Plaatarmband, GG 585/000, met gourmetschakel. Plaatarmband, zonder gravure, plaat 36x 6 mm, met gourmetschakelband, breedte 6 mm, met veeroog. lengte 20 cm ca 11 gr
Ring GG 750/000 met parel. Fantasie slagring, breedte 8,5 mm, met in het midden een cultive parel, ø 6 mm. ø 58 ca 2,8
Oorclips, GG 585/000 met parel. Bloemvormig, opengewerkte oorclip, ø 11,7 mm, met in het midden een parel, ø 7 mm. ca 5,7 gr
Ring GG 585/000 met opaal. Ring met in hte midden een ovale witte opaal, 16x7,5mm, gezet in een brede deels bewerkte rand. ca 3,7 gr, ø 55.
Bloedkoralencollier met antieke GG 585/000. Collier 3 rijen bloedkoraal , bolle staafjes, 5-9 mm, met antieke langwerpige sluiting met filigrainbewerking en gouden stukjes, 30x27mm. De koralen zitten ...
Parelcollier met GG 585/000 cameesluiting. Collier bestaande uit 4 rijen zoetwaterparels, ø 7 mm, met als sluiting een ovale camee in fraai bewerkte GG rand, 38x30mm. Lengte 40 cm
Snoer bloedkoralen takjes en een snoer verlopende gitkralen, wat beschadigd
5-Delig Hollands zilveren dienbestekje; vleesvorkje, zuurvorkje, botermesje, natfruitschep, sardienschepje. Allen met opengewerkte bloemmotieven, 835/000, MT: van Eldrik Zutphen, ca. 97gr. (samen) L.:...
Mooi groot tafelstuk bestaande uit zeer fraai bewerkte zilveren voet met acanthus-en druivenblad motieven, en gaaf geëtst kristallen opzetschaal( afneembaar). Buitenlands gekeurd. Zilver gewicht ca. 4...
Zilveren filigrain haarkam, bekroond met vergulde adelaar. Duitsland 19e eeuw. B12cm. H 15cm.
Kristallen inktstel met Holllands zilveren kragen en doppen, op houten basement rustend op 3 voetjes, compleet met thermometer en zilveren kroontjespen, 835/000. 18x14cm., Cond.:U
Zilveren gedreven ovale schaal rustend op 4 acanthusblad pootjes versierd met bloemmotieven, 925/000, ca. 332gr., 23x20x5.5cm., Cond.:U
Oorstekers peervorm GG 585/000 met rode steen en topaas. Peervormige oorknoppen , entourage model, met in het midden een peervormige rode steen. Om de rode steen zit een dubbele rand met witte topaas....
Zilveren filigrain Riksja met passagier, 800/000 Ca. 48gr., 8cm., Cond.:U
Antieke Hollands zilveren tasbeugel aan ketting met oud-Hollands bewerkte voorstellingen, 2e gehalte Grootkeur, Jaarletter: K: 1920, MT.: J.Rikkoert, Schoonhoven, ca. 180gr., Beugelbreedte 20cm.Cond.:...
Fraai geslepen kristallen bonboniere, ca. 13.5cm., met divers slijpsel en geslepen ster op de bodem voorzien van 835/000 zilveren hengsel met parelrand (reparatie) Nederlands gekeurd ca. 1900.
Stel Engelse sterling zilveren strooiers op ronde voet, 925/000 ca. 38gr. (samen) 8,5xø3cm. Cond.: U
Collier met bloedkoraal en zoetwaterparel met groot antiek GG, 585/000, slot met bloedkoraal. Collier met 5 rijen met parels, ø 7,5 mm en bloedkoraal, ø7 mm, om en om bevestigd aan een grote ronde ant...
Streng Akoya parels met mooie kleur. Eindloos snoer parels, ø 7-7.3 mm. Lengte 90 cm. Nieuw
Hematiet collier met GG, 585/000 slot en 25 GG 585/000 bolletjes. Gefacetteerde hematietkralen ø 14 mm. met om en om een GG bolletje, ø 3 mm, en een bolsluiting ø 12 mm. Lengte 42 cm
Prachtig collier met grote turkooiskralen en zoetwaterparels, 2 om 1. ø turkoois 12mm en ø parel 13 mm. Aan het collier zit een GG, 585/000, bolsluiting. Lengte 40 cm.
Collier met bloedkoraal en parel met antieke GG 585/000 sluiting. Collier bestaande uit 3 rijen bloedkoraal, ø 6mm en 2 rijen zoetwaterparels, ø 6 mm, bevestigd aan een grote antieke sluiting met fili...
Hanger GG 585/000, met 7 bloedkoralen. Ovale rozet hanger met in het midden een ovale bloedkoraal en er omheen 6 wat kleinere ronde Bloedkoralen. Grootte 21x15mm. ca 2,2 gr
Creolen GG 585/000 met briljanten. Vierkante klapcreolen, Merk Quinn, met een lijntje met 3 briljanten. Grootte 11 mm. Breedte 6 mm. ca 8,7 gr Nieuw.