Munt van 2/3 Thaler 1961 Saxe-Meiningen German States. Bernhard KM 25. Cond.: FR
Nederland gouden munt van 10 gulden, Wilhelmina 1898 (met punt). Cond.: PR
Kavel van 18 Romeinse munten 2e-3e eeuw na Christus. Diverse kwaliteiten.
Twee 19e eeuwse witmarmeren wand- of haardconsoles (1 chip) 38x13x10cm. Cond.: G
Messing 5-delige haardset ca. 1880 in goede originele staat 72x22x18cm.
Oude Tiffany stijl hanglamp 2e helft 20e eeuw in goede staat 25xø29cm.
Antieke 4-delige koperen stoof en ketel in goede originele staat 38x28xø19cm.
Frans Baayens (Enschede 1896 - 1970), olieverf op linnen, watermolen van Haaksbergen 40x60cm. Cond.: G
Japanse houtsnede ca. 1900 (gesigneerd), wintergezicht Japan met figuren (met twee scheuren ca. 4 en 7cm. ) 22x34cm. Cond.: M
Imari porseleinen 19e eeuwse tafellamp-voet in goede staat 34xø17cm.
Grote oude Duitse eikenhouten gestoken wandplaquette 1e helft 20e eeuw met tekst "War an mich glaubt dem will ich die Krone des ewigen Lebens geben" 5xø65cm. Cond.: G
Keramieken schenkeend ca. 1900, onduidelijk gemerkt in goede staat 32cm.
Imari porseleinen 19e eeuwse vaas (8-kantig) met bloemvaasdecor in goede staat 25x13x13,5cm.