Negen delen Duits Meissen porselein "Rote Rose" 1e helft 20e eeuw (Knauf): 4x schotels met goudrand en 4x kop&schotels met goudrand Cond.: G
Tien 18e eeuwse mangaan Hollandse wandtegels met diverse bijbelse voorstellingen (4x gaaf, 3x lichte randschades, 3x kapot) 13x13cm. Cond.: R-G
Twee delen Italiaans Fayance: 1x schaal met schependecor 9xø19cm. en 1x grote vaas met Romeins decor en letter E, polychrome 20e eeuw 32xø14cm.
Twee 19e eeuwse Japanse imari porseleinen dekselvazen met Foohonden (1x deksel gelijmd) m34xø16cm. Cond.: R
Blue Danube serviesgoed met Zwiebelmuster decor 20e eeuw (33 delen) o.a: 2 kop & schotels, 12 diepe borden, 6 kleinere diepe borden, 4 ontbijtborden en 4 losse schotels, minimale chip mogelijk Cond.: ...
Twee grote 19e eeuwse porseleinen flacons met decor van goud en hangeschilderd landschap met figurendecors ca. 1850 (1 stop beschadigd) 26,5cm. Cond.: R-G
Chinees porseleinen 19e eeuws kaststel met figurendecors (Koninklijke familie), gesigneerd. 1x vaas beschadigd, 1x vaas met chip bovenrand, 1x vaas deksel beschadigd 26-28cm. Cond.: M
Kavel van 20 antieke Hollandse wandtegels 17e-18e eeuw o.a: Bijbelse voorstellingen, figuren, landschappen, schip. (Deels beschadigd) Cond.: M-R-G 13x13cm.
Chinees porseleinen 17e-18e eeuwse Queng Long schotel met bloesemtak- en landschapsdecor in zeer goede staat ø22,5cm.
Vier oude Hollandse Makkumse keramieken ploychrome schotels 2e helft 20e eeuw in goede staat ø24-ø27cm.
Vier oude porseleinen honden: 1x boxer (oor beschadigd), 1x liggende jachthond, 1x terrier (gemerkt) en 1x mopshond (goed) 8-18cm. Cond.: R-G
Twee Chinees porseleinen chicken cups, gemerkt 20e eeuw ø3,5x8,2cm. Cond.: G
Drie 18e eeuwse Queng Long 8-kantige schotels met landschapsdecor, lichte randschades 15,7x15,7cm. Cond.: R
Drie Chinees porseleinen Queng Long schotels 8-kantig met landschap- en figurendecor 18e eeuw: 1x gaaf en 1x met minimale chip, 1x scherf af 23x22,8cm. Cond.: R-G
Doos diverse antieke wandtegels 19e eeuw met o.a. floraal decor (enkele beschadigd) 30x40x40cm. Cond.: R-G
Oud Hongaars 16-delig servies, gemerkt Hollohaza Hungary met floraal- en gouddecor: 6x diepe borden, 6x grote borden, terrine (zonder deksel), vleesschaal, grote schaal, dekselschaal Cond.: G
Kavel van 35 empire borden 19e eeuw met vergulding in goede staat ø20-ø23,5cm.
Twee vroeg 19e eeuwse porseleinen Empire vazen met gedetailleerde landschappenbeschildering en gouddecor. Beide beschadigd bij de Sphinx H.: 25cm. Cond.: M
Drie Chinees porseleinen kop en schotels 18e eeuw met floraal decor: 2x schotel met oude haarlijn, 1x schotel gaaf, 2x kopje met chip, 1x kopje met haarlijn en chip ø13,3-ø8,3cm. Cond.: R
Drie delen Duits echt Cobalt porselein, Lindner Bavaria 2e helft 20e eeuw met decor van bloemen en goud 4xø20cm. en 25xø9cm. Cond.: G
Grote oude Duits porseleinen wandspiegel met 4 putti en rozendecor ca. 1950, gemerkt G.D.R. (geen beschadigingen gevonden) 60x43x9cm. Cond.: G
Handbeschilderd serviesgoed ca. 1880 met decor van goud en flora: 1x koffiepot, 1x suikerpot, melkkan, 6x kop&schotels en 1x schaal (paar minimale chips) 6-25cm. Cond.: R-G
Duits KPM porseleinen dekseldoosje ca. 1910 met handbeschilderd molenlandschap-decor op het deksel 5xø8cm. Cond.: G
Twee oude Goebel figuren ca. 1980, gesigneerd Bochmann, voorstellend een man met hoed en dame met waaier 21-22cm. Cond.: G
Chinees porseleinen 18e eeuwse Queng Lung schaal met decor van landschap, schepen, figuren en huizen. 22,5x30cm. Cond.: G
Drie grote antieke Chinees porseleinen schotels 17e-18e eeuw Kang Xi met tuindecor: 1x schotel (oude haarscheur en minimale randschade), 1x schotel in goede staat en 1x schotel (gelijmd en gekramd) ø2...
