Driedelig Frans pendulestel ca. 1870 in Louis Seize stijl van wit marmer met 8-daags uurwerk en halfuurslag. Pendule mist glas en 1 coupe heeft gebroken pootje 42x20x11cm. en 14xø9cm. Cond.: R-G
Drie-delig antiek keramieken Villeroy en Boch klokkenstel met decor van flora en landschappen. Uurwerk zonder slagwerk (vervuild) en 1 chip aan de achterkant 29-32cm. Cond.: G
Duits porseleinen Schwarzwald klok met kasteeldecor. Porselein gelijmd, verder in goede staat 21x15x19cm.
Oude messing lantaarnklok 2e helft 20e eeuw met Franz Hermle uurwerk in goede staat. Slagwerk op grote en kleinere bel Cond.: G
Antieke Engelse staande klok, gesigneerd W. Burton Kendal ca. 1800 met maanstand, dagaanduiding en secondenaanduiding. Mahoniehouten kast met bandinstarsia en messing capitellen. Geheel in goede origi...
Zeldzame Duitse pendule ca. 1920 met 8-daags Lenzkirch uurwerk, gesigneerd O. Schimmelpfennig (Oswald) Berlin in goede staat 68x48x18cm.
Groot 19e eeuws uurwerk van een Boulle pendule (uurwerk incompleet), gesigneerd Gerrade. Vigner Horlogerie Rue Commines 7 Paris, tevens losse uurwerk-delen erbij. 14xø23cm. Cond.: R
Jugendstil barometer ca. 1900 van mahoniehout (bewerkt) in zeer goede staat 52cm.
Dubbele messing fotolijst (zg. tweeluik) met emaille ingelegd 14,5x10cm.
N. Renard, olieverf op paneel, dorpsgezicht met schaatsers op een gracht 30x40cm. Cond.: G
G.C. Haverkamp (Amsterdam 1872 - 1926 Baarn), olieverf op paneel, landschap met boerderij langs de bosrand 29x20cm. Cond.: G
Calzelari? 20 eeuw (Italiaanse School), olieverf op koper, ruiter in landschap 10x13cm. Cond.: G
Twee oude Chinese Mahjongg spelen ca. 1930 met benen en bamboe stukken in mooie houten cassettes (1x Sala Spiele) 9x27x11cm. en 8x33x18cm. Cond.: G
Twee bronzen kaarskandelaars in barokstijl 20e eeuw in goede staat 66cm.
Kavel van 6 oude kandelaren: 1x empire Kunstguss Buderus, 2x scharnierende vuurvergulde empire kandelaar-armen 19e eeuw, 1x tafelaansteker messing, 1x empire stijl messing kaarskandelaar met kap 20e e...
Grote oude Wilesco stoom-dubbeldekker van blik 2e helft 20e eeuw in goede staat 28x46x16cm.
Prachtige grote statenbijbel anno 1664 met origineel bronzen beslag en lederen band. "Gedruckt bij d'Erfgenamen wijlen Paulus Aertsz van Ravestein te Amsterdam" 28x46x12cm. Cond.: G
Antranik Ohanessian (Irak), olieverf op linnen, "Bazar' 60x80cm. Cond.: G
Van Zwieten, olieverf op linnen, oude Arabier met wandelstok 136x60cm. Cond.: G
Calzelari (Italiaanse School), olieverf op koper, dame met hond 15x20cm. Cond.: G
Oud Duits Rosenthal Maria-weiss servies (36 delen) o.a: diepe borden, ontbijtborden, grote borden, eierdoppen, sauskommen, terrines, schalen, zout & peper stel etc. 6,5-35cm. Cond.: G