Zeldzame antieke Twentse kortstaart-klok met eiken kast, toegeschreven aan Johannes Meckeveldt ca. 1800. Bevat wekkerfunctie en met houtgesneden poppen. In goede staat 105x34x23cm.
Oude Engelse messing Sneck tafelklok onder stolp met tweezijdige wijzerplaten 1e helft 20e eeuw met ketting uurwerk in goede staat 36xø22cm.
Origineel groot Schwarzwald koekoek klokkenstel ca. 1870, zwaar uitgevoerd van hoge kwaliteit. Bevat snijwerk met vos, goudfazant met jongen en druivenranken. Tevens 2 kaarskandelaars met roofvogels (...
Franse vergulde bronzen wekkerklok ca. 1850 met bronzen voorwerpen erop gemonteerd en emaille wijzerplaat (Louis Seize stijl) (geen beschadigingen) 24x15x89cm. Cond.: G
Grote 18e eeuwse Boulle console pendule met schildpad "Brisset a Paris" met vuurvergulde bronzen applicaties. Wijzerplaat en uurwerk gesigneerd "Brisset a Paris". Halfuurslag. In goede originele staat...
Grote 19e eeuwse carrera marmeren pendule met vuurvergulde bronzen fiuren en parelrand, origineel 8 daags Frans uurwerk met halfuurslag in zeer goede staat 46x37x15cm.
Zeer grote oude Zaanse klok met wortelnoten kast en zwaar bronzen uurwerk. Slagwerk met drie hamers op twee bellen (ook wekkerfunctie). Grote peervormige bronzen gewichten en bronzen armaturen (4-gewi...
Engelse 19e eeuwse staande klok met scheepjesmechaniek, 8-daags uurwerk met seconden- en dagaanduiding. Prachtige gave beschilderde wijzerplaat met mooie gave kast (mahoniefineer en bandintarsie). S. ...
Engelse staande klok 19e eeuw met scheepjesmechaniek, 8-daags uurwerk, seconden- en dagaanduiding (slingergaffel is afgebroken). Prachtige gave beschilderde wijzerplaat met mooie eikenhouten kast (mah...
Vernis Martin 18e eeuwse console pendule met kwartierslag en repetitie (4 hamers op dubbelebel). Origineel latoenkoperen beslag (oudere restauratie). Originele beschildering, oude wormbeval 105x40x15c...
Prachtig groot Frans 3-delig klokkenstel ca. 1870 met zwart marmer, compositie metalen figuur en kandelaar. "Pour L'independance" Rousseau met 8-daags uurwerk en halfuurslag. In goede originele staat ...
Weense tafelklok (Stockuhr) 18e eeuw met prachtig uurwerk. Brons met repeteerslag, kwartierslag (dubbele bel). Gegraveerde originele wijzerplaat, uurwerk ,achterplaat. Originele beschilderde kast en ...
Grote Historisme tafelklok ca. 1880 met zware bronzen armaturen. 8-Daags uurwerk en halfuurslag, eikenhouten kast. Geheel in goede staat 57x18x23cm.
Frans pendulestel ca. 1850 (brons verguld), tweekleurig met marmer. Kandelaren gesigneerd Leon Bureau. Bevat putti en bloemenkelken als kaarskandelaars. Pendule voorstellend een vrouw met putti, plaqu...
Franse figurenpendule ca. 1870, voorstellend 2 putti die een klok dragen (compositie metaal). Bevat 8-daags Frans uurwerk, gesigneerd Samuel Marti 37x23x13cm. Cond.: G
Franse 19e eeuwse pendule met putti op marmeren voet, gesigneerd Francois Moreau ca. 1860. Bevat 8-daags Frans uurwerk met halfuurslag 30x38x14cm. Cond.: G
Grote Franse vuurvergulde pendule ca. 1870 met voorstelling van vrouw en tortelduiven. Bevat 8-daags uuwerk met halfuurslag in goede staat 50x42x23cm.
