Notenhout fineer speeltafel 19e eeuw, lichte fineerschade bovenblad 77x80x80cm. Cond.: R
Louis Seize stijl 19e eeuwse mahoniefineer op eiken kastje in zeer goede staat 90x60x45cm.
Antieke eikenhouten Duitse grunderzeit kast ( met 2 schappen) met 2 lades. In goede staat. 210 x 165 x 66cm.
Oude (pallisander?) houten lectuurbak met koperinleg (Boulle) en floraal decor op het blad 20e eeuw in goede staat 42x50x20cm.
Oude theewagen met opklapbaar blad. Mahoniehout met eiken stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in goede staat 71x87x45cm.
Oude Italiaanse beschilderde houten bijzettafel met floraal decor 20e eeuw in goede staat 56x49x33cm.
Eikenhouten halve maan wandkastje met jalouziedeuren en 2 lades ca. 1930 in Louis Seize stijl 68x65x34cm. Cond.: G
Vitrine in Biedermeier stijl ca. 1900 van mahoniehout en mahoniefineer. 2 Deuren met glaswerk waarop sierstukken zijn aangebracht 172x105x41cm.
Antieke mahoniehouten spiegel met losse bewerkte kroon en facetgeslepen glas 19e eeuw 77x40cm. Cond.: G
Oostenrijkse 1-deurs kast ca. 1870, notenfineer op vuren. In goede originele staat met twee toogpanelen (wortelnoten) 197x98x48cm. Cond.: G
Mahoniehouten Louis Philippe etagere ca. 1870 met snijwerk in goede staat 99x60x22cm.
Barokstijl armleunstoel 2e helft 20e eeuw met groene stoffering in zeer goede staat 111x60x70cm.
Oude mahoniehouten fineer wandtafel met lade en bronzen versieringen 2e helft 20e eeuw. Stijlmeubel in goede staat 72x89x35cm.
Mooie gave eikenhouten draaibare boekenmolen ca. 1920 staande op 4-spant poot met wielen 74x50x50cm. Cond.: G
Oude eikenhouten kist met aan de voorzijde een klep met kerfsnede decors 20e eeuw in goede staat 66x115x58cm.
Hollandse 18e eeuwse notenhout fineer op eiken secretaire met bandintarsia, recentelijk vakkundig gerestaureerd. In goede staat 107x94x54cm.
Houten hutkoffer met ijzeren beslag ca. 1900 in goede originele staat 65x90x55cm.
Engelse eikenhouten klaptafel ca. 1900 met getorste poten in goede staat 65x80x100cm.
Mahoniehouten met kersen 19e eeuwse klaptafel met lades, 2 klapbladen en uitschuifbare spiegel. Recentelijk vakkundig gerestaureerd en in goede staat 80x42x84cm.
Antieke eikenhouten salontafel ca. 1880 met onderling verbonden poeten in goede staat. Cond. G
Prachtige bijzettafel ca. 1900 met twee afneembare Chinese lakwerk tablets, prachtig gesneden met takstructuur. Tablets ingelegd met diverse houtsoorten. Beschilderd met vogels en bloesemtakken 85x70x...
Kerfsnede Bretterstuhl ca. 1880 in Gothische stijl, geheel handgestoken (ook de poten) 100x47x46cm. Cond.: G
Hollandse mahoniehout fineer op eiken secretaire ca. 1820, recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitoerd, in zeer goede staat 48x159x103cm.
Oude wortelnoten fineer salontafel, uitklapbaar aan beide zijden met 1 lade en bronzen klauwpoten. Stijlmeubel 20e eeuw in goede staat 52x52x110cm.
Hollandse 4 laden commode 2e helft 20e eeuw met bronzen beslag in barokstijl 74x40x73cm. Cond.: G
Grote antieke Oosterse houtgestoken piedestal met floraal decor en fabelfiguren 1e helft 20e eeuw 121cm. Cond.: G
Biedermeier mahoniehouten armleunstoel, ca. 1840 met velours stoffering in goede staat 100x60x60cm. Cond.: G
Engelse eikenhouten secretaire ca. 1930 in zeer goede staat 104x75x42cm.
Engelse eikenhouten kist (zonder slot) 17e-18e eeuw in goede staat 67x102x40cm.
Louis Seize spiegel uit de 19e eeuw van eikenhout met kroon en guirlandes 83x40cm. Cond.: R-G
Kersenhouten salontafel met lade en uittrek-bladen 2e helft 20e eeuw (stijlmeubel) in goede staat 55x75x75cm.
Chinese handgestoken hocker met marmeren blad ca. 1900 (scheur). Rijk gestoken en geheel staand op klauwpoten 46x39x39cm. Cond.: G
Oude mahoniehouten halvemaan tafel met lade 2e helft 20e eeuw (stijlmeubel) in goede staat 73x80x40cm.
