Bestekcassette 72-delig, gemerkt Hanseat ca. 1930 bestaande uit; 12 eetlepels, 12 grote vorken, 12 voorgerecht vorken, 12 grote messen en 12 voorgerecht-messen 47x26x10cm.
Zeldzame vroege 18e eeuwse Hollandse statenbijbel anno 1719 door Pieter Keur Dordrecht en Pieter Rotterdam te Amsterdam. Met originele band en zilveren slot. 12x22x31,5cm. Cond.: G
Russisch zilveren kovsch met vuurvergulde binnenkant en aan de buitenkant versierd met cloisonne, 84 solotniks ( 875/000 zilver, Rusland). Totaal gewicht 44gr., L.8cm., Cond.:U
Antiek Hollands zilveren salade couvert, model Haags lofje,835/000, Grootkeur, Jaarletter: A:, 1910, MT.: Gerritsen, Amsterdam en Zeist, L. 26cm., Ca. 218gr., Cond.:U
Collier GG, 585/000, gourmet. Collier met een platte gourmetschakel, breedte 2,6 mm. Het collier heeft een karabijnsluiting. Lengte 42 cm, ca 8,0 gr Nieuw
Broche GG 585/000 gemaakt van kapstuk. De broche is versierd met veel kleine knopjes en filigrain. Omlijnd met een parelrand van goud. ca 10,1 gr. Grootte 49x49 mm.
Ring en broche GG 585/000 Art deco. Staafbroche met in het midden een diamant en een fraaie bewerking. Lengte 61 mm. En een rijring hoog opstaand met kleine 8 kant diamanten. ø 58 ca 5,7 gr
Collier, zilver 925/000, met zirconiahanger. Slangcollier met ovale hanger bestaande uit 3 verlopende ovaaltjes met in de middenste zirconia's, 24x35 mm. Lengte collier 41 cm. ca12.6 Nieuw
Kristallen loddereinflesje met Hollands zilveren dop en kraag, met glazen stopje, 835/000 H. 9cm., Cond.:U