Porseleinen pendule op voet ca. 1870 (beschadigd en mist stuk uit voet) 41x16x29cm. Cond.: S
Prachtige Franse pendule ca. 1850 met twee wijndrinkende drinkebreoders en vergulde kast (plaquette centraal onder). Gave emaille wijzerplaat en 8-daags uurwerk met halfuurslag (touwtjesslinger) 46cm.
Prachtige 19e eeuwse Hollandse eikenhouten Friese staartklok. Brede uitvoering, prachtige originele wijzerplaat met maanstand en datumaanduiding (kwartierslag). Mooie patina in goede staat (poppen nie...
Frans 3-delig roodmarmeren klokkenstel ca. 1870 met beeld. Gesigneerd Ch. Ruchot. Compositie metaal met 8-daags uurwerk (halfuur slag), slinger en sleutel. Lichte beschadigingen 54-57cm. Cond.: R
Grote 19e eeuwse vuurvergulde Franse pendule ca. 1850, voorstellend een Griekse vrouw met spoorweg-gereedschap en locomotief bij de voeten. Bevat 8-daags uurwerk met halfuurslag in goede staat 40x63x1...
Oude Engelse notenhouten tafelklok met maanstand en halfuurslag op dubbele bel 2e helft 20e eeuw in goede werkende staat 31x22x16cm.
Franse houtgestoken 18e eeuwse cartelklok met emaille wijzerplaat (uurwerk mist) Louis Seize ca. 1780. Kast is in originele staat 28x20x8cm. Cond.: R
Driedelig Frans pendulestel ca. 1870 in Empire stijl 2e periode. Gemaakt van marmer ne compositie metaal met vergulding (Sphinxen en adelaar met lauwerkrans). Bevat 8-daags uurwerk met veerslinger en ...
Franse pendule ca. 1870 met albast. Gelijmd, wijzerplaat beschadigd en wijzer afgebroken 41x38x15cm. Cond.: R
Antieke Hollandse Friese staartklok met wekkerfunctie en originele poppen (originele patina) 135x40x22cm. Cond.: G
Hollandse 19e eeuwse Friese stoelklok met wekkerfunctie. Mooie ornamenturen, verguld en beschilderde wijzerplaat. In goede staat 65x30x25cm.
Prachtige grote marmeren met bronzen glaspendule met kuikslinger , bronzen leeuwen en Corinthische zuilen mer armaturen ca. 1870, Empire 2e periode met 2 dekselcoupes in goede staat 46x35x17cm.
Eikenhouten gestoken 18e eeuwse Luikse staande klok met tinnen wijzerplaat anno 1783. Het uurwerk is echter van een Schwarzwalder klok (dus niet origineel). Prachtige gestoken kast 255x45x30cm. Cond.:...
Kleine Franse vuurvergulde pendule ca. 1860 met veerslinger en halfuurslag (prachtige vergulding) in uitstekende staat 30x23x12cm. Cond.: G
Bronzen bewerkte reiswekker in Historisme stijl 2e helft 20e eeuw in goede staat 17x10x9cm. Cond.: G
Engelse staande klok met 8-daags uurwerk en mooie mahoniehout fineer kast. Geheel in goede staat. Prachtige beschilderde wijzerplaat (seconden- en dagaanduiding), J.H. Maughan Cateshead 234x53x23cm.
Grote 19e eeuwse Friese staartklok met dubbele kap en geschilderde panelen. Mooie meerkrab gekleurde eikenhouten kast met gave beschilderde wijzerplaat. Uurwerk met wekkerfunctie en halfuurslag. Prach...
Driedelig Frans pendulestel met keramieken Delftse stijl ca. 1880 met compositie metalen ornamenturen, 8-daags uurwerk met halfuurslag. Keramiek pendule is gerestaureerd 50x36x16cm. en 34x20x14cm. Con...
