This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

20. Aprilveiling 2014

Auction on Friday, April 11, 2014 from 02:00

Completed | Default auction

Ring briljant saffier
Starting price 340 EUR

Ring WG 750/000, met briljant en saffier. Elegante ring met ovale saffier, 7,4 x 3,6 mm, met aan weerskanten 3 rijen met kleine briljanten, totaal ca 0.36 krt. ø 53 ca 4,3 gr

Ring WG briljant jade
Starting price 520 EUR

Ring WG 750/000, met briljant en jade. Opengewerkte ring met aan de bovenzijde een bewerking met 18 briljanten en 5 jadestenen. ca 6,2 gr ø 57

Ring robijn briljant
Starting price 650 EUR

Ring WG 585/000 met robijn en briljant. Entourage ring met in het midden een emerald geslepen roze/rode robijn, 6,8x7,9 mm. Om de robijn zitten 12 zeer fraaie briljanten, totaal ca 0.55 crt. ca 5,9 gr...

Armband WG gourmet
Starting price 700 EUR

Armband WG 585/000 gourmetschakel. Zware armband met gourmetschakel, breedte 5,8 mm, dikte 3 mm, voorzien van bakslot met veiligheden. ca 31,7 gr lengte 18,5 cm. Nieuw

4-Rij bloedk. armband
Starting price 200 EUR

Bloedkoralen armband met GG 585/000 sluiting. Bloedkoralen armband 4 rijen, tonnetjes kralen ø 4 mm, bevestigd aan fijn ronde GG 585/000 bloemsluiting met in het midden een bloedkoraal. Aan de sluitin...

Beker met deksel
Result: 2.600 EUR

Grote zilveren, met aan binnenzijde vergulde, dekselbokaal welke aan de buitenkant geheel versierd is met cloisonne. 84 solotniks ( 875/000 zilver) Rusland. Totaal gewicht 783gr., 28xø9.5cm., Cond.U

2 Kandelaars, dames
Starting price 825 EUR

Twee zilveren art-deco kandelaars in de vorm van een vrouwenfiguur, 900/000, Samen ca. 950gr., H. 28cm., Cond.:U

Zilveren kan
Starting price 500 EUR

Grote zware zilveren dekselkan met acanthusknop en ebbenhouten handvat. 835/000, voorzien van trembleersteek, MT: Jakob Grimminger, Schwabisch Gmünd. ca. 1050gr. 25xø15cm.

2 GG broches
Result: 135 EUR

Twee broches, GG 585/000. GG staafbroche met slag en twee jadestenen, lengte 46 mm, en een fantasiebroche, bestaande uit diverse halve manen rond gezet. De broche is mat/poly.ø 39x31 mm Totaal ca 11,...

Zilv. naaldenkoker
Result: 150 EUR

Hollands zilveren naaldenkoker met monogram, 18e eeuws, 1780 Amsterdam, 835/000, ca. 17gr., L. 9.5cm., Cond.:U

Antieke GG broche
Result: 50 EUR

Antieke GG, 585/000 mandbroche. Ovale broche bloemenmand, ø 29x23mm, bewerkt met filigrain en kwastjes. Broche is goed intact. ca 2,8 gr.

Kristallen jardiniere
Starting price 50 EUR

Ronde kristallen jardiniere met geslepen en geëtste bloem op de bodem, in houder met handgrepen en op staand op drie bolpootjes. Gemerkt met een vis. CA. 20.5cm.

Zilveren botermes
Starting price 35 EUR

Zilveren botermes 835/000, getorste steel met parelheft, MT.: J.H.Schijfsma, Sneek anno 1900 met exportkeur. L. 20cm., ca. 43gr.

Zilveren bokaal
Starting price 750 EUR

Antieke zilveren bokaal met vuurvergulde binnenzijde. Rijkelijk bewerkt met eikenbladeren waartussen eikeltjes. Voorzien van een gravure "Die Handwerkerbank URACH Ihrem Vorstand 1869", 835/000, ca. 39...

Zilveren bokaal
Starting price 1.500 EUR

Prachtige grote zilveren dekselbokaal met vuurvergulde binnenzijde, versierd met florale motieven. Met gravure "Die offiziere der vereinigten Artillerie und IngenieurSchule am 1. Mai 1852" Dem Herrn W...

Ring GG Toermalijn
Starting price 400 EUR

Ring GG 585/000 met Toermalijn. Brede ring, 10 mm, met 3 toermalijn carrees omlijnd met briljanten, totaal ca 0.33ct W/VS, ca 10.6gr ø 54

Ring GG saffier briljant
Starting price 400 EUR

Ring GG 750/000 met saffier en briljant. Ring met slag waarin meerdere trapezium geslepen diamanten, tot ca 0.30 crt, zitten. In het midden zit een ovale blauw saffier, 6,4x 4,7 mm. ca 5,5 gr ø 56

Zilveren loddereindoosje
Starting price 130 EUR

Antiek ovaal Hollands zilveren loddereindoosje met monogram schildje, rondom bewerkt met bandmotieven, 835/000, Grootkeur, Jaarletter: W: 1856, MT.: P.R.Cabboes, Leeuwarden, ca. 16gr., 3.5x3x3.5cm., C...

Ring WG 2 diamanten
Starting price 500 EUR

Ring WG, 750/000, met twee diamanten. Fijn ring art deco stijl met 2 grote diamanten, ca 0.50 crt per stuk, met strakke WG gladomzetting. ca 3,2 gr. ø 59. Een steen is iets beschadigd

Broche briljant saffier, robijn
Result: 180 EUR

Elegante broche WG 585/000 met briljant saffier en robijn. Fijn staafbroche met schild. In de schild zitten 3 rijtjes met robijnen en saffieren. Verder zitten er over de hele broche briljanten. ca 1,9...

Collier WG briljant
Starting price 950 EUR

Choker WG 585/000 met briljant. Venetiaans collier met in het midden een maantje pave bezet met briljanten. aan de rand van de maan zitten 7 briljanten verlopend in grootte, ø 2,5-3,5mm, van een mooie...

5-Rij bloedk. halssnoer
Starting price 1.150 EUR

Bloedkoralen collier, 5 rijen met antieke GG 585/000 sluiting. Mooi bloedkoralen collier, 5 rijen met koraal in de vorm van tonnetjes in diverse groottes. De snoeren zijn bevestigd aan een antiek GG m...

Oorhangers,GG parel briljant
Starting price 800 EUR

Oorhangers, GG 750/000 met Briljant en Parel. Oorstekers in de vorm van een slag met daarin 21 Baquette geslepen diamanten ca. 0.16 crt. Onderaan de oorstekers hangen 2 mooie Zuidzee parels ø 10/11 mm...

Pantera armband GG
Starting price 800 EUR

Armband GG 585/000, met pantera schakel. Brede schakelarmband, 18 mm, panteramodel met 11 rijen met kleine schakels. De armband is voorzien van een bakslot en heeft twee veiligheden. Lengte 21 cm ca 3...