Polyphon 19e eeuwse muziekkast van notenhout fineer ca. 1880 Grunderzeit. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd met volle zuilen en lade. Met muntinworp en in totaal 3 platen (ø50cm.)...
Prachtige kersenhouten fineer Duitse biedermeier stijl halve-maan kastje met 3 lades, 2 deuren en bandintarsia 21e eeuw. In zeer goede staat 76x90x45cm.
Groot Duits notenhouten Jugendstil wandmeubel ca. 1900 met koperen beslag, glazen schuifdeuren en onderin 3 lades. Heeft waarschijnlijk nog een grote spiegel bovenop gezeten 118x36x220cm. Cond.: G
Hollandse beschilderde 19e eeuwse stoel (mogelijk Ameland) met originele polychromie, pitrietzitting en vogels gesneden. In goede originele staat 86x46x40cm.
Wortelnoten fineer Grunderzeit penantkastje ca. 1880 in goede originele staat 78x88x47cm.
Prachtige 19e eeuwse palisanderhouten spiegel-etagere met intarsia, bloemvaasdecor en bandintarsia. Onderste gedeelte is een vitrinekast. Torentjes van het hekwerk missen diversen 136x86x48cm. Cond.: ...
Vier 18e eeuwse Louis Seize iepenhouten korenaarsstoelen. In zeer goede originele staat 90x52x50cm.
Louis Philippe wijntafel ca. 1870 met wortelnoten fineer blad (recentelijk gerestaureerd), in goede staat 82xø52cm.
Hollandse mahoniehout fineer penant-kast ca. 1870. Recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitoerd 100x104x50cm. Cond.: G
Noord Duitse Empire stoel met tekst en inlegwerk anno 1833 (Anke Timm) met gevlochten zitting in goede staat 96x67x54cm.
Grote houtgestoken plantenstandaard ca. 1900, omgeving Schwarzwald in zeer goede staat 176cm.
Engelse 18e eeuwse 2-delige tinkast met 3 lades en 3 deuren in goede staat 192x150x49cm. Cond.: G
Grote teakhouten sidetable met 3 lades 2e helft 20e eeuw 78x42x190cm. Cond.: G
Prachtige notenhout-fineer penantkastje met opzet ca. 1880 met volle zuilen, spiegel, tollen en kroon (lichte fineerschade) 162x96x47cm. Cond.: R-G
Notenhouten pronkspiegel-kabinet ca. 1880 met lade, deurtje, etages en intarsia op het deurpaneel. De sleutels zijn gesigneerd "Joh. H. Pfersich AMsterdam", Jugendstil en in goede originele staat 170x...
Hollandse wortelnoten fineer barok commode 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 62x88x65cm.
Eikenhouten 18e eeuwse kerfsnede dekenkist, omgebouwd met 2 lades en 2 deuren (gedateerd 1719) 78x180x74cm. Cond.: G
Staande mahoniehouten 19e eeuwse kapstok met spiegel en opbergvak met klep. In originele staat 193x70x26cm.
Prachtige mahoniehouten staande spiegel ca. 1870, Louis Philippe, met lade en draaibare spiegel in goede originele staat 174xø37cm.
Houtgestoken dienblad met opklapbaar onderstel 2e helft 20e eeuw in goede staat 60x90x48cm.
Kersenhouten Duitse Biedermeier-stijl voetenbank met Biedermeier stoffering 21e eeuw in zeer goede staat 50x78x35cm.
Kersenhouten Duitse Biedermeier-stijl voetenbankje 21e eeuw met zwarte stoffering in zeer goede staat 47x35x45cm. Cond.: G
Mahoniehout fineer 19e eeuwse Biedermeier tafel (recentelijk gerestaureerd) in goede staat 70xø116cm.
Zeldzame empire toiletspiegel van mahoniehout fineer met intarsia ingelegd met bloemen en vaas ca. 1820. Gefineerd op eiken lade met origineel slot. In goede originele staat 67x43x31cm.