Twee bronzen figuren 2e helft 20e eeuw: 1x midwinterhoorn blazer (monogram A.R. Antoinette Ruiter) en 1x bronzen krab 12-25cm. Cond.: G
Groot Frans compositie metalen beeld ca. 1880, getiteld "Le Jour", voorstellend een man met fakkel bij adelaar 70cm. Cond.: G
Frans compositie metalen figuur ca. 1880, gesigneerd La Rose par Guillemin. Waarschijnlijk mist de roos in haar hand, verder in goede staat 49cm.
Gietijzeren gegoten beeld van een jachthond ca. 1900 in goede staat 16x30x7cm.
Lindenhouten 19e eeuwse Corpus Christie met originele polychromie (teen mist) 41x32x7cm. Cond.: R-G
Putti op zuil en albasten voet ca. 1880, bronskleurig gepatineerd (compositie metaal) 22cm. Cond.: G
Oude bronzen zeemeermin op steen 20e eeuw 12x11x9cm. Cond.: G