J.P. Molenaar (1914 - ), tekening op papier, Rotterdamse haven met vele schepen 77x49cm. Cond.: G
Chinees porseleinen 18e eeuwse schotel met vazen en florale decors (minimale chips) ø23cm. Cond.: R
Drie zilveren zakhorloges, een zakhorloge met sleutel en twee handopwinding. ø 39-48 mm, met wat goudkleurige accenten.
Antiek zilveren (835/000) miniatuur zand- zeep- en sodabakje, compleet gekeurd, MT: Hendrik Duller Amsterdam anno 1807 (zie ook Nederlands klein zilver 3e druk afb. 1036, blz. 337) 2,5x4x1,5cm.
Pracht 19e eeuws tafelstuk, opaline geschulpte gecontourneerde schaal met goudopleg, gedragen door zilveren voet met blad- en druivenmotieven, 835/000. Schaal ø28cm., H.26cm., Cond.:G
Geëtste 19e eeuwse karaf in zilveren montuur met zilveren kraag en dop, versierd met florale motieven en musicerende putties, 835/000, 32x9x6,5cm. Cond.: G