Vurenhouten 19e eeuwse kinderstoel, blauw overgeschilderd in goede staat 130x60x60cm.
Neuhausen ca. 1930 (Duitse School), olieverf op linnen, landschap met heide 69x60cm. Cond.: R
Hollandse Louis Seize 18e eeuwse commode van massief eikenhout met origineel beslag 85x100x53cm. Cond.: G
Duitse eikenhouten bijbelstandaard ca. 1880 Grunderzeit in goede staat 103x53x30cm.
Zilveren miniatuur van een bezembinder zittend op een kruk, Maker: CA Stont Rotterdam anno 1976, 835/000 H.: 3cm.
Marinus de Jongere (Prulman) (1912 Rotterdam - ), gemengde techniek op papier, havengezicht Rotterdam 90x58cm. Cond.: R-G
Broche, GG 585/000 met opalen. Rond bloemmodel, ø 26 mm, met in het midden een ronde witte opaal. Om de witte opaal zit een bewerkte rand met daarnaast peervormige randen met 6 kleine witte opalen. De...
Monogram J.W. 1935, aquarel op papier, stilleven met vergiet, ketting en kamelenbeeldje 32x32cm. Cond.: G
Zilveren salade couvert, bekroond met hand gegraveerde adelaars en swastika's, 835/000 L.ca.23cm., Ca. 140gr.
Taps toelopend kristallen flaconnetje met Engels zilveren dop en blauw bewerkte bovenzijde 925/000, 6xø3cm. Cond.: U
Kristallen flacon met handgegraveerde Engels zilveren dop (925/000) 13xø3cm. Cond.: U
Messing Jugendstil bureaulamp, gemonteerd op marmer ca. 1910, in goede staat 40x11x25cm.
Antiek broodmes met Hollands zilveren heft, bewerkt met buiten taferelen en bekroond met jachthond, 835/000, Groot keur L. ca.35cm.
Onduidelijk gesigneerd ca. 1910 (originele lithosnede), lithosnede op papier, zeilboten voor de kust 46x31cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse witmarmeren wand- of haardconsoles (1 chip) 38x13x10cm. Cond.: G
Monogram H.v.H. ca. 1930, houtsnede op papier, twee liggende leeuwinnen 27x18cm. Cond.: G
Mahoniehouten oor-fauteuil met prachtige goudkleurige stoffering ca. 1880 in zeer goede staat 107x69x83cm.
Messing 5-delige haardset ca. 1880 in goede originele staat 72x22x18cm.
Geo Jennings ca. 1930 (Engelse School), olieverf op linnen, Engels landschap met watermolen Cond.: R-G
Renard (Franse School), olieverf op papier, marktgezicht met vele figuren en ballonnen 55x45cm. Cond.: R-G
Wortelnoten Louis Quinze stijl vitrine-opzetkast (stijlmeubel) 2e helft 20e eeuw met snijwerk, klauwpoten en bronzen beslag. In zeer goede originele staat 210x150x45cm.
Ronde kristallen jardiniere met geslepen en geëtste bloem op de bodem, in houder met handgrepen en op staand op drie bolpootjes. Gemerkt met een vis. CA. 20.5cm.
Ring WG, 750/000, met twee diamanten. Fijn ring art deco stijl met 2 grote diamanten, ca 0.50 crt per stuk, met strakke WG gladomzetting. ca 3,2 gr. ø 59. Een steen is iets beschadigd