Keramieken beeldje, Wiener Werkstatte ca. 1910-1930, voorstellend een dame (bodem scherfjes uit) 17cm. Cond.: R-G
Hollandse Rozenburg Den Haag tegel ca. 1910, naar Louis Apol nr. K 336 22x30cm. Cond.: G
Drie oude keramieken olielampen uit het Alpenland; 2x groot (chips) en 1x klein (1 chip) 12-26cm. Cond.: R
Chinees porseleinen bord 18e eeuw (gelijmd) met landschapsdecor ø22,8cm. Cond.: M
Vier Hummel figuren: 1x Ich bring dir was, nr. 479, 9cm. (1979-1990) Cond.: U, 1x Herzlich wilkommen, nr. 793 (1990-1999), 10cm. Cond.: U, 1x ABC Stunde, nr. 2087 B (1999-2008) 9cm. Cond.: U en 1x mei...
Vier Hummel figuren van Goebel: 1x jongen met stok ( 1 bon 1 ) nr. 429 (1983) H.: 14cm. Cond.: U, 1x meisje in bed met schaap (Wohl Behütet) nr. 455 (1990-1999) 7x8,5cm. Cond.: G, 1x jongen met camera...
Grote Chinese celadonvaas ca. 1880 met bloesemtak- en vogeldecor. Lange oude haarlijn en bovenrand 3cm. beschadigd, 42xø20cm. Cond.: M-R
Zes delen Chinees porselein ca. 1800 met floraal- en pagodedecor (2x kop&schotels en 2x los kopje) 6x11,5cm. en 4,5x7,5cm. (1x oude haarscheur) Cond.: R-G
Grote Chinese 19e eeuwse voorraadpot, gemerkt met diverse decors in medaillons 25xø20cm. Cond.: G
Drie oude gemarmeleerde keramieken vazen in goede staat, 18xø12cm., 18xø9cm. en 18xø9cm. Cond.: G
Chinees imari porseleinen 18e-19e eeuws trekpotje (8-kantig), deksel heeft randschade Cond.: R-G
Franse Samson 19e eeuwse porseleinen drinkbeker, handbeschilderd met gouddecor, bloemen, wapen etc. In goede staat 14x14xø9cm.
Grote decoratieve imari porseleinen schaal 2e helft 20e eeuw met gouddecor en diverse voorstellingen in goede staat 11xø27,5cm.
Oude Chinese jade boedha beeld 20e eeuw (chip van neus af) 26cm. Cond.: R
Twee oude kaarslandelaars 2e helft 20e eeuw met putti en bloemendecor, gemerkt met twee gekruide zwaardjes (chip van bloem) 17,5x14x18cm. Cond.: R-G
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met geisha's aan 1 zijde en tekst op de andere zijde, in zeer goede staat 44xø19,5cm.
Twee antieke Royal Sphinx kastkommen, decor Teadrinker en Old England. Teadrinker heeft onderrand-schade 11xø14cm. Cond.: R-G
Vier delen oud Kantonees porselein, gesigneerd 20e eeuw; 1x grote vierkantige vaas en 3x gemberpotten 15-41cm. Cond.: G
Zeer grote majolica amfora ca. 1900. Gesigneerd Rörfiranc Ivori met floraal tweedimensionaal en gouddecor. Stam van de bovenvoet is gebroken 65x27x21cm. Cond.: R
Zesdelig oud Chinees Yixing serviesgoed, gesigneerd 20e eeuw in goede staat 5xø7,5cm.
Chinees porseleinen 18e-19e eeuwse trekpot met rondom keizerlijke voorstelling en figuren, Familie Roze 9x17xø10cm. Cond.: G
Oude Chinese porseleinen penselenvaas, gesigneerd met paradijsvogel- en bloemendecor 20e eeuw in goede staat 25,5xø10,8cm.