Bronzen stier 21e eeuw, naar Picasso in goede staat 14x5x25cm. Cond.: G
Drie oude Chinese bronzen figuren 20e eeuw, voorstellend Chinese hoogwaardigheidsbekleders 6-7cm. Cond.: G
Groot oud pallisander houten figuur 20e eeuw 73x13x22cm. Cond.: G
Antieke bronzen plated jongleuse/danseres ca. 1930 met bronzen voet, vermoedelijk Duits (ongesigneerd) 24cm. Cond.: G
Oude bronzen buste 2e helft 20e eeuw, voorstellend een vrouw met verenhoed en marmeren voet 24xø12cm. Cond.: G
Oude compositie metalen figuur ca. 1920 op onyx voet "Sanite Bernadette", gesigneerd J. Dalson H.: 41cm. Cond.: G
Oud Indonesisch houtgesneden Iwajalanwiri uit Bali 20e eeuw in goede staat H.: 58cm.
Eikenhouten 19e eeuws gesneden figuur, voorstellend Mozes met kalf 32cm. Cond.: G
Prachtige grote oude Chinese houtgesneden figuur op losse voet, voorstellend een Karbau met 2 kinderen op zijn rug ca. 1930 (kop aangelijmd) 22x38x18cm. Cond.: R-G
Figuur ca. 1900, voorstellend een dame met roos, gesigneerd Bruchow. In goede staat en gemaakt van compositie metaal 45cm.
Vijf oude Oosterse bronzen figuren 20e eeuw met o.a: boedha's 6-12cm. Cond.: G
Oud bronzen meisje met varkentje door Marianne Kievits,( Rotterdam 1944-Breda 2006,) monogram M.K. 2e helft 20e eeuw 19cm. Cond.: G
Oud bronzen figuur 20e eeuw, voorstellend 3 schaatsers, waarschijnlijk ontwerp Taeke Friso de Jong in goede staat 12x16x12cm.
Modern bronzen paard op zwart marmeren voet 21e eeuw, gesigneerd Dali in goede staat 33x18x9cm. Cond.: G
Oud Afrikaans houtgesneden figuur uit Namibië 1e helft 20e eeuw 51cm. Cond.: G
Franse compositie metalen figuur ca. 1880, onduidelijk gesigneerd. Voorstellend een schaapsherderin met schaap H.: 46cm. Cond.: G
Beeld van een jonge landarbeider met pikhouweel, kruik en mand ca. 1900 van compositie metaal in goede staat 41cm.