Zeer groot 19e eeuws bronzen beeld van L. Gregoire, voorstellend twee geliefden in goede staat met mooie patina 60cm.
Groot bronzen figuur ca. 1880, voorstellend een violist. Gesigneerd Raingo Freres, in zeer goede staat H.: 57cm. (mooie patina)
Grote Art Deco schaal van zwart marmer met twee bronzen paarden en koperen applicatie, "Ehrenpreis des Vereins Verliner Molkbs E.V. zur 43e Matviehausstellung 1930" in goede staat 17xø30cm.
Bronzen 19e eeuws figuur van R. Guillaume, voorstellend een liggende jongen met hond. In goede staat met mooie patina 20x26x12cm.
Twee antieke bronzen plaquettes; 1x Diva Ivlia Astallia en 1x buste heer, onduidelijk Latijns 19e eeuw of ouder ø6cm. en 7,5x5,5cm. Cond.: R-G
Zeer groot antiek beeld ca. 1880 "La Foprce domptee caput manum Ducit", gesigneerd E. Picault. Compositie metaal op marmeren voet 83cm. Cond.: G
Decoratieve bronzen figuur van vrouw met fruit en putti. Geheel staand op marmeren sokkel 21e eeuw in goede staat 54cm. Cond.: G
Grote Art Deco olifant met ivoren tanden en 3-kleurige marmeren voet ca. 1930. Gesigneerd Rochard in goede originele staat 29x36x15cm.
Johan Sterenberg (St. Anne 1920 - 2002 Marum), bronzen damesportret van een jongen op marmeren sokkel (groene patina) 48x22x28cm. Cond.: G
Grote decoratieve bronzen zittende olifant 21e eeuw gemonteerd op marmeren voet, moderne vormgeving 45cm. Cond.: G
Johan Sterenberg (St. Anne 1920 - 2002 Marum), bronzen portret van een vrouw op marmeren sokkel, in goede staat (groen patina) 42x26x17cm.
Zware oude bronzen wandplaquette ca. 1930, figuraal en met tekst "Jacob en de engel". Verso een etiket Fri Heil (Nederlandse beeldhouwster 1892 - 1983 Oosterbeek "Fri-Heil-Verver") 26x18x7cm. Cond.: G
Twee decoratieve bronzen boekensteunen 21e eeuw, gesigneerd Francois Pompon met marmeren voet 24x17x10cm. Cond.: G
Grote bronzen Hermes 21e eeuw, gemonteerd op marmeren voet, gesigneerd Sambolsyna in goede staat 56cm. Cond.: G
Grote Arabier ca. 1870 met snaarinstrument, tweekleurig groen met bruin gepatineerd (compositie metaal) in goede staat 60cm. Cond.: G
Bronzen plaquette Johans Sternberg (Sint Annen 10920 - 2002 Marum), voorstellend vrouwelijk naakt met mooie originele patina 29x27x4cm. Cond.: G
Decoratieve bronzen valk 21e eeuw gemonteerd op marmeren voet, gesigneerd Wilhelm K. 42cm. Cond.: G
Weens figuur ca. 1900 van een kind in kinderstoel met bal. Tweekleurig compositie metaal in goede staat , Cond.: G
Decoratieve bronzen figuur op zwart marmeren voet, gesigneerd August Moreau 2e helft 20e eeuw in goede staat 45cm.
Johan Sterenberg (St. Anne 1920 - 2002 Marum), bronzen portret van een vrouw op marmeren sokkel (groene patina) 43x22x17cm. Cond.: G
Terracotta kunstwerk, voorstellend twee handen. Gesigneerd Incka Klinckhard 1922 Amsterdam H.: 21cm. Cond.: G
Bronzen zeearend 21e eeuw in Art Deco vormgeving, gesigneerd Quellines. Gemonteerd op zwart marmeren voet 33x23x10cm. Cond.: G
Groot antiek Jugendstil beeld, voorstellend een vrouw met twee geitjes. gemonteerd op marmeren voet. Gesigneerd Uriana (compositie metaal) 25x55x12cm. Cond.: G
Terracotta figuur ca. 1900 (origineel koud beschilderd) "Komedia dell arte", gemerkt A.S.T. reviso etc. (barstje in arm) Cond.: R-G