Grote antieke kruideniers-koffiemolen van gietijzer met twee swingwielen en koperen reservoir. In goede originele staat 62x30x26cm.
Oude bronzen met keramieken tafelopzet 20e eeuw met putti, in goede staat 33xø22cm.
Kroonluchter ca. 1900 met kristallen pegels in goede staat (3 pegels gebroken) 45x47cm. Cond.: R-G
Twee bronzen Jugendstil vazen ca. 1900 met zweepslag bloemendecor in goede originele staat H.: 14cm.
Twee bronzen Jugendstil vazen ca. 1900 met zweepslag bloemendecor (1 vaas licht bedeukt) H.: 15cm. Cond.: R-G
Twee kleine bronzen Jugendstil vazen ca. 1900 met zweepslag bloemendecor in goede originele staat 9,5cm.
Antieke vergulde Jugendstil schaal met amandelgeslepen kristallen binnenschaal (2 minimale chips) en decor van aardbeienranken 12xø22cm. Cond.: G
Twee oude messing Jugendstil jardinieres 20e eeuw met zweepslagmotief en vrouwenbustes. inclusief losse binnenbakken in goede staat 17x49x17cm.
Prachtige hoge antieke Jugendstil bewerkte etagere-tafel met zweepslag bloemenmotief op de bladen en poten ca. 1900. 110x35x35cm. Cond.: G
Groot terracotta Heilig Hart beeld uit de 19e eeuw (afkomstig uit de kerk van Denekamp) met originele polychromie. 1 Hand mist, verder in goede originele staat H.: 150cm. Cond.: R-G
Grote oude Perzische bewerkte bronzen vaas 20e eeuw in goede staat 37xø21cm. Cond.: G
Messing bewerkte 19e eeuws front van een ikoon (Russisch) in goede staat 33x27x0,7cm.
Oude Jugendstil-stijl messing handspiegel 20e eeuw in goede staat 25cm.
Oude tafel-petroleumlamp in Jugendstil-stijl 2e helft 20e eeuw van compositie metaal 70cm. Cond.: G
Oude massief bronzen fotolijst met spiegel (in rococo stijl) 20e eeuw, versierd met putti en rozen 31x20cm. Cond.: G
Messing gegoten Jugendstil jardiniere ca. 1900 met zweepslag bloemenmotief en vrouwenbustes. In goede originele staat 18x49x17cm.
Zware plated marmelade-houder ca. 1920, gemerkt Wiskemann met glazen houders. In zeer goede staat 17x11,5x9,5cm.
Prachtig 19e eeuwse Biedermeier lepeldoos met benen pootjes en geschulpte vormgeving in goede staat (sleutel mist) 5x20x1,5cm.
Prachtige antieke Boulle sieradenkist met koperinleg, schildpad en parelmoer inleg ca. 1870. Kleine oude restauratie, inlegwerk is goed 21x6x16cm. Cond.: G
Parelmoer met been 19e eeuwse theekist, zonder binnendeksel met origineel slotje. Minimale beschadigingen aan parelmoer 10x8,5x12,5cm. Cond.: R
Eikenhouten 19e eeuwse bijbelkist met metalen beslag en slot (Duitsland) in goede staat 10x45x36cm.
Vroeg 19e eeuwse mahoniefineer op eiken schrijfkist ca. 1830 (recentelijk gerestaureerd). In goede staat 15x44x24cm.
Kleine 19e eeuwse wortelnoten fineer schrijfkist, recentelijk gerestaureerd in goede staat 6x25x19cm.
Oude boulle stijl likeurkist 20e eeuw met kristallen likeurset bestaande uit; 4 karaffen (1x beschadigd) en 15 facetgeslepen likeurglazen 27x32x25cm. Cond.: G
Prachtige zeldzame 19e eeuwse houten wijndecanter met houtintarsia. In zeer goede originele staat 21x24x13cm.
Eikenhouten archiefkist ca. 1900 met vakverdeling en messing grepen 60x22x28cm. Cond.: G
Oude Oosterse voorlader ca. 1900, ingelegd met been en koper 137cm. Cond.: R-G
Damesgeweer 19e eeuw, voorlader met bewerkte kolf in goede staat 100cm.
Vroeg Oosterse voorlader 18e eeuw met metaal bekleed. Hout is gebroken op 2 plaatsen 122cm. Cond.: R
Oud decoratief Oosters geweer 20e eeuw met been inleg 144cm. Cond.: G
Oude bajonet WO II nr. 5269 K COF 44, in redelijke staat (oxidatie) 38,5cm.
Oosterse kromdolk met paardenhoofd en gegraveerd lemmet 20e eeuw 36cm. Cond.: G
Antiek zwaard met bronzen heft (bodemvondst, 18e eeuw?). Gegraveerd met nr. 14, Cond.: M-R L.:72cm.
Twee oude bijlen 18e-19e eeuw (oxidatie), waarschijnlijk gebruikt als decoratie voor landgoed of kasteel. Vermoedelijk Duitsland 75-82cm. Cond.: R-G
Prachtig 19e eeuw dubbelloops gegraveerd geweer met damast loop en dubbele haan in goede staat 110cm.
Enkelloopse 19e eeuwse voorlader, genummerd en gestempeld 112cm. Cond.: G
Jugendstil tinnen presenteerschaal ca. 1900 met half-edelstenen en zweepslag floraal decor 40x23cm. Cond.: G
Theecomfoor ca. 1900 van compositie metaal en keramieken plaquettes, daarbij een antieke theepot van vernikkeld messing 33x21x15cm. Cond.: G
Zeldzame Duitse bijbel uit 1675 van M. Christianus Scriverius zu G. Jacob im Magdenburg. origineel lederen band, in goede staat 11x17x21cm.
Kavel van 23 delen oud tin 19e-20e eeuw o.a; maten, kelken, servies, houders etc. 6-19cm. Cond.: R-G
Twee vroege tinnen kraantjeskannen ca. 1800 in goede originele staat 38-40cm.
Lutheraanse 19e eeuwse bijbel anno 1898 "Alten und Neuen Testaments, Halle A.G." met plated messing bijbelbeslag en lederen band (band licht ingescheurd) 8x15x22cm. Cond.: R-G
Tinnen kraantjeskan 19e eeuw met originele beschildering in goede originele staat 43cm.
Amsterdamse school, tin geslagen schaal door J.J. Davids Amsterdam in originele staat 4,5x21,5x21cm. Cond.: G