Grote 19e eeuwse houtgestoken engel met originele beschildering in goede originele staat 87cm.
Antieke gestempelde Chinese bronzen boedha (gesigneerd) 18e-19e eeuw in goede staat 15x7x6cm.
Houtgestoken beer op bol (eikenhout) ca. 1900 in goede staat 33x20x11cm.
Twee antieke houtgestoken heilige beelden: 1x 17e-18e eeuwse Maria met kind ( Moor eiken) 40x11x10cm. en 1x 19e eeuwse heilige Petrus van eikenhout met lindenhout 24x12x5cm. Cond.: G
Grote bronzen condor in Art Deco stijl 21e eeuw, gesigneerd B. Vanstraeten in zeer goede staat 51x20x40cm.
Groot oud bronzen figuur, voorstellend een vrouw op stoel 2e helft 20e eeuw 61cm. Cond.: G
Bronzen geit op zwart marmeren voet 21e eeuw in goede staat 37x18x31cm.
Oude bronzen zittende boedha met originele patina 20e eeuw 34x22x11cm. Cond.: G
Grote bronzen dame op zwart marmeren voet in Jugendstil stijl 21e eeuw in goede staat 53cm.
Oud bronzen figuur ca. 1930, gesigneerd Keck. Voorstellend een jongen met kruiwagen op marmeren voet 15cm. Cond.: G
Modern brons van een voluptueuze dame op zwart marmeren voet 21e eeuw in zeer goede staat 22x26x15cm.
Moderne bronzen arm, gemonteerd op zwart marmeren voet 21e eeuw in zeer goede staat 46x46x10cm.
Twee bronzen Jugendstil stijl kaarskandelaren 2e helft 20e eeuw, voorstellend een vrouw met bloem. Geheel gemonteerd op marmeren voet 34xø12cm. Cond.: G
Bronzen kraai op zwart marmeren sokkel 21e eeuw, gesigneerd WMSVH 28x22xø14cm. Cond.: G
Bronzen vogel op zwart marmeren voet 21e eeuw in zeer goede staat 31x16x10cm.
Twee oude houten Mooren met hoorn des overvloeds 20e eeuw beschilderd 83-85cm. Cond.: G
Bronzen engel op zwart marmeren voet 21e eeuw, gesigneerd Michelangelo, in zeer goede staat 39x13x13cm.
Moderne sculptuur op beton gegoten voet met 5 gezichten op metalen basis. Gesigneerd Yeph 1984. Paar chips van gipsen gezichten af en lichte schaafplekken 68x15x16cm. Cond.: R