Vier oude Duitse Rosenthal porseleinen figuren: 1x putti met geit (Kunstabteilung Selb) (beschadigd), 1x haas (Selb Plössberg) (goed), 1x konijn (Kunstabteilung Selb) ( goed), 1x gans (Selb Bavaria) (...
Drie oude bisquit porseleinen plaquettes: 1x groot J.S. Bach (1685-1750 Rosenthal) en 2x empire stijl Bing en Gröndahl Eneret en M, ø14-ø21cm.
Grote 19e eeuwse Empire vaas van porselein met bladgoud. Bevat 2 hengsels met koppen. Goud heeft sleetse plekken, verder in goede staat 35xø27cm.
Oude Japanse porseleinen verdeelschaal met satsuma decor in houten lakwerk opbergdoos met decor van vogels en flora 1e helft 20e eeuw 7xø35cm. Cond.: G
Grote 18e eeuwse Delftsblauwe keramieken vaas met decor van flora en insecten 27xø18cm. Cond.: G
Divers porselein en keramiek 18e-19e eeuw o.a: Delfts, Chinees (beschadigd) 6-39cm. Cond.: M
Chinees porseleinen 18e eeuws schaaltje, geschulpt met decor van landschappen. Waarschijnlijk onderschaaltje voor trekpot, in goede staat 9x10x1,5cm.
Oud Duits porseleinen figuur, ca. 1930-1950, voorstellende twee roofvogels bij gems ( gemerkt: H.S.nr 14732) 28x21x12cm.
Oude Duitse Meissen Bottger theekan, steengoed ca. 1980, nr. 85679 in goede conditie 15x19xø12cm.
Kavel van 12 diverse kop & schotels (Duitsland etc.) o.a: 2x Wallendorf, snorkopje, schlaggenwald, Thomas Bavaria etc. 19e-20e eeuw 5-15cm. Cond.: R-G
Twee tegeltableau's met 18e eeuwse tegels met dierenvoorstellingen. Lichte randschades 28,5x28,5cm. Cond.: R
Twee tegeltableau's met 18e eeuwse tegels met dieren etc. Lichte randschades 28,5x28,5cm. Cond.: R
Twee zeldzame 19e eeuwse Perzische miniatuur schilderijen op marmeren plaquettes: 1x gezicht op venetië met gondel en figuren (gesigneerd) 23x13cm. en 1x Oosterse voorstelling met kasteel in baai, pro...
Porseleinen Jugendstil vaas ca. 1900 met emoe, gemerkt M en O met kroon, teentje van emoe mist. 21,5x12xø9cm. Cond.: G
Twee 6-kantige vazen ca. 1900 van Villeroy & Boch met floraal decor in goede staat 29,5x12x11cm.
Grote Duitse antieke porseleinen klokkast, gemerkt Volkstedt Rudolstadt 1808-1890 met putti. Beschadigd (afgebroken delen zijn er wel bij) 45x30x16cm. Cond.: M
Driedelig 19e eeuws blauw imari porseleinen kaststel met floraal decor in goede staat 30xø13cm.
Negen oude/antieke bierpullen: 1x grote bierpul ca. 1900 Duitsland (beschadigd en haarscheur), 6x glazen ca. 1900 en later, 2x keramiek (1x gesigneerd Paul Klutsch (haarscheur) en 1x Delft) Cond.: M-R...
Oude Perzische vaas met handbeschilderd figurendecor 20e eeuw (chip bodemrand) 27xø18cm.
