This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

23. Januariveiling 2015

Auction on Friday, January 9, 2015 from 01:00

Completed | Default auction

Plantentafel
Result: 130 EUR

Plantentafel 1e helft 20e eeuw van notenhout met bronzen beslag en onyx blad in goede staat 80x30x30cm.

Spiegel met lampen
Starting price 40 EUR

Oude Jugendstil houtgestoken wandspiegel met twee lampen ca. 1910. Originele beschildering en in goede staat 81x61x19cm.

Tweezits bankje
Starting price 135 EUR

Duits Louis Philip bank ca. 1870 van notenhout en wortelnoten met snijwerk. Geheel in goede originele staat 62x120x58cm.

15 Zilveren lepeltjes
Starting price 20 EUR

Kavel van 15 zilveren borrellepeltjes: 5x Nederlandse lepels met opengewerkte steel 835/000, 10x lepeltjes met verschillende versiersels (o.a: ezel, schildpad, ananas, palmboom e.d.) 900/000, 8cm. Tot...

Collier GG camee
Result: 180 EUR

Collier GG 585/000 met camee. Gourmetcollier met GG hanger met mooie camee in een bewerkte rand. Grootte hanger 30x22 mm. Lengte collier 42 cm totaal ca 11.1 gr.

Broches 3 milliflori
Starting price 50 EUR

Broches milliflori, 3 stuks. 3 Ronde broches,ø 23 mm, met ingelegde bloemversieringen. onedel.

5 Chinese borden, 18e eeuw
Result: 93,75 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met decor van flora en vaas (breuken en randschades) ø23cm. Cond.: M-R

Ring granaat
Starting price 100 EUR

Ring 333/000 met granaten. Sierlijke ring met een grote ovale granaat, ø 9x6.5 mm en aan weerskanten 3 ronde granaten. Als nieuw. ca 2,15 gr ø 62

2 Series kop&schotel
Starting price 50 EUR

Twee sets antieke kop & schotels ca. 1900 met Chinees decor : 6x kop & schotels Peking (1 schotel haarscheur, 1 kopje beschadigd) en 9 kop &schotels keramiek met floraal decor (Chinees), gemerkt met e...

Gouden slavenarmband
Starting price 125 EUR

Slavenband GG 585/000. Klassieke slavenband met dopsluiting. Breedte 3 mm, ca 4.3 gr ø 60x55 mm

Kastje
Result: 90 EUR

Notenhouten Louis Quinze stijl ladenkastje 2e helft 20e eeuw (2 lades en 1 deurtje), lichte krassen 89x40x40cm. Cond.: G

Sidetable
Result: 85 EUR

Oude teakhouten sidetable met ruiten ingelegd en 2 lades, 2e helft 20e eeuw (lichte krassen) 74x130x45cm. Cond.: R

3 Delen goudsteen
Result: 90 EUR

Drie 19e eeuwse Hollandse goudsteen keramieken kommen met decors rondom 10xø6cm. en 8xø11,5cm. Cond.: G

Commode
Starting price 300 EUR

Hollandse mahoniehout fineer penant-kast ca. 1870. Recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitoerd 100x104x50cm. Cond.: G

Zilveren slacouvert
Result: 25 EUR

Hollands zilveren slacouvert met benen bak en vork model puntfilet, MT: Fa. van Kempen, 835/000, 23cm. Cond.: G

Brede kaptafel, spiegel
Starting price 100 EUR

Zeer grote mahoniehouten spiegel ca. 1930 met facetgeslepen spiegel in goede staat 113x180cm.

Buffetkast, Queen Anne stijl
Result: 100 EUR

Engelse notenhout met wortelnoten fineer Queen Anne buffetkast ca. 1910 met snijwerk. 3-Deurs kast staande op klauwpoten in goede staat 140x142x45cm.

Divers koperwerk
Starting price 100 EUR

Prachtig kavel 19e eeuws koperwerk met o.a: 1x zeer grote ketel, 1x appelketel, 1x doofpot, 1x kleine ketel, 1x koffiemolen Cond.: G

3 Sigarenknippers
Starting price 50 EUR

Drie oude sigarenknippers plated ca. 1950 14-15cm. Cond.: G

Barnsteencollier
Result: 150 EUR

Barnstenen collier, verlopend. Een verlopend geknoopt collier met ovale barnsteenkralen, 13-19 mm, doorzichtig met insluitsels. Lengte 42 cm ca 59 gr

Klaptafel
Result: 250 EUR

Originele 18e eeuwse Engelse eikenhouten tiltoptafel in goede originele staat met mooie patina 70xø89cm. Cond.: G

Grote kandelaar
Result: 250 EUR

Zeer grote plated kandelaar 19e eeuw in barokstijl 160cm. Cond.: G

5 Delftse borden, 18e eeuw
Result: 275 EUR

Vijf zeldzame 18e eeuwse Delftsblauwe borden met landschap- en floraal decor, gemerkt PVMV (Pieter van Marksveld). Lichte randschades (glazuur etc.) ø22,8cm. Cond.: R-G

2 Imari vaasjes
Result: 20 EUR

Twee imari porseleinen vaasjes 19e eeuw, beide met minimale chip 11,5cm. Cond.: R