Oude bronzen met keramieken tafelopzet 20e eeuw met putti, in goede staat 33xø22cm.
Ikoon 19e eeuw met porseleinen plaquette, voorstellend Heilige Seraphim. In koperen montuur 6x4,5x0,6cm. Cond.: G
Chinese bronzen bewerkte schrijfdoos 18e-19e eeuw 6x22x11,5cm. Cond.: G
Messing gegraveerde 18e eeuwse Hollandse tabaksdoos met zicht op Dordrecht en zeilschepen (naar Johannes Mertens) 2,5x14x6cm. Cond.: R-G
Twee 19e eeuwse bronzen kaarskandelaar met originele oude patina in goede staat 24cm. Cond.: G
Compositie metalen figurenlamp 20e eeuw, voorstellend een meisje met engel 53cm. Cond.: G
Tinnen bewerkte schrijf-dekseldoos met floraal decor ca. 1900. Gesigneerd en in goede originele staat 6,5x26,5x9,5cm.
Grote decoratieve tafellamp 2e helft 20e eeuw, voorstellend een vrouw met lam. Gemaakt van compositie metaal, brons gepatineerd 83x35cm. Cond.: G
Engelse 19e eeuwse 7-delige scheermessen-set in originele cassette. Heften van imitatie-ivoor, F.S. Hill en CS Londoon 4x17x8cm. Cond.: G
Grote bronzen Chinese dekselvaas met diverse vogels. Gesigneerd 20e eeuw in goede originele staat 89x40xø23cm.
Bronzen lamp, gesigneerd Masere, voorstellend een gitaarspelende Pierrot ca. 1900 in goede staat 42cm.
Twee prachtige 19e eeuwse vergulde bronzen 4-lichts kaarskandelaars in rococo stijl met putti en floraal decor zeer goede originele staat 63cm.