Twee delen 19e eeuws imari porseleinen vazen: 1x bolle vaas met smalle tuit (floraal- en gouddecor), 1x flesvormige vaas (floraal decor en godudecor), 17-19cm. Cond.: G
Acht 18e eeuwse tegels met dieren en figuren (beschadigingen) 13x13cm. Cond.: R
Twee Kantonees porseleinen borden ca. 1800 van mooie kwaliteit met decor van figuren, vlinders, vogels, bloemen etc. ø20cm. Cond.: G
Zes Duitse Rosenthal sierborden, zgn. Weihnachtsteller, decor Bjorn Wiinblad. ø 29cm., Cond.:G
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met decor van landschap, bloemen en vogels. Bruine omranding, geheel in goede staat ø23cm.
Meissen schotel 18e eeuw (1765-1800) met romantische figuren in landschap ø13,5cm. Cond.: G
Oud Deens Royal Kopenhagen koffieservies met blauw bloemendecor o.a: 1x koffiekan, 1x suikerpot, 1x melkkan en 6x kop & schotels 6-21cm. Cond.: G
kavel van 7 delen oud Duits Meissen porselein 2e helft 20e eeuw o.a: 2 inktpotten, 2x dekseldoosje, 2 asbakken en 1 vaasje 5-11cm. Cond.: G
Acht Duits porseleinen danseressen 20e eeuw Thuringen, diverse beschadigingen 11-17cm. Cond>: R
Oud Duits porseleinen figuur ca. 1950, gemerkt A.K. Kaiser, voorstellend een ganzendief 22x34x10cm. Cond.: G
Jugendstil stijl keramieken schenkkan 21e eeuw met koperen montuur, gemerkt J.B.T. 1908 met floraal decor 40cm. Cond.: G
Zes oude/antieke Hollandse tegels 18e-20e eeuw: 3x tegel met huis, kerk en Ruïne 17e-18e eeuw (chip), 1x bloemtegel 18e eeuw (chip), 1x tegel met terpdorp 20e eeuw en 1x tegel met ridder en lans 20e e...
Twee tegeltableau's: 1x 4 18e eeuwse Hollandse keramieken wandtegels met Fries huisjesdecor (2 tegels ingekort) 26x24cm. en 1x 4 17e eeuwse tulptegels (beschadigingen) 25,5x25,5cm. Cond.: R-G
Twee keramieken klepkannen ca. 1900 met tinnen deksels, beschilderd met schelpendecors. Vermoedelijk Engeland of Duitsland, gemerkt B.W. 26x15xø13cm. Cond.: G
Kavel van 16 dekseldoosjes van porselein, natuursteen, messing etc. 20e eeuw o.a: Villeroy & Boch, plankenhammer (1 deksel heeft barst) 3-13cm. Cond.: R-G
Duitse steengoed 19e eeuwse kruik met voorstelling van duif en lauwerkrans in goede staat 42xø24cm.
Kavel Engels Masons Stratford serviesgoed o.a: 5x grote borden, 9x diepe borden, 1x presenteerschaal, 5x kop&schotels, 11x soepkommen, 10x losse schotels en 1x suikerpot (chips) 7-27cm. Cond.: R-G
Diverse Wedgwood Stratford serviesgoed o.a: 11x kop&schotels, 2x scvhaaltjes, 1x bonbonschaal en 8x kleine schaaltjes (chips) 8-16cm. Cond.: R-G
Twee zeldzame antieke Chinese gemberpoteen (1 stel), familie roze met veel geel. Gesigneerd en met decor van figuur in landschappen 19e eeuw (of ouder). 1 Vaas heeft oudere haarscheuren 13xø12,5cm. Co...
Oude Chinese keramieken vaas met groene cracele glazuur 20e eeuw in goede staat 19,5cm.
Twee oude Chinees porseleinen vazen 20e eeuw; 1x doorbroken vaas met bloemvaasdecor 1e helft 20e eeuw 28,5xø12cm., 1x met bloemdecor en tekst 1e helft 20e eeuw 29xø12,5cm. Cond.: G
Drie Chinees porseleinen kopjes ca. 1900 met decor van bloemen en figuren (gesigneerd) 3,5xø6,5cm. Cond.: G
Groot kavel antiek Engels serviesgoed, gemerkt Copeland Spodes Tower England (33 delen): 2x sauskom, 2x grote schalen, 3x kleine schalen, 1x dekselschaal,
Grote oude Chinees porseleinen tafellamp 2e helft 20e eeuw met floraal decor en houten voet in goede staat 65xø42cm.
