Zilveren roomlepel (keuren zie K. Citroen) met gedreven bak, bekroond met discuswerper 925/000, ca. 28gr. L.: 12cm. Cond.: U
Drie zilveren pillendoosjes (Z2 gekeurd) met scharnierend deksel (rechthoekig (4cm.), zeshoekig en ovaal), samen 29gr. Cond.: G
Deens zilveren lepel van Georg Jensen, Sterling Z1 gekeurd, L.20cm., ca. 85gr., Cond.:U
Antiek Hollands zilveren handspiegel met diverse voorstellingen in spiegelrand 835/000 grootkeur, jaarletter I: 1918. Voorzien van oud belastingstempel "J" 19x26cm. Cond.: U
Drie kristallen karaffen met zilveren monturen: 1x whiskykaraf met beschadigde hals 22xø10cm., 1x karaf met zilveren kraag en stop (halsbeschadiging) 35xø13cm. en 1x ronde karaf 14xø11cm. Cond.: R