Messing haardset ca. 1900 met daarbij een kolenbak in goede staat 35x67cm.
Roodkoperen kolenkit met schep en onderschotel in goede staat b37x50x35cm.
Vijf oude/antieke kaarskandelaren: 2x wandkandelaren 20e eeuw, 2x kandelaren 19e eeuw van koper en tin 20-30cm. Cond.: G
Oude Duitse bakelieten radio "Ilmenau 480 Veb. Stern R.F.T. Radio Sonnenberg Ilmenau". In goede werkende staat 16x27x13cm.
Plaquette 19e eeuw met schroefdraad achter, voorstelling met een Romein (Berliner Eisen) 8x6x3cm. Cond.: G
Antieke ivoren wortelnoten miniatuur, voorstellend een damesportret op ivoor geschilderd 12,5x11,5cm. Cond.: G
Groot kavel divers koperwerk o.a: lampenvoet, houtbak, koffiemolen, ketels, vijzel etc. 10-70cm. Cond.: G
Duitse brieven-weegschaal ca. 1900 met bewerkte gietijzeren voet, gemerkt D.R.P. Fertig in goede staat 30cm.
Twee oude/antieke kraantjeskannen: 1x beschilderd tin 20e eeuw en 1x tin 19e eeuw 32-43cm. Cond.: G
Roodmarmeren inktstel ca. 1900 met messing vergulde inkthouders 14x30x17cm. Cond.: G
Twee petroleumlampen ca. 1900 (1x met landschapsdecor) 40-45cm. Cond.: G
Twee dienbladen ca. 1900: 1x notenhout met koperen banden en 1x beschilderd blikken dienblad 36-50cm. Cond.: G
Gewichtenblok met koperen gewichten ca. 1900 in goede staat 8x14x6,5cm.
Vier antieke houten met ivoren kegelballen, gemerkt Thomas Taylor Glasgow ca. 1900, ø11cm. Cond.: R-G
Duits Jugendstil keramieken tablet ca. 1910 met vernikkelde omranding in zeer goede staat
Eikenhouten 19e eeuwse theestoof met messing binnenbak 50x34x34cm. Cond.: G
Tinnen 19e eeuwse beschilderde kraantjeskan met schaapskooi decor (licht bedeukt) 43cm. COnd.: R-G
Roodkoperen met messing 19e eeuwse doofpot. Hengsel beschadigd, verder in goede originele staat 40xø30cm. Cond.: R
Grote Art Deco koperen standaard voor een beeld ca. 1930 84x36x30cm. Cond.: G