P.C. Steenhouwer, olieverf op linnen, oud Hollands stadsgezicht met figuren 50x40cm. Cond.: G
W. van de Burch ca. 1930, olieverf op linnen, dorpsgezichten met vele figuren 50x40cm. Cond.: G
H. Dittmar (Duitse School), olieverf op linnen, Tiroler Taverne met drinkebroeders 50x60cm. Cond.: G
Jan te Wierik boek "Ik houdt van snoep", handgesigneerd 1996. Bevat 13 reproducties en gedichten en zeer goede staat 48x35cm.
Ongesigneerd ca. 1920, olieverf op linnen, vaas met rozen 30x24cm. Cond.: G
Gerard Diepeveen 20e eeuw (Enschede), olieverf op linnen, gemaskerde Oosterse vrouw 30x30cm. Cond.: G
Maria Plonovska ( 1878 - 1955 Polen), verso etiket conservator, olieverf op paneel, vaas met bloemen 36x34cm. Cond.: G
H. Zimmermann (Duitse School), olieverf op paneel, stadsgezicht Wernigerode 50x70cm. Cond.: G
Willem Oppernooorth (Amsterdam 1847 - 1905 Utrecht), aquarel op papier, stadsgracht met bruggetje 45x48cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1870, olieverf op paneel, wassende vrouw 23x17cm. Cond.: G
Toon Verplak, olieverf op linnen, landschap bij Kortenhoef 60x80cm. Cond.: G
Clemens Briels '95, acryl op linnen, Cact from the fields of Antipodes, 30x50cm., Cond.:G, tevens een boek v.d. kunstenaar over het "Antipodism"genummerd en gesigneerd.
Onduidelijk gesigneerd ca. 1880 (A. Karsten?), olieverf op linnen, Oostenrijks berghuis met waterval en figuur 44x39cm. Cond.: R
H. Chr. Jensen 19e eeuw, olieverf op linnen, herenportret 57x72cm. Cond.: G
Berry Brugman ( Almelo 1915 - ), olieverf op linnen, dorpsgezicht bij avond 40x85cm. Cond.: G
E. R. Berthon 1845, olieverf op linnen, dame met hoofdbedoeking 60x48cm. Cond.: R-G
Twee tekeningen op papier 18e-19e eeuw: 1x mannelijk naakt (rood potlood) 30x20cm. en 1c paardenhoofd met hoofdtuig 35x29cm. Cond.: G
Kavel met 7 tekeningen op papier 17e-18e eeuw o.a: portret, figuren, bloemen, landschap etc. 16-21cm. Cond.: G
Ongesigneerd 18e eeuw, aquarel op papier, tulp in pot 22x15cm. Cond.: G