Franse pallisanderhouten fineer 19e eeuwse kolompendule met intarsia in goede originele staat. Origineel 8-daags uurwerk met halfuurslag 42x13x22cm.
Duitse porseleinen klok ca. 1900 met twee figuren en opgewerkt rozendecor, gemerkt (eenvoudig uurwerk zonder slag). Top rocaille gelijmd (waarschijnlijk Thuringen) 37x17x14cm. Cond.: R-G
Antieke eikenhouten Friese staartklok 19e eeuw met origineel beschilderde wijzerplaat en wekkerfunctie 140x35x21cm. Cond.: G
Oude Franse wekker ca. 1950 van messing met porseleinen figuur en porseleinen rozen, in goede staat 22x16x8cm.
Driedelig Frans pendulestel ca. 1870 in Louis Seize stijl van wit marmer met 8-daags uurwerk en halfuurslag. Glaasje mist pendule en 1 coupe heeft gebroken pootje 42x20x11cm. en 14xø9cm. Cond.: R-G
Antiek Frans 8-daags uurwerk met halfuur-slag, compleet met slinger ca. 1900, 12x17x14cm. Cond.: G
Schitterende grote Franse pendule ca. 1850 vuurverguld (vergulding) brons met marmer. Voorstellend een engel met toorts, putti en stervende adelaar. bevat 8-daags gesigneerd Frans uurwerk met veerslin...
Franse bronzen pendule ca. 1870 met 8-daags uurwerk en halfuurslag in goede staat 35x34x13cm.
Oude mysterieuze pendule 2e helft 20e eeuw, gemerkt J. van Brons in goede staat 34cm.
Duitse notenhouten Junghans vrijlsinger ca. 1890 met geëmailleerde wijzerplaat. In zeer goede originele staat 87x40x20cm.
Grote Franse zwart marmeren pendule ca. 1860 met bronzen edelman op stoel en boekentafel. Bevat 8-daags uurwerk met halfuurslag, in zeer goede staat 56x42x20cm.
Oude Engelse messing lantaarnklok 2e helft 20e eeuw "Tho Moore Ipswich" 36c15c20vm. Cond.: G
Louis Seize stijl wit marmeren pendule ca. 1870 met zonneslinger en vergulde bronzen ornamenten (minimale chip). 8-Daags uurwerk met halfuurslag (minimale chip) 43x22x11cm. Cond.: G
Prachtig 19e eeuws Amsterdams staand horloge van mahoniehout op eiken. Uurwerk met maanstand, secondenaanduiding, dagaanduiding en maandaanduiding. Kwartierslag op dubbele bel. Gesigneerd Jacob Tyse A...
Klein 3-delig Frans pendulestel ca. 1860 van marmer met vuurverguld brons. 8-Daags uurwerk en met halfuurslag in goede staat 35x15x10cm. en 30x30x13cm.
Oude Sallander wandklok met bronzen armaturen 2e helft 20e eeuw met notenhouten kast 47x24x14cm. Cond.: G
Oude Duitse Schwarzwald-stijl wandklok ca. 1960 met handbeschilderde houten wijzerplaat. Uurwerk met halfuurslag op 3 gongstaven met denneappels (slinger mist) 34x25x10cm. Cond.: G
Kleine 19e eeuwse Duitse Schwarzwaldklok ca. 1880 met halfuurslag met denneappelgewichten (zonder slinger) 10x21x15cm. Cond.: R
Duitse reiswekker in houten gelakte kast met messing beslag ca. 1890, gemerkt B.P., in goede staat 16x11x8cm.
Oude Duitse eikenhouten Bim Bam regelateur met halfuurslag 75x35x20cm. Cond.: R
Franse pendule ca. 1850 met romantisch paar. Vergulde kast met druivenranken en druiventrossen centraal onder grote wijzerplaat van emaille. Bevat 8-daags uurwerk met halfuurslag en touwtjesslinger, i...
