Duitse majolica wandklok ca. 1880 (Historisme) met origineel uurwerk. Gemerkt P.M.K. in zeer goede originele staat 35xø7cm.
Porseleinen pendule op voet ca. 1870 (beschadigd en mist stuk uit voet) 41x16x29cm. Cond.: S
Antieke wekker/pendule schilderijklokje. Gemonteerd in antiek schilderijtje op schildersezel. Voorzien van werkende slinger in paletvorm ca. 1900 27x15x9cm. Cond.: G
Grote oude notenhouten tafelklok met maanstand en bronzen armaturen ca. 1930 in goede staat 40cm.
Franse kolompendule ca. 1870, pallisander fineer met intarsia, bevat 8-daags uurwerk met halfuurslag en koperen kapitellen (verguld). De pendule is in redelijk tot goede staat. Lichte fineerschade en ...
Hollandse 19e eeuwse Friese stoelklok met wekkerfunctie. Mooie ornamenturen, verguld en beschilderde wijzerplaat. In goede staat 65x30x25cm.
Driedelig Frans antiek pendulestel ca. 1870 in goede maar vervuilde staat. Met vergulde ornamenten en kandelaren (zonder slinger) 44x20x11cm. en 19x18x8cm. Cond.: G
Grote antieke zwart marmeren pendule met 8-daags uurwerk met halfuurslag en Brocot visible balans. Voorkant glas weg en achterkant glas kapot. Slinger zit vermoedelijk onderin de kast. Functies niet g...
Frans 3-delig roodmarmeren klokkenstel ca. 1870 met beeld. Gesigneerd Ch. Ruchot. Compositie metaal met 8-daags uurwerk (halfuur slag), slinger en sleutel. Lichte beschadigingen 54-57cm. Cond.: R
Oude wortelnoten fineer Friese staartklok 2e helft 20e eeuw met maanstand compleet en in goede staat 110cm.
Mahoniehouten Friese staartklok met maanstand en wekkerfunctie 2e helft 20e eeuw in goede staat 138cm.
Oude mysterieuze pendule 2e helft 20e eeuw, gemerkt J. van Brons in goede staat 34cm.
Franse wandklok met parelmoer inleg en diverse houtsoorten. Bevat 8-daags uurwerk met halfuurslag 48x48x15cm. Cond.: G
Oude notenhouten Friese staartklok met maanstand 2e helft 20e eeuw in goede staat 112x26x18cm.
Driedelig Duits messing pendulestel ca. 1910 met vazen. Bewerkt met floraal decor en uurwerk van Pfeilkreuz (pendule heeft een deukje) 25-29cm. Cond.: R-G
Antieke Duitse Junghans regelateur met eikenhouten kast, compleet met kroon in goede staat 85x43x19cm.
Franse figurenpendule met console ca. 1870 met voorstelling van een jager met hond. 8-Daags Frans uurwerk met halfuurslag 39x36x14cm. Cond.: G
Oude Engelse notenhouten tafelklok met maanstand en halfuurslag op dubbele bel 2e helft 20e eeuw in goede werkende staat 31x22x16cm.
Oud bureau horloge met glas en koper ( defect) secondenwijzer mist. 10xø6.5cm.,Copnd.:R
Franse figurenpendule van compositie metaal ca. 1870, origineel Frans uurwerk met halfuurslag. Heeft aan de achterkant een reparatie plaatsgevonden 39x31x14cm. Cond.: R
Oud cloisonne staand klokje, messing met emaille inleg. Uurwerk met batterij functie, 2e helft 20e eeuw. In goede staat. H.62cm.
Kleine 19e eeuwse Duitse Schwarzwaldklok ca. 1880 met halfuurslag met denneappelgewichten (zonder slinger) 10x21x15cm. Cond.: R
Oude onyx tafelklok 2e helft 20e eeuw "Elliot London, made in England" met wekkeruurwerk en messing verzilverde bewerkte wiojzerplaat (1 stukje af van koplijst links achter) 17x14x7cm. Cond.: R