This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

20. Aprilveiling 2014

Auction on Friday, April 11, 2014 from 02:00

Completed | Default auction

Album, motiefverzameling
Starting price 50 EUR

Davo album, motief "Ver. Europa", voornamelijk pf.

Album Oostenrijk
Result: 30 EUR

Postzegelalbum Oostenrijk met ca. 2350 verschillende zegels.

Album met 350 kaarten
Starting price 250 EUR

Oud rood album met meer dan 350 kaarten van Nederland en enkele Duitse wenskaarten.

Album Zweden
Starting price 200 EUR

Postzegelalbum Zweden met ca. 1050 verschillende zegels.

2/3 Thaler 1961
Result: 75 EUR

Munt van 2/3 Thaler 1961 Saxe-Meiningen German States. Bernhard KM 25. Cond.: FR

10 Gld. goud 1898
Result: 250 EUR

Nederland gouden munt van 10 gulden, Wilhelmina 1898 (met punt). Cond.: PR

3 Penningen
Result: 135 EUR

Drie penningen: Twee penningen Evert Musch; 1x penning ter ere aan Evert Musch als docent aan de academie Minerva van 1947-1981 ø80mm., ca. 406gr. en 1x bronzen penning met vissen op de voorzijde en k...

8 Bankbiljetten
Starting price 40 EUR

Kavel van 8 bankbiljetten Ned. Indië - Suriname, Cond.: FR

18 Romeinse munten
Starting price 60 EUR

Kavel van 18 Romeinse munten 2e-3e eeuw na Christus. Diverse kwaliteiten.

28 Halve centen
Result: 50 EUR

Kavel van 28 munten van 1/2 Cent Nederland, diverse jaren Cond.: ZFR

Bureaulampje Art Deco
Result: 40 EUR

Messing Jugendstil bureaulamp, gemonteerd op marmer ca. 1910, in goede staat 40x11x25cm.

Marmeren console
Result: 30 EUR

Twee 19e eeuwse witmarmeren wand- of haardconsoles (1 chip) 38x13x10cm. Cond.: G

Pokenset
Starting price 30 EUR

Messing 5-delige haardset ca. 1880 in goede originele staat 72x22x18cm.

Tiffany stijl hanglamp
Result: 40 EUR

Oude Tiffany stijl hanglamp 2e helft 20e eeuw in goede staat 25xø29cm.

Stoof + Ketel
Starting price 15 EUR

Antieke 4-delige koperen stoof en ketel in goede originele staat 38x28xø19cm.

Frans Baayens
Result: 50 EUR

Frans Baayens (Enschede 1896 - 1970), olieverf op linnen, watermolen van Haaksbergen 40x60cm. Cond.: G

Tekeningen Wilhelm Knospe
Result: 190 EUR

Groot kavel Duitse tekeningen van Wilhelm Knospe (gestorven in WO II aan het Russische front) 1e helft 20e eeuw. Prachtige kwaliteit. Ontwerpen winkels, deuren, pande, meubeks, Heraldiek, roccailles, ...

Schildersezel
Result: 50 EUR

Mahoniehouten schildersezel 20e eeuw in goede staat 80x43x20cm.

Japanse houtsnede
Starting price 30 EUR

Japanse houtsnede ca. 1900 (gesigneerd), wintergezicht Japan met figuren (met twee scheuren ca. 4 en 7cm. ) 22x34cm. Cond.: M

2 Figuren, Gerold pors.
Result: 80 EUR

Twee Duitse Gerold porseleinen figuren (Bavaria) ca. 1950; 1x naakte dame met reekits en 1x zittende dame met gala-jurk 15-21cm. Cond.: G

Imari schemerlamp
Result: 75 EUR

Imari porseleinen 19e eeuwse tafellamp-voet in goede staat 34xø17cm.

Wanddecoratie, hout
Starting price 30 EUR

Grote oude Duitse eikenhouten gestoken wandplaquette 1e helft 20e eeuw met tekst "War an mich glaubt dem will ich die Krone des ewigen Lebens geben" 5xø65cm. Cond.: G

Majolica eend
Result: 60 EUR

Keramieken schenkeend ca. 1900, onduidelijk gemerkt in goede staat 32cm.

Imari vaas
Starting price 40 EUR

Imari porseleinen 19e eeuwse vaas (8-kantig) met bloemvaasdecor in goede staat 25x13x13,5cm.