Grote oude Japanse blikken Buick ca. 1950, gemerkt Ichiko Pu Japan. Compleet, nietbedeukt , wel bespeeld 44x17x11,5cm. Cond.: R
Pop van Gebr. Heubach, gemerkt Heubach 6 Germany 7603. Biscuit porseleinen hoofdje met blauw-grijs geschilderde ogen en gemodelleerd haar. Composiet geleed Toddlerlijf (11 geledingen) met gelede hande...
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten miniatuur chiffoniere (H.: 58cm.), compleet met koperen beslag en recentelijk gerestaureerd. In goede staat 58x41,5x19cm.
Handwerck pop, gemerkt op hoofd 109-11 H 2.1/2. Porseleinen (vast) hoofdje met open mondje, 4 boventandjes, helderblauwe slaapogen en blonde pruik. Lijfje met 11 geledingen, gelede handjes met roodoml...
Groot kavel Duitse speelgoed-treinen, hoofdzakelijk Märklin: 16x locs, wagons, blikken rails en trafo. Tevens een extra Trix trafo en Fleischmann trafo ca. 1960 Cond.: R-G
Handwerck pop, gemerkt op hoofd 109-11 Germany 2 1/2. Biscuit (vastgeplakt op lijf) hoofd met open mond, 4 boventandjes en oorbelletjes. Donkerblond haar met bruine slaapogen. Composiet lijf (11 geled...
Heinrich Handwerck pop, gemerkt op hoofd 8 Walküse Germany. Biscuit porseleinen hoofd met gaatjes in de oren, open mond en 4 boventandjes. Blauwe slaapogen en roodbruine pruik. Composiet lichaam (11 g...
Heinrich Handwerck pop, gemerkt (mal) 79 (maat) 10 Germany. Biscuit hoofd met gaatjes in de oren, open mondje, 2 boventandjes, blauwe slaapogen en blond haar. Lijfje van hout? (11 geledingen) met loss...
Oude Duitse pop, gemerkt Louis Wolf en Co nr. 152/5. Porseleinen hoofd met slaapogen, open mond en 2 tandjes. Babylichaam H.: 36cm. Cond.: G
Karl Hartman pop, gemerkt 2/0/½. Biscuit hoofdje met open mondje, 4 boventandjes, bruine glazen ogen, bruine harenwimpers en blonde lange pruik. Composiet lichaam (11 geledingen) met losse polsjes . B...
Oude Duitse Heubach Koppelsdorf porseleinen pop nr. 342.S ca. 1930. Origineel papier mache lichaam. Hoofdje met slaapogen en beweegbare tong. In goede originele staat 45cm.
Oude blikken Märklin poppenwagen en pop in originele doos uit 1996. Onbespeeld (jubileumsuitgave) 50x15x38cm. Cond.: G
Oud Hollands bureaumodel van een Starfighter (gemaakt van gehakt hout) ca. 1970. 25x50x32cm. Cond.: G
Oude Duitse pop, gemerkt Armand MArseille 1894 / 2 Dep. Porseleinen hoofd met vaste ogen, open mond en 4 tandjes. Origineel geleed lichaam S.F.B.J. H.: 43cm. Cond.: G
Twee oude Kathe Kruse poppen in doos, onbespeeld; 1x Antje 1975-1976 (24cm.) en 1x Doris 1983-1984 (25cm.) Cond.: G
Kavel van 19 oude poppen 20e eeuw o.a: celluloid, papier machee, kunstof etc. 40-80cm. Cond.: R-G
Twee oude Kathe Kruse poppen in doos, onbespeeld; 1x Wiggi (23cm.) en 1x Fritzi 1986 (27cm.) Cond.: G
Armand Marseille pop, gemerkt A.M. (waarschijnlijk ook 351). Biscuit hoofdje met open mondje, 2 ondertandjes, bruine glazen slaapogen en gemodelleerd haar. Composiet babylijf en ledematen met vaste ge...
Kato 10-328 eurostar 4-car set, ongebruikt in originele verpakking, N spoor.
Twee oude Kathe Kruse poppen in doos, onbespeeld; 1x Ulli 1983-1984 (24cm.) en 1x Oscar 1983-1984 (26cm.) Cond.: G
Twee oude Kathe Kruse poppen in doos, onbespeeld; 1x Rike 1981 (25cm.) en 1x Mareike 1983-1984 (25cm.) Cond.: G
Twee oude Kathe Kruse poppen in doos, onbespeeld; 1x Sarali 1986 (25cm.) en 1x Gudrun 80-er jaren (25cm.) Cond.: G
Twee oude Kathe Kruse poppen in doos, onbespeeld; 1x Bastel 1983 en 1x Felix 1987 Cond.: G 23-25cm.
Twee oude Kathe Kruse poppen in doos, onbespeeld; 1x Jettchen en 1x Paulchen 1986 (25cm.) Cond.: G