This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

23. Januariveiling 2015

Auction on Friday, January 9, 2015 from 01:00

Completed | Default auction

Molenaar, haven Rotterdam
Starting price 200 EUR

J.P. Molenaar (1914 - ), tekening op papier, Rotterdamse haven met vele schepen 77x49cm. Cond.: G

Kleurenlitho, vrouw, kat en vogel
Result: 230 EUR

Corneille 1980 (nr. 255/300), lithografie op papier, naakte vrouw met duif en kat 54x57cm. Cond.: G

Morin, landschap
Result: 300 EUR

A. Morin ca. 1900, olieverf op linnen, herder met koeien bij drenkplaats in de avond 65x50cm. Cond.: G

Beeld, edelman bij put
Starting price 150 EUR

Prachtig compositie metalen beeld ca. 1880, voorstellend een man bij waterput 37x20x16cm. Cond.: G

Ring GG, bloedkoraal
Result: 65 EUR

Ring GG 585/000 met bloedkoraal. Ring met aan de bovenzijde een ovalen schild, ø 22x13 mm, voorzien van gravure, met daarin diverse bloedkoralen, rond en ovaal. Mist een koraal en mist een stukje GG. ...

Schilderij, Koeleman 64
Starting price 150 EUR

S. Koeleman 1968 (Zweedse School), olieverf op linnen, landschap 70x50cm. Cond.: G

Chinees bord ca. 1750
Starting price 80 EUR

Chinees porseleinen 18e eeuwse schotel met vazen en florale decors (minimale chips) ø23cm. Cond.: R

Penmesje
Result: 150 EUR

Penmesje 18e eeuw met zilveren heft voorzien van diverse voorstellingen en kopse kant met bloem. Origineel stalen lemmet met onbekend meesterteken en heel bijzonder teken met ingelegde gouden afbeeld...

Bestekcassette
Starting price 800 EUR

Hollands zilveren bestekcassette: 10x dessertlepels, 7x tafelvorken, 8x tafellepels, 10x dessertvorken, 1x vlalepel, 1x groentelepel, 1x juslepel, 1x aardappellepel, 1x vleesvork, 2x vismessen, 11x ge...

Zilveren dekseldoos
Starting price 280 EUR

Langwerpig zilveren huwelijksdoosje op 4 bolpoten met scharnierend deksel, rondom bewerkt met gedreven voorstellingen (naar antiek voorbeeld), 835/000, ca. 238gr. 14x5x5cm. Cond.: G

Beeld, Villanis
Starting price 500 EUR

Bronzen beeld van E. Villanis ca. 1900, getiteld "Farfall", montage op schouders achter mist 37cm. Cond.: R

10 Horloges
Result: 35 EUR

Lot met 10 horloges o.a. commodoor, lorus union en zonder merk

3 Horloges
Starting price 60 EUR

Drie zilveren zakhorloges, een zakhorloge met sleutel en twee handopwinding. ø 39-48 mm, met wat goudkleurige accenten.

Harry Koolen, boerderij met kippen
Result: 140 EUR

H. Koolen ca. 1950, olieverf op linnen, boerderij met kippen 92x62cm. Cond.: G

Bontjas + muts
Result: 50 EUR

Korte oude bontjas met muts in goede staat 70cm.

Antiek dienblad
Result: 45 EUR

Engels 19e eeuws mahoniehouten dienblad met koperen banden in goede staat 51x36x10cm.

Miniatuur zand-zeep-soda
Starting price 230 EUR

Antiek zilveren (835/000) miniatuur zand- zeep- en sodabakje, compleet gekeurd, MT: Hendrik Duller Amsterdam anno 1807 (zie ook Nederlands klein zilver 3e druk afb. 1036, blz. 337) 2,5x4x1,5cm.

Antieke broche diamant
Starting price 900 EUR

Prachtige antieke broche WG 585/000 met roosdiamanten. Fraaie langwerpige broche, Art nouveau, in bloemvorm met in het midden een grote ovale roosdiamant, ca 1 krt en 19 kleine roosdiamanten. Met stek...

Collier Rozenkwarts
Starting price 275 EUR

Collier van rozenkwarts met WG 585/000 bollen en sluiting en WG 750/000 hanger met briljant. Fraai snoer met cylindervormige rozenkwartskralen, ø 7 mm, verfraaid met 12 WG bolletjes en in het midden ...

Oorstekers WG, brilj.
Starting price 250 EUR

Sierlijke oorhangers WG 585/000 met briljant. Fijne oorhangers met met haken en aan de voorzijde een rand in de vorm van een afgerond vierkant met daarin een bloem bezet met diverse kleine briljanten...

Schilderij, Gustav Schraegle
Starting price 280 EUR

Gustav Schraegle 1922 (1867 - 1925), olieverf op linnen, Duits bergachtig landschap met kasteel en dorpen 70x50cm. Cond.: G

Zilveren lijst, 3 ikonen
Starting price 300 EUR

Ikonen in drieluik, gevat in zilveren 835/000 omlijsting. De ikonen zijn geëmailleerd op houten achterzijde. 24x18cm., Cond.: G

Zilveren voetschaal
Starting price 400 EUR

Pracht 19e eeuws tafelstuk, opaline geschulpte gecontourneerde schaal met goudopleg, gedragen door zilveren voet met blad- en druivenmotieven, 835/000. Schaal ø28cm., H.26cm., Cond.:G

Zilv. likeurfles
Starting price 250 EUR

Geëtste 19e eeuwse karaf in zilveren montuur met zilveren kraag en dop, versierd met florale motieven en musicerende putties, 835/000, 32x9x6,5cm. Cond.: G