Grote antieke Renaissance schouw 19e eeuw, 6-delig met cherubijnkoppen, leeuwenkoppen en leeuwen. Eikenhouten koplijst en accessoires in goede staat 183x77x162cm. Cond.: G
Twee grote decoratieve beelden met natuurstenen voet en gipsen consoles 2e helft 20e eeuw. Beelden zijn van een soort composiet H.: 110cm. Cond.: G
Prehistorisch fossiel van een schelpsoort in leisteen 29x20x2cm. Cond.: G
Siciliaanse beschilderde 19e eeuwse wagen in zeer goede originele staat 90x112x95cm. (gemeten zonder dissel)
Grote ovale houtgesneden plaquette met vergulding, voorstellend Maria met kindje Jezus 19e-20e eeuw met etiket van een antiekzaak in Milaan 61x48cm. Cond.: G
Console 19e eeuw voor een Noulle pendule (boulle iets beschadigd) met bronzen ornamenturen 12x44x22cm. Cond.: G
Bronzen hanglamp met glas-in-lood ca. 1910 in goede staat 12xø24cm.
Jugendstil ijzeren sigarenhouder met pauw en floraal decor ca. 1910 in goede staat 16x16x15cm.