Antieke Jugendstil kersenhouten fineer op eiken kamer ca. 1920 Duitsland. Bestaande uit: spiegel met console (237x93x34cm.), vitrine-opzetkast 2-delig met geslepen glas (180x100x46cm.), eettafel met 4...
Louis Quinze stijl armleun-fauteuil 2e helft 20e eeuw, recentelijk gestoffeerd (stijlmeubel) in goede staat
Oude eikenhouten armleunstoel in barokstijl 2e helft 20e eeuw , recentelijk goed gestoffeerd 115x73x63cm. Cond.: G
Zware oude eikenhouten armleunstoel in barokstijl 2e helft 20e eeuw, stoffering op zitting is versleten 130x65x65cm. Cond.: R-G
Hoge eikenhouten boekenkast met schappen 2e helft 20e eeuw (stijlmeubel) in goede staat 197x90x34cm.
Prachtige wortelnoten met bronzen zuil in Dresdner barok stijl eind 20e eeuw (piedestal) in zeer goede staat 30x31cm. Cond.: G
Prachtige wortelnoten met bronzen zuil in Dresdner barok stijl eind 20e eeuw (piedestal) in zeer goede staat 30x31cm. Cond.: G
Oude houten wandspiegel 2e helft 20e eeuw met facetgeslepen spiegel en bewerkte goudkleurige lijst in goede staat 87x60cm.
Drie Hollandse mahoniehouten barokstoelen ca. 1900 met velours stoffering. geheel staand op klauwpoten 120x54x52cm. Cond.: G
Prachtige lederen armleunstoel met eikenhouten poten en kopernagels 20e eeuw in goede staat 102x73x80cm
Grote Hollandse 19e eeuwse notenhout fineer porseleinvitrine met schuine zijkanten, 3 schappen en staand op klauwpoten in Louis Quinze stijl. 255x220x45cm. Cond.: R (restauraties)
Decoratieve oude wandtafel 2e helft 20e eeuw in Louis Seize stijl en beschilderd 80x114x36cm. Cond.: G
Oude korenaarsstoel 2e helft 20e eeuw van mahoniehout met goede stoffering in Louis Seize stijl (stijlmeubel) 100x59x55cm. Cond.: G
Duitse Grunderzeit mahoniefineer 3-laden commode ca. 1880 in zeer goede staat 80x98x54cm.
Zware oude eikenhouten armleunstoel in barokstijl 2e helft 20e eeuw, stoffering op zitting is licht versleten 130x80x66cm. Cond.: R-G
Hollandse eikenhouten stoel ca. 1880 in renaissance stijl met getorste poten, ranken en fabelwezen. Velours stoffering beschadigd 125x48x50cm. Cond.: G
Duitse eikenhouten vitrinekast ca. 1930 met bol glas, deur en 3 schappen in goede originele staat 174x130x33cm.
Prachtige mahoniehouten uittrektafel met bandintarsia op blad en taps toelopende poten met intarsia, 2e helft 20e eeuw. Origineel tussenblad(ook met intarsia), in uitstekende gerestaureerde staat 81xø...
Eikenhouten 18e eeuwse dekenkist Duitsland met antiek "schnappschloss" en sleutel (deksel van latere datum). In goede gerestaureerde staat 71x123x61cm. Cond.: G
Zeldzame eikenhouten dolfijntafel ca. 1880 (Historisme) met leeuwenkoppen, dolfijn etc. (gesneden) 77x95x62cm. Cond.: G
Oude mahoniehouten hangvitrine (stijlmeubel) 2e helft 20e eeuw in barokstijl 67x65x18cm. Cond.: G
Facetgeslepen spiegel ca. 1900 met bewerkte omlijsting 80x50cm. Cond.: G
Engelse Queen-Anne stijl armleunstoel ca. 1900 in goede staat 95x70x65cm.
Bureaustoel met vlechtwerk en getorste poten ca. 1930 in goede staat 90x60x48cm.
Hollandse mahoniehout fineer penant-kast ca. 1870. Recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitoerd 100x104x50cm. Cond.: G
Oude mahoniehouten Queen Anne tafel ca. 1930 staand op klauwpoten in goede originele staat 70x90x60cm.
Engelse mahoniehouten bijzettafel ca. 1930 met koperen wieltjes en verlengbaar blad in goede staat 51x45x68cm.
Engelse mahoniehouten 8-kantige bijzettafel met lades, deurtjes, lederen blad en koperen poten 2e helft 20e eeuw 63x46x46cm. Cond.: G
Antieke Hollandse mahoniehout op eiken speeltafel 1e helft 19e eeuw met lade en bandintarsia. In zeer goede staat 76x42x87cm.
Eikenhouten 19e eeuwse bijzettafel met 4-spant poot en geschulpt blad in goede staat 53x76x60cm.
