This website uses cookies

22. Oktoberveiling 2014

Auction on Friday, October 17, 2014 from 02:00

Completed | Default auction

Haardstel met kolenbak
Result: 30 EUR

Messing haardset ca. 1900 met daarbij een kolenbak in goede staat 35x67cm.

Koperen kit
Result: 30 EUR

Roodkoperen kolenkit met schep en onderschotel in goede staat b37x50x35cm.

5 Kandelaren
Result: 30 EUR

Vijf oude/antieke kaarskandelaren: 2x wandkandelaren 20e eeuw, 2x kandelaren 19e eeuw van koper en tin 20-30cm. Cond.: G

Kavel onderscheidingen
Result: 30 EUR

Barometer
Result: 30 EUR

Buizenradio
Result: 30 EUR

Oude Duitse bakelieten radio "Ilmenau 480 Veb. Stern R.F.T. Radio Sonnenberg Ilmenau". In goede werkende staat 16x27x13cm.

Plaquette
Result: 30 EUR

Plaquette 19e eeuw met schroefdraad achter, voorstelling met een Romein (Berliner Eisen) 8x6x3cm. Cond.: G

Miniatuurtje
Result: 30 EUR

Antieke ivoren wortelnoten miniatuur, voorstellend een damesportret op ivoor geschilderd 12,5x11,5cm. Cond.: G

Divers koperwerk
Result: 30 EUR

Groot kavel divers koperwerk o.a: lampenvoet, houtbak, koffiemolen, ketels, vijzel etc. 10-70cm. Cond.: G

Brieven weegschaal
Result: 30 EUR

Duitse brieven-weegschaal ca. 1900 met bewerkte gietijzeren voet, gemerkt D.R.P. Fertig in goede staat 30cm.

2 Koffiekannen
Result: 30 EUR

Twee oude/antieke kraantjeskannen: 1x beschilderd tin 20e eeuw en 1x tin 19e eeuw 32-43cm. Cond.: G

Inktstel
Result: 30 EUR

2 Petroleumlampen
Result: 30 EUR

Twee petroleumlampen ca. 1900 (1x met landschapsdecor) 40-45cm. Cond.: G

2 Wafelijzers
Result: 30 EUR

Twee 19e eeuwse gietijzeren wafelijzers in goede staat 85-96cm.

2 Dienbladen
Result: 30 EUR

Twee dienbladen ca. 1900: 1x notenhout met koperen banden en 1x beschilderd blikken dienblad 36-50cm. Cond.: G

Blokje gewichten
Result: 30 EUR

Gewichtenblok met koperen gewichten ca. 1900 in goede staat 8x14x6,5cm.

4 Speelballen, 19e eeuw
Result: 30 EUR

Dienblad
Result: 30 EUR

Duits Jugendstil keramieken tablet ca. 1910 met vernikkelde omranding in zeer goede staat

Boek, 18e eeuw
Result: 30 EUR

Theestoof
Result: 30 EUR

Notenhouten kist
Result: 25 EUR

Notenhouten kist ca. 1930 met slot 9x26x21cm. Cond.: G

Tinnen kraankan
Result: 25 EUR

Koperen doofpot
Result: 25 EUR

Beeldenhouder, koper
Result: 25 EUR

Grote Art Deco koperen standaard voor een beeld ca. 1930 84x36x30cm. Cond.: G