Grote oude Chinees porseleinen plaquette 1e helft 20e eeuw met decor van vazen en bloemen. Blauwe glazuur 25x36cm. Cond.: G
Prachtige hoge antieke Chinees porseleinen vaas, 19e eeuw, met rondom geishas in tuindecor. 43xø15cm., Cond.:G
Ivoren 19e eeuwse bewerkte fotolijst voor twee afbeeldingen (met standaard) 15,5x14x12cm. Cond.: G
Vier delen 19e eeuws ivoor; 2x borstels met monogram, 1x zeepbakje met monogram en 1x breihaak 9-17cm. Cond.: G
Oud Afrikaans gevlochten hoedje met vogelschedel en schelpen, in goede staat 17x26cm.
Antieke Twentse klaptafel met eiken 3-spant voet en grenenhouten blad, oudere restauratie 70xø92cm. Cond.: G
Amerikaans grenen bamboe stijl 1-deurs kast ca. 1900 met spiegel en lade. In goede originele staat met binnenin schappen en lades 220x103x55cm.
Oud eikenhouten rolluik-kastje (halve-maan vormig) 1e helft 20e eeuw in goede staat 71x65x38cm.
Massief mahoniehouten 19e eeuwse armleunstoel in goede originele staat 103x68x60cm.
Oude Sallander Warmink klok met maanstand, notenhouten kast en bronzen ornamenten 2e helft 20e eeuw 1ketting ligt los 52x24x18cm.
Antieke joodse bronzen munt met certificaat van echtheid ca. 40 voor Christus, Yehohanan Hyrcanus II. Gevonden in Jerusalem ø1,5cm. Cond.: G
Originele oude/antieke Afrikaans schild en speer. Schild is gemaakt van leder en hout, werpspeer (2 zijdig scherp). In goede originele staat 98-170cm.
Prachtige oude/antieke Duitse Hertevanger, ca. 1910, gegraveerd lemet met tekst: mitt Gott für Kaiser und Reich. Goede originele staat. L.65cm.,
J.B.A. Lohmann ca. 1930, olieverf op linnen, landschap met boerenhuizen 40,5x30cm. Cond.: R-G
Piet Rackwitz ( 1892 - 1968), houtsnede op papier, Drentse boerderij bij bomen 35x30cm. Cond.: G
Christa Schmidt 1979 (Duitse School), olieverf op paneel, Duitse dorpsstraat met vele figuren 15x40cm. Cond.: G
Gerard Diepeveen 20e eeuw (Enschede), olieverf op linnen, kubistische vrouw met beer 50x40cm. Cond.: G
Edmund Ernest Kosmowski ( Russische School 1900 - 1985), , olieverf op linnen, zeilboten in een baai 24x33cm. Cond.: G
Twee antieke ivoren sieraden: strakke armband met zilveren scharnier en sluiting, breedte 17,5 mm ø57 mm en 1 ivoren kralenketting ø 13.5 mm. lengte 41 cm in goede staat
Kavel met tien delen zilver: Flessenhouder op vier bolpootjes, 2 servetringen, 2 vingerdoekringen, natfruitschepje, zuurvorkje, theelepeltje, 2 messenleggers. Gehaltes van 800/000 en 835/000. Totaalge...
Ovaal zilveren dienblad met parelrand, Z2 835/000 gekeurd, MT: D.J. Aubert Den Haag/Voorburg, ca. 735gr. 37x28cm. Cond.: U
Kavel met 11 zilveren 925/000 ringen. Ringen met o.a. parels, onyx en emaille. Totaal ca 46 gr