Decoratieve mahoniehouten bloemtafel 2e helft 20e eeuw (stijlmeubel) 100xø25cm. Cond.: G
Prachtige Duitse wortel/kersen fineer naaitafel ca. 1870 (Louis Philippe), recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitoerd. Massief kersen voet en mooi compleet binnenwerk 80x50x37cm. Cond.: G
Duitse notenhouten Louis Philippe kuifstoel ca. 1870, floraal gesneden. Bekleding versleten, verder in goede staat 124x76x90cm.
Eikenhouten met mahonie lessenaar ca. 1900 met klep en 2 lades in zeer goede staat 102x38x40cm.
Staande 19e eeuwse mahoniehouten kapspiegel (in hoogte verstelbaar) met 2 opbergvakken in goede staat 160cm.
Mahoniehouten salontafel met facetgeslepen glazen blad, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in goede staat 50x125x65cm.
Eikenhouten 18e-19e eeuws stoeltje in gothische stijl met draak in rugleuning en lederen bekleding (houtgepind, beschadigd) 95x28x28cm. Cond.: G
Barokstijl eethoek met 4 stoelen met bruin lederen bekleding 2e helft 20e eeuw van notenhout 110x50x47cm. Cond.: G
Prachtige notenhouten met wortelnoten servieswagen in uitstekende staat met aan beide zijden 3 deurtjes 20e eeuw 92x98x50cm. Cond.: G
Kleine Engelse mahoniehouten dames-secretaire met lade en schrijfklep 2e helft 20e eeuw in goede staat 97x53x38cm.
Oude secretaire van mahoniehout (stijlmeubel) met lades, vakverdeling en schrijfklep in zeer goede staat 90x90x35cm.
Plantentafel 1e helft 20e eeuw van notenhout met bronzen beslag en onyx blad in goede staat 80x30x30cm.
Oude Louis Seize stijl spiegel van metaal 2e helft 20e eeuw, brons gekleurd 79x40cm. Cond.: G
Prachtige Duitse notenhouten fineer Grunderzeit vertico ca. 1880 in zeer goede staat met origineel beslag en sloten 135x97x44cm. Cond.: G
Prachtige pallisander/wortel fineer met pallisander naaitafel ca. 1870 (Louis Philippe). Recentelijk vakkundig gerestaureerd, mooi binnenwerk 75x55x44cm. Cond.: G
Duitse grenen Grunderzeit commode ca. 1900 in goede staat 77x102x63cm.
Oude grenenhouten kist ca. 1900, beschilderd met ruiterdecor 40x63x36cm. Cond.: G
Indonesische Djatihouten kist 1e helft 20e eeuw met leder bekleed. Koper beslagen en met koperen nagels. Geheel in goede staat 28x64x33cm.
Kersenkleurig boekenkastje met 2 lades en 2 deurtjes 2e helft 20e eeuw in goede staat 130x32x55cm.
Eikenhouten met leder bekleden Jugendstil piedestal ca. 1900 met rondom florale decor in goede staat 76x28x28cm.
Engelse mahoniehouten klaptafel 2e helft 20e eeuw. Stijlmeubel met lades en messing. Mooie vormgeving en in zeer goede staat 75x51x137cm.
Prachtige exclusieve pianostoel, zwarte lak gepolitoerd met lyra in de rugleuning. in hoogte verstelbaar en in zeer goede staat 94x50x40cm.
Piedestal ca. 1920 In de vorm van een zuil creme-goud beschilderd in goede originele staat 109x29x30cm.
Wortelnoten Queen Anne theetafel ca. 1900 met lade en klauwpoten in originele staat 73x84x50cm. Cond.: G
Prachtige antieke notenhouten Jugendstil naaitafel in zeer goede staat. Recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitoerd 80x50x42cm.
Twee zeldzame Duitse Louis Philippe jachtstoelen met intarsia ca. 1870, voorstellingen met gemsen op rotsen. In zeer goede staat 100x46x47cm.
Engels antiek mahoniehouten met grenen hoekkastje 42x35x30cm. Cond.: G
Zeldzame vroeg 19e eeuwse pallisander fineer speel/naaitafel met uitklapbaar blad, lade en wolzak. Dik fineer en zwaar uitgevoerd, minimale fineerschade 77x54x38cm. Cond.: G
Ronde bijzettafel met getorste poten en etage ca. 1900 in goede staat 59xø73cm.
Wortelnoten Duitse Grunderzeit bijzettafel ca. 1880 met los tablet (theetafel) in originele staat 57x45x65cm. Cond.: G
Vier Duitse eikenhouten Grunderzeit stoelen ca. 1880 in originele staat 95x36x54cm. Cond.: R-G
Iepenhouten sidetable met 3 lades en extra etage 21e eeuw in uitstekende staat 81x30x100cm.