Drie Japanse keramieken vazen ca. 1900, Satsuma met gouddecor en 1x gemerkt. In goede originele staat 24-25cm.
Vier delen oud porselein: Maarschalk met honden ca. 1920 (keramiek), dekseldoos met bloemendecor gemerkt: A.K., vaasje G.W.Depose ca. 1950 verlopen glazuur en een grote Rosenthal vaas, gelijmd 8-37cm.
Duits porseleinen aap-dirigent met muziekstandaard. Gemerkt met een kroon en daaronder een Z 20e eeuw. In goede staat 10-20cm.
Vijf oude Chinese/Japanse gemberpotten 20e eeuw met diverse decors in goede staat (2x een stel) 12-15cm. Cond.: G
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen plaquette met vogels in bloesemtak decor ø28cm. Cond.: G
Grote decoratieve imari porseleinen schaal 2e helft 20e eeuw met gouddecor en diverse voorstellingen in goede staat 11xø27,5cm.
Oud Russisch terracotta beschilderd figuur (etiket) in goede staat 25xø14cm.
27 Bronzen munten Romeins AS + Dupondius ca. 100-300 AD, Cond.: G-FR
Chinees porseleinen kop & schotels 19e eeuw met landschapsdecor (kind met konijnen), 1 kopje minimale chip en 1 schoteltje met haarscheuren. Verder in goede originele staat 5xø11cm.