Franse pendule ca. 1870 met albast. Gelijmd, wijzerplaat beschadigd en wijzer afgebroken 41x38x15cm. Cond.: R
Rozetring GG 585/000 met briljanten. Rozetring met bredere band en briljanten. In het middne ene briljant ca 0.20 crt fancygeel/SI en 8 briljanten totaal ca 0.40 crt W/SI, ø 60 ca 6.8 gr
Vier delen oud/antiek bisquit porselein: 1x wandplaquette met liefhebbend paar ca. 1900, 1x vaasje met opengewerkte bloemen (beschadigd), 1x vaasje met putti (hand is mogelijk gerestaureerd) en 1x jon...
Oude porseleinen figurengroep bestaande uit 3 figuren Charles Dickens stijl 20e eeuw. Stukje paraplu mist, hoofd is gelijmd en vinger mist 17x17x10cm. Cond.: R
Horloge Omega seamaster. Chroom model, automatic, met zwart leren band.
Vijf delen oud Deens Royal Copenhagen porselein; 1x schotel Tivoli Kopenhagen (chip), 1x schotel Börsen, 1x schotel met sneeuwklokjes (B&G), 1x schotel met gebouw (B&G, chip), 1x bordje 1878-1918 Danm...
Drie delig plated koffieset in empire stijl. 20e eeuw in goede staat. 16-23 cm Cond Goed
Zesdelig antiek bankstel ca. 1890 van notenhout in Louis Quinze stijl met gobelin stoffering op de bank en velours stoffering op de stoelen bestaande uit 3 stoelen, 2 armleunstoelen en 1 bank 90x130x6...
Grote oude Engelse keramieken Bulldog 20e eeuw (ongemerkt) 27x36x22cm. Cond.: G
Onduidelijke signatuur 1800, potlood op papier, portret van een heilige 28x19cm. Cond.: G
Grote oude Duitse porseleinen deksel-amforavaas, gemerkt Fraureuth 1889 + 1935 (chip bovenrand) 42cm. Cond.: R-G
W. Ehinon 1953, olieverf op glas, achterglas schildering met Arabische voorstelling 21x21cm. Cond.: G
Ring zilver 925/000 met GG 750/000 kop. Zilveren ring met in een GG zetting een grote amethist, ca 7.6 crt. ø bovenzijde ring 14 mm. ø 55 ca 9,9 gr
Oud Deens Royal Kopenhagen koffieservies met blauw bloemendecor o.a: 1x koffiekan, 1x suikerpot, 1x melkkan en 6x kop & schotels 6-21cm. Cond.: G
Fijn broche 333/000 met parels en groen. Klein broche in de vorm van een groen edelstenen blaadje met daarop 3 kleine pareltjes. Grootte 26x12mm
Ongesigneerd 17e-18e eeuw, olieverf op paneel, religieuze voorstelling 60x48cm. Cond.: G
Oud Hongaars serviesgoed, gemerkt HolloHaza Hungary met floraal- en gouddecor: 6x kop & schotel, melkkan, suikerkan, taartschaal en 6 cakeborden. Cond.: G
Russische School ca. 1950 (onduidelijk gesigneerd), olieverf op linnen, Russisch landschap 29x40cm. Cond.: G
Antieke Hollandse mahoniehout op eiken speeltafel 1e helft 19e eeuw met lade en bandintarsia. In zeer goede staat 76x42x87cm.
Werner Pottenstein (1938 Bayern - Duitse School), olieverf op paneel, landschap met hoenderhof 18x24cm. Cond.: G
Pendant Fritz Götz 1933 (Duitse School), olieverf op linnen, Duitse marine voorstellingen 53x26cm. Cond.: R-G
Johan D. (toegeschreven aan Johan Dijkstra (Groningen 1896 -1978 ), houtskool op papier,staand vrouwelijk naakt 19x46cm. Cond.: G
Johan D. (toegeschreven aan Johan Dijkstra (Groningen 1896 -1978 ), houtskool op papier, vrouwelijk naakt (paar deukjes) 32x39cm. Cond.: G
Johan D. (toegeschreven aan Johan Dijkstra (Groningen 1896 -1978 ), houtskool op papier, staand vrouwelijk naakt (vouwtjes) 35x57cm. Cond.: R-G