Drie oude Chinese bronzen figuren 20e eeuw, voorstellend Chinese hoogwaardigheidsbekleders 6-7cm. Cond.: G
Gesigneerd Sijthoff ca. 1960, olieverf op linnen, boereninterieur met moeder en kind 40x50cm. Cond.: G
Terracotta buste ca. 1900, gesigneerd Jef Lambeaux. Electrolytisch met bronslaag voorzien. Origineel en in goede staat 38x36x17cm.
Gesigneerd Bakkerkorf (naar de bekende 19e eeuwse schilder), olieverf op linnen, interieur met oudere dames 50x40cm. Cond.: G
Hanger en collier WG 585/000 met parel en diamant. Een hanger met in het midden een zoetwaterparel, ø 8 mm. Om de parel zit een rand met witte briljanten en aan de bovenzijde zit een driehoek met zwar...
Oud bronzen beeld ca. 1920 van J. Mateta, voorstellend een man zittend op steenbok met zwart marmeren voet in goede staat 32,5x26x10cm.
Hendrik Hulk (Amsterdam 1842 - 1937 Haarlem), olieverf op paneel, sluis bij Zeeland 20x12cm. Cond.: G
H.H. Ros (of Roll) ca. 1930, olieverf op linnen, duinlandschap met boerderij 40x60cm. Cond.: G
Hoeden-kapstok 19e eeuw gemaakt van beukenhout met gedraaide pilaren (1 parelknopjes mist) 40x50x15cm. Cond.: G
Antiek Hollands zilveren pijpcomfoor met roodkoperen binnenbakje op voet met 4 bolpootjes, 925/000 Grootkeur, Jaarletter: P: 1824, MT.: E.Adelaar, Amsterdam, zilvergewicht ca. 271gr., 16x12.5x9.5cm., ...
Aparte 19e eeuwse imari porseleinen vaas met 6-hoekige vlakken (kapot en gelijmd) 30x16x16cm. Cond.: M
Drie delen antiek brons 19e-20e eeuw; 2x bronzen vijzels 19e-20e eeuw en 1x driepoot hengselpan 19e-20e eeuw in goede staat 8-16cm.
Kavel divers tin etc uit een verzameling o.a; miniaturen, plaquettes etc. 2-20cm.
P.A. Nijgh (Wormerveer 1876 - 1959 Enschede), ets op papier, kerkingang van kerk te Enschede 42x27cm. Cond.: G
Collier bestaande uit bruinige ruwe diamantjes met in het midden een bruine zoetwaterparel, ø 9 mm met zilveren slotje. Lengte 45 cm.
Oude Chinese keramieken Yixing theepot met theeglazuur. Mooie kwaliteit, gesigneerd 1e helft 20e eeuw (of ouder) 9x18xø10cm. Cond.: G
Broche GG 585/000 met zeeuwse knop. Oude ronde broche, ø 34.4 mm, met in het midden een wat grotere zeeuwse knop en naast diverse versieringen op de rand 10 wat kleinere knopjes. ca 8.1 gr De broche i...
Grote houten sculptuur, beschilderd en gesigneerd Appel 2e helft 20e eeuw in goede staat 90x64x18cm. Cond.: G
Zes antieke Franse tafelmessen met zilveren aanzet en ivoren heft, L.: 25cm. Cond.: G
Rechthoekig zilveren fotolijstje met bewerkte rand en fluwelen achterzijde, 925/000, ca. 9x12cm., Cond.:U
Armband granaat met GG 585/000 sluiting. Armband 3 rijen granaat, ø ca 8 mm, met GG bolletjes bevestigd aan een GG ronde sluiting, ø 22.5 mm, met in het midden een granaat, ø 9.8 mm. De sluiting is be...
Zilveren flacon op voet met schroefdop, cloisonne bewerkt. 925/000, 13,5xø6cm. Cond.: U