Zware messing reiswekker 19e eeuw met vuurvergulde wijzerplaat en facetgeslepen glas in zeer goede staat 12,5x7,5x6cm.
Duitse reiswekker in houten gelakte kast met messing beslag ca. 1890, gemerkt B.P., in goede staat 16x11x8cm.
Oude Duitse Schwarzwald-stijl wandklok ca. 1960 met handbeschilderde houten wijzerplaat. Uurwerk met halfuurslag op 3 gongstaven met denneappels (slinger mist) 34x25x10cm. Cond.: G
Oude Sallander wandklok met bronzen armaturen 2e helft 20e eeuw met notenhouten kast 47x24x14cm. Cond.: G
Oude Duitse eikenhouten Bim Bam regelateur met halfuurslag 75x35x20cm. Cond.: R
Zeer grote marmeren pendule met Brocot balans (zichtbaar) ca. 1870 en 8-daags uurwerk met halfuur slag (niet getest). Poten beschadigd (1 mist) en minimale chips van marmer 65x17x37cm. Cond.: R
Vernis Martin 18e eeuwse console pendule met kwartierslag en repetitie (4 hamers op dubbele bel). Origineel latoenkoperen beslag (oudere restauratie). Originele beschildering, oude wormbeval 105x40x15...
Oude Franse wekker ca. 1950 van messing met porseleinen figuur en porseleinen rozen, in goede staat 22x16x8cm.
Franse vergulde bronzen wekkerklok ca. 1850 met bronzen voorwerpen erop gemonteerd en emaille wijzerplaat (Louis Seize stijl) (geen beschadigingen) 24x15x89cm. Cond.: G
Oude Engelse messing Sneck tafelklok onder stolp met tweezijdige wijzerplaten 1e helft 20e eeuw met ketting uurwerk in goede staat 36xø22cm.
Antieke eikenhouten Friese staartklok 19e eeuw met origineel beschilderde wijzerplaat en wekkerfunctie 140x35x21cm. Cond.: G
Grote Franse vuurvergulde pendule ca. 1870 met voorstelling van vrouw en tortelduiven. Bevat 8-daags uuwerk met halfuurslag in goede staat 50x42x23cm.
Franse figurenpendule ca. 1870, voorstellend 2 putti die een klok dragen (compositie metaal). Bevat 8-daags Frans uurwerk, gesigneerd Samuel Marti 37x23x13cm. Cond.: G
Franse 19e eeuwse pendule met putti op marmeren voet, gesigneerd Francois Moreau ca. 1860. Bevat 8-daags Frans uurwerk met halfuurslag 30x38x14cm. Cond.: G
Grote 19e eeuwse carrera marmeren pendule met vuurvergulde bronzen fiuren en parelrand, origineel 8 daags Frans uurwerk met halfuurslag in zeer goede staat 46x37x15cm.
Oude eikenhouten regelateur 2e helft 20e eeuw "Juweliersklok", nieuwwaarde € 500,-. In zeer goede staat 90cm.
Prachtige Franse pendule ca. 1850 met twee wijndrinkende drinkebreoders en vergulde kast (plaquette centraal onder). Gave emaille wijzerplaat en 8-daags uurwerk met halfuurslag (touwtjesslinger) 46cm.
Oude Zwitserse Neuchatel stijl pendule met console ca. 1980, gemerkt Eluxa in goede staat 50x23x10cm.
Duits messing Pfeilkreuz wekkerklokje ca. 1910 met bel (licht bedeukt) 14x9x6cm. Cond.: G
Oude gietijzeren klokkenman 20e eeuw met blikken klokje in goede staat 36cm.
Tafel-wekkerklok met notenhouten kast ca. 1900, gemerkt C.M. met 2 bellen, lade en secondenaanduiding 42x26x12cm. Cond.: G
Duitse beukenhouten tafelklok ca. 1910 met stil uurwerk in goede staat 32x18x11cm.
Drie-delig antiek keramieken Villeroy en Boch klokkenstel met decor van flora en landschappen. Uurwerk zonder slagwerk (vervuild) en 1 chip aan de achterkant 29-32cm. Cond.: G
Kleine oude Franse comtoise 2e helft 20e eeuw met harpslinger in goede staat 30x20x11cm.