Ongesigneerd 17e eeuw, olieverf op paneel, voorstellend een koning met onderdanen 49x36cm. Cond.: R-G
Hans Bulder (incl. taxatierapport Kunsthuis v/h Oosten t.w.v. FL. 4.500,00), olieverf op linnen, fazanten in winterlandschap 40x50cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw, naar Hondecoeter, olieverf op linnen, hoenderhof 95x73cm. Cond.: G
Abraham Hulk Junior, olieverf op linnen, polderlandschap met koeien, knotwilgen, windmolen en dorp 77x51cm. Cond.: G
Piet van der Hem ( 1885 - 1961 Den Haag), olieverf op linnen, meisjesportret 40x50cm. Cond.: G
Sal Meyer 1936 (waarschijnlijk Salomon Meyer 1877 - 1965), pastel op papier, stilleven met kruik en citroenen 56x47cm. Cond.: G
Jeroen Paulussen ( 1959 Bussum - Naarden), olieverf op paneel, stilleven in de stijl van de 17e eeuw met diverse bloemen en insecten 55x68cm. Cond.: G
Jentsje Popma (Zwolle 1921 - Rotterdam), olieverf op linnen, vrouwelijk naakt 44x37cm. Cond.: G
Salvador Dali ( 1904 - 1984), ingekleurde houtsnede op papier, "Der Neid aus Dante Göttliche Komödie" 25,5x16,5cm. Cond.: G
Vijf oude affiches van Willy Sluiter ca. 1930 (uit boek) J.P.J.H. Clinge Doorenbos; 1x aan de lus van lijn Z (J.P.J.H> Clinge Doorenbos), 1x brief van een bakvisch aan een bakvisch over de inkwartieri...
J. van Delden ca. 1930, olieverf op linnen, Rotterdamse haven 40x60cm. Cond.: G
H.J.V. Ameron fecit 1800, 2 aquarellen op papier, twee Hollandse interieuren met diverse figuren 27x31cm. Cond.: G
Johan Hendrik Weissenbruch ( 1824 - 1903 Den Haag), aquarel op papier, bomschuiten aan strand 31x21cm. Cond.: G
Georg Germak (America 1916 - 2003), olieverf op paneel, bomen in landschap 33x19cm. Cond.: G
Herman Tulp (Zwolle 1955 ), olieverf op linnen, surrealistisch landschap met rat en fabriek (vroeg werk) 40x30cm. Cond.: G
C. van Rooyen ca. 1980 (Rotterdam 1945 - ), olieverf op linnen, markttafereel met vele figuren 50x60cm. Cond.: G
Pietro Armati (Endine 1898 - 1976 Solbiate), olieverf op paneel, Italiaans berglandschap met dorp 96x50cm. Cond.: G
Sara Bisschop (Robertson) (Den Haag 1894 - ), olieverf op paneel, vrouwenportret 14x15cm. Cond.: G
Jentsje Popma (Zwolle 1921 - Rotterdam), olieverf op paneel, Groninger landschap 45x37cm. Cond.: G
Josef Israëls ( 1827 Groningen - 1911 Den Haag), aquarel op papier, portret van een joodse man 30x38cm. Cond.: G
Twee werken Joseph Bles ( 1825 - 1875 Den Haag), 1x vrouw bij waterput en 1x meisje verkoopt bloemen (in 2000 verkocht bij Christies Amsterdam voor FL. 18.000,-), 17,5x20,5cm. en 17x20,5cm. Cond.: G
Theodor Pixis ( 1831 - 1907), olieverf op linnen, vrouw met schoenmaker 30x38cm. Cond.: G
Jan Harm Barend Koekkoek (Amsterdam 1840 - 1912 Hilversum), olieverf op linnen, Hollandse strandjutter met paard en kar 42x50cm. Cond.: G
Gustav de Smet (Gent 1877 - 1943 Deurle), olieverf op linnen, titel Amsterdam (verso) 40x30cm. (kleine restauratie) Cond.: G