Apart keramieken Art Deco klokkenstel ca. 1930 met gouddecor en floraal decor, gemerkt 18. Belgium. Bevat origineel DUits wekkeruurwerk 30x29x6cm. en 19x9x4cm. Cond.: G
Antieke Duitse Junghans regelateur met eikenhouten kast, compleet met kroon in goede staat 85x43x19cm.
Oude notenhouten Friese staartklok met maanstand 2e helft 20e eeuw in goede staat 112x26x18cm.
Prachtige vuurvergulde bronzen zuilenpendule ca. 1840 in zeer goede werkende staat zonder beschadigingen. Eerste vergulding, 8-daags uurwerk met halfuurslag en monogram voor in de wijzerplaat 43x24x13...
Koperen pendulestel met vazen ca. 1910. Gegraveerd met bladmotief in zeer goede staat (uurwerk ca. 1980) 27xø15cm. en 30x49x13cm.
Oude eikenhouten staartklok vol bronzen armaturen en Westminster slagwerk (1 gewicht mist) 2e helft 20e eeuw 115x30x21cm. Cond.: R-G
Prachtige vuurvergulde bronzen Franse pendule met putti en tortelduiven, gesigneerd Planchon op wijzerplaat en uurwerk. Achtdaags uurwerk mer halfuurslag ca. 1850 in zeer goede staat 34x27x18cm.
Driedelig Frans antiek pendulestel ca. 1870 in goede maar vervuilde staat. Geaderd marmer met vergulde ornamenturen in Louis Seize stijl. Bevat 8-daags uurwerk met halfuurslag en mooi geëmailleerde wi...
Driedelig Frans antiek pendulestel ca. 1870 in goede maar vervuilde staat. Met vergulde ornamenten en kandelaren (zonder slinger) 44x20x11cm. en 19x18x8cm. Cond.: G
Grote 19e eeuwse houtgesneden Schwartzwald pendule met als voorstelling een condor met wolf, skelet en vogelnest op rotsen. Bevat 8-daags uurwerk met halfuurslag 53x65x25cm. Cond>: G
Oude Hollandse Zaanse klok met bronzen armaturen en atlas 2e helft 20e eeuw in goede staat 46x19x15cm.
Oude Hollandse Zaanse wandklok met notenhouten kast, bronzen armaturen en atlas 2e helft 20e eeuw. In goede staat 55x23x18cm.
Oude Westminster staande klok met kwartierslag en slagwerk op 8 gongstaven 20e eeuw met mooi snijwerk en harpslinger. Hermle uurwerk in zeer goede staat (geen beschadigingen) 187x70x35cm.
Oud bureau horloge met glas en koper ( defect) secondenwijzer mist. 10xø6.5cm.,Copnd.:R
Marmeren Jugendstil pendule ca. 1910 (tweekleurig) met druivenranken en parelrand. Bevat 8-daags uurwerk en halfuurslag 23x36x10cm. Cond.: G
Oude onyx tafelklok 2e helft 20e eeuw "Elliot London, made in England" met wekkeruurwerk en messing verzilverde bewerkte wiojzerplaat (1 stukje af van koplijst links achter) 17x14x7cm. Cond.: R
Frans roodmarmeren pendulestel ca. 1870 met compositie metalen figuur en kandelaren. bevat 8-daags uurwerk en halfuurslag in goede staat 54-55cm. Cond.: G
Zeldzame 18e eeuwse staande hoekklok (Luiks model) anno 1791 met gegraveerde en bewerkte wijzerplaat, monogram H.H. Bevat 8-daags uurwerk (uurwerk heeft aandacht nodig) met prachtige eikenhouten handg...
Grote 19e eeuwse Friese staartklok met dubbele kap, wijzerplaat met bruidskrans en goede originele beschildering. Uurwerk met wekkerfunctie 160x45x25cm. Cond.: G
Engelse eikenhouten pubklok met zwaar bronzen sneck uurwerk (ketting) ca. 1900 in goede staat 16xø38cm.
