mache) lichaam (9 geledingen) met losse draaiende polsen, draa...

2 Bronzen boekensteunen
Result: 60 EUR

Twee 19e eeuwse bronzen boekensteunen in de vorm van apen in goede originele staat 13,5x14x10cm.

Pop + los hoofd
Result: 20 EUR

Recknagel "Amberg baby", gemerkt op hoofd L.A - S, RA 241. Biscuit hoofd met blauwe slaapogen en gemodelleerd haar. Stoffen lijfje met porseleinen handjes H.: 16cm. + Los porseleinen hoofdje van Reckn...

Schilderij Diepeveen, Eiffeltoren
Result: 60 EUR

Gerard Diepeveen 20e eeuw (Enschede), olieverf op linnen, kubistische Eiffeltoren 50x40cm. Cond.: G

Album DDR
Result: 35 EUR

D.D.R. (Duitsland) spec. verz. z.g. "gedenkbladen" met zegels en spec. stempels 60-er jaren.

Stork-Damen, stilleven
Starting price 500 EUR

Henrica Maria Stork Damen 1966 (Voorhout 1900 - ), gouache op papier, stilleven 30x45cm. Cond.: G

Schilderij, Knikker
Result: 425 EUR

Aris Knikker (toegeschreven aan, Haarlem 1887 - 1962 Den Haag), olieverf op linnen, zandpad met moeder, kind en boerderij 45x25cm. Cond.: G

Schilderij, C. Geist 1917
Starting price 350 EUR

C. Geist 1917 (Carl Friedrich W. Geist 1870 - 1931 Duitse School), olieverf op linnen, cafe met figuren 60x62cm. Cond.: G

Tiffany stijl hanglamp
Result: 40 EUR

Oude Tiffany stijl hanglamp 2e helft 20e eeuw in goede staat 25xø29cm.

3 Chin. schotels
Starting price 30 EUR

Drie oude Chinees porseleinen schotels ca. 1900 (gemerkt) met figuur- en vlinderdecor in goede staat ø22,6cm.

Capucijner vaas
Result: 140 EUR

Grote 19e eeuwse capucijner vaas met 2 Chinese landschappendecors. Rand van voet beschadigd 25xø10cm. Cond.: R

Schilderij, Nils Bjorkqvist
Result: 75 EUR

Nils Bjorkqvist (1900 - 1991 Zweden), olieverf op linnen, mussen op een tak 30x40cm. Cond.: G

Stoof + Ketel
Starting price 15 EUR

Antieke 4-delige koperen stoof en ketel in goede originele staat 38x28xø19cm.

Regelateur
Starting price 100 EUR

Notenhouten regelateur ca. 1880 Grunderzeit in zeer goede staat. Uurwerk van C.M. (geen beschadigingen) 86x34x17cm. Cond.: G

Schildersezel
Result: 50 EUR

Mahoniehouten schildersezel 20e eeuw in goede staat 80x43x20cm.