Vier antieke Petrus Regout Maastricht keramieken kastkommen: 2x decor Timor 11xø16cm. en 2x decor Pompeja 9xø18cm. Cond.: G
Vier oude Hummel figuren: 1x meisje met mand 1972/1979, 1x meisje met trompet 1979/1990, 1x jongentje met muziekblad 1979/1990 en 1x jongentje met paraplu en tas 1979/1990. Ca. 11-12,5cm. Allen in goe...
Twee imari porseleinen schotels ca. 1900 met decor van goud en flora in coulissen ø31cm. Cond.: G
Grote oude Duits porseleinen Fürstenberg vaas ca. 1930 met handgeschilderd bloemendecor in goede staat 28xø20cm.
Porseleinen Royal Dux vaas ca. 1900 (Jugendstil) met meisje en salamander op de vaas. Geheel in goede originele staat 26xø14cm.
Originele handbeschilderde gelimiteerde porseleinen kapiteins kop & schotel met scheepsdecor, vergulding en tekst "Ward Jackson" 2e helft 20e eeuw 11-16cm. Cond.: G
Zeven delen oud Herend serviesgoed 20e eeuw: 1x koffiepot 15x24xø14cm. en 6 schotels ø14cm. Cond.: G
Zeven oude diverse Franse Fayence borden met haandecor ca. 1900 (2x randschade) ø22-ø23cm. Cond.: R-G
Zeldzaam 17e-18e eeuws Chinees 8-kantig bord met decor van flora en landschappen (randschade) 29,6x29,7cm. Cond.: R
Groot porseleinen paard, Duitsland "Plaue Schierholz" 2e helft 20e eeuw 44x35x16cm. Cond.: G
Duitse Meissen porseleinen handbeschilderde houder ca. 1900 (deksel mist) 5,7x2,5x5cm. Cond.: R
Drie keramieken figuren van Blue Mountain Canada met groen zout-glazuur 20e eeuw: 2x zwaan en 1x schildpad 12-30cm. Cond.: G
Twee oude gipsen apothekers gapers, 1x met reclame A.J. van der Gijp 1849-1999 Haarlem, 18-27cm.
Acht delen divers oud Meissen porselein met blauwe bloemen decors ca. 1980: 2x kop & schotels, 2x losse kopjes, 1x grote schaal, 1x bord 5,5-19cm. Cond.: R-G
Vier moderne Goebel schotels Artis Orbis ca. 1980: 2x Vincent, 1x Renoir en 1x Paul Cezanne ø31cm. Cond.: G
Grote oude bisquit porseleinen figuur van een dame uit de 20-er jaren, gemerkt Edoaro Tasca Italy ca. 1980 (2 vingers missen) 51cm. Cond.: R
Twee oude Royal Dux porseleinen windhonden 1930-1950: 1x wit en 1x bruin/wit 30x14x12cm. Cond.: G
Antieke gesigneerde Italiaans porseleinen handbeschilderde schaal van E. Bianchini, voorstellend een jongen aan het strand 26x12,5x2cm. Cond.:G
Zes diverse oude porseleinen figuren Duitsland o.a: poes op bal (Rosenthal), vogel op stam (Thuringen), haasje (Rosenthal), buste (Meissen), eenden (Hutschenreuther) 5-12cm. Cond.: G
Twee delen Herend porselein ca. 1980 met goud- en rankendecor: 1x bonbonschaal 15,5xø20cm. en 1x cakeschaal 3x25x28cm. Cond.: G
Oude Duits Meissen porseleinen vaas met decor van goud en rozen ca. 1970 in goede staat 9xø7cm.
Kavel divers antiek Duits Zwiebelmuster porselein serviesgoed ca. 1900 (19 delen) o.a: kofiiekannen, 2x botervloot, blaker, roomkannen, kopjes (minimale chips mogelijk) 4-20cm. Cond.: R-G
Grote oude porseleinen dame (electrische tafellamp), beschadigingen aan de jurk en een deel mist 38x23x20cm. Cond.: R-G
Grote oude Italiaanse Napels vaas met voorstelling uit de oudheid en gouddecor in goede staat 70xø31cm.