Antieke Junghans Bim Bam regelateur met eikenhouten kast en facetgeslepen glas (halfuur-slag) 82x38x18cm. Cond.: G
Oud cloisonne staand klokje, messing met emaille inleg. Uurwerk met batterij functie, 2e helft 20e eeuw. In goede staat. H.62cm.
Schilderij klok ca. 1870 met handgeschilderde voorstelling van kerk in landschap met figuren (olieverf op linnen achter glas). Zwaar bronzen uurwerk met grote opdraaibussen, 8-daags uurwerk (of langer...
Oude Tempus Fugit tafelklok 2e helft 20e eeuw met maandlopend uurwerk en slagwerk op 2 gongstaven 36x30x16cm. Cond.: G
Franse kolompendule ca. 1870, pallisander fineer met intarsia, bevat 8-daags uurwerk met halfuurslag en koperen kapitellen (verguld). De pendule is in redelijk tot goede staat. Lichte fineerschade en ...
Franse comtoise, model haantje, met dubbele hamer op bel ca. 1800. Spillegang, klootjesslinger, metalen bok en gewichten. Houten met koperen gewichtsspoelen. Lichte cracele in wijzerplaat 41x15x20cm. ...
Zware messing reiswekker 19e eeuw met vuurvergulde wijzerplaat en facetgeslepen glas in zeer goede staat 12,5x7,5x6cm.
Zware messing reiswekker ca. 1900 met bel, emaille wijzerplaat , decentrale secondenaanduiding en geslepen glas in goede staat 12,5x8x6cm.
Grote oude Italiaanse klok 2e helft 20e eeuw van plated compositie metaal. Voorstellend een vrouw met harp op marmeren voet. Uurwerk zonder slagwerk 48x43x22cm. Cond.: G
Antieke wekker/pendule schilderijklokje. Gemonteerd in antiek schilderijtje op schildersezel. Voorzien van werkende slinger in paletvorm ca. 1900 27x15x9cm. Cond.: G
Grote oude mahoniehouten pendule met bronzen beslag 2e helft 20e eeuw in goede staat 37,5x28x17cm.
Franse miniatuur staande klok ca. 1880 met notenhouten kast, 8-daags Frans pendule uurwerk zonder slagwerk. Koperen armaturen en zichtbare slinger. Geheel in goede staat 38x17x11cm.
Franse wandklok met parelmoer inleg en diverse houtsoorten. Bevat 8-daags uurwerk met halfuurslag 48x48x15cm. Cond.: G
Kleine Franse pendule ca. 1870 (verguld compositie metaal) met gave emaille wijzerplaat, 8 daags uurwerk met halfuurslag. Geheel in Louis Seize stijl met jongen en kat 29x32x12cm. Cond.: G
Aparte antieke Franse enchapement klok, voorstellend een jongeman met ton. Gemaakt van compositie metaal, koud beschilderd 35cm. Cond.: G
Grote historisme plated pendule met keramiek. Beschilderd met floraal decor ca. 1880. Achtdaags uurwerk met halfuurslag, in zeer goede staat 50x19x18cm.
Oude bronzen pendule 2e helft 20e eeuw. Duits F.H.S. uurwerk met halfuurslag op dubbele bel Cond.: G
Kleine bronzen reiswekker met cloissone frontplaat. Brons is bewerkt met kariatijden 2e helft 20e eeuw. Compleet met sleutel 9x6,5x5cm. Cond.: G
Engelse mahoniehouten staande klok ca. 1850 met 8-daags uurwerk en latere wijzerplaat (gerestaureerd). Originele gewichten en slinger. Kast is in goede originele staat 207cm. Cond.: R-G
Grote oude notenhouten tafelklok met maanstand en bronzen armaturen ca. 1930 in goede staat 40cm.