Petrus Regout Maastricht bord met decor Timor ca. 1900 in goede staat ø26,5cm.
Bijzondere armband met 3 rijen bewerkte munten van metaal. Breedte 37 mm Lengte 18 cm
Lot double met 9 broches en een collier met 2 hangers.
Doos met diverse sieraden o.a. kettingen en armbanden van kralen en stof
Lot met diverse colliers met o.a. zwarte, gele en grijze kralen met goudkleurig en zilverkleurig metaal.
Lot manchetknopen met 10 paren van divers materiaal. En diverse enkele manchetknopen.
Lot met hangers met edelstenen en prikkers met edelstenen, o.a. tijgeroog, rozenkwarts en agaat.
Twee koperen kandelaren met glazen houders 2e helft 20e eeuw in goede staat 32cm.
Twee oude bustes: 1x damesbuste (paridur) en 1x buste van David, gesigneerd G. Ruggeri (beide van een soort kunststof) 24-29cm. Cond.: G
Doos met oude dominostenen van been en hout ca. 1930 7x23x8cm. Cond.: G
Twee glazen bekers (ijsglas) ca. 1900 met vergulding: 1x met tekst Daradi Emlih 12-15cm. Cond.: G
Kleine 19e eeuwse Duitse kruik "Duits steengoed" in goede originele staat 21xø12cm.
Antieke Mobach schenkkan, gemerkt Kamo 60 met bronskleurig glazuur 13xø12cm. (chip voet) Cond.: R/G