R. Meinel (Duitse School), 19e eeuw, olieverf op paneel, berglandschap met beek en figuur 33x19cm. Cond.: G
Hanger GG 585/000 met parel en diamant. Hanger met groot hangeroog met daaronder een cultive parel, ø 7 mm. Boven de parel zit een klein diamantje gezet. ca 2.4 gr lengte 22 mm
Snoer met mooie granaten met zilveren 835/000 sluiting. Collier van granaten, ø 5.2 mm, van een goede kwaliteit bevestigd aan een zilveren ovale sluiting met bewerking. ca 47 gr lengte 88 cm
Lot zilveren sieraden, diverse gehaltes, bestaande uit 2 armbanden een ring en een haarspeld van breidoppen. ca 44.25 gr
Armband GG 585/000 met GG munt. Gourmetarmband met in een gladde muntrand een munt van fl 5,- van Wilhelmina 1912. De armband is voorzien van een bakslot en een veiligheid. ca 20.25 gr lengte 19 cm
Schuifstuk en eindstukken GG 585/000. Vermoedelijk afkomstig van een haarsieraad. ca 2.0 gr met onedele sluiting.
Lot zilveren sieraden en twee Certina horloges. Een lang zilveren 835/000 rond koningscollier, lengte 80 cm, een fijne zilveren dasschuif, 5,2 cm en een zilver vergulde fantasiespeld met zirconia, 53x...
Collier zilver 835/000 met mutsenbellen. Jasseroncollier, lang, met in het midden een balk met daarop 2 antieke mutsenbellen bevestigd. Lengte 60 cm ca 21.1 gr
Kavel zilver waaronder: 1x taartschep puntfilet 835/000, MT: Gerritsen en van kempen grootkeur Utrecht, jaarletter S: 1953, L.: 23cm., 1x suikerschep (kolenschepmodel) prinses 835/000 groot keur, MT: ...
Twee delen zilver: 1x fraaie Delfts blauwe voorraadbus met zilveren deksel voorzien van "J" (belastingteken voor ongewaarborgde Nederlandse zilverwerken) 11x8cm. en 1x zilveren roomlepel met filetrand...
Brede ring GG 585/000 met bewerking. Strakke brede ring, 8 mm, bandmodel met strakke bewerking ø 51 ca 6.7 gr
Diverse lepels en vorken (835/000) bestaande uit: 6x theelepels, dessertlepel en -vork, tafelvork Princes, dessertcouvert en tafelcouvert haags lofje, MT: o.a: van Kempen, totaal ca. 373gr. Cond.: R
Twee zilveren Jugendstil mini-vaasjes met geschulpte bovenrand, 800/000, ca. 70gr. (samen) 6,5cm. Cond.: U
Lot zilveren sieraden bestaand uit o.a. 2 rozenkransen, een broche, 2 colliers, een ring, 3 hangers, 2 dasschuiven en manchetknopen. ca 142.5 gr
Collier en hanger GG 585/000 met paarse steen. Lang stevig Venetiaans collier met strakke langwerpige hanger, 16,5x 8,3x 8,8 mm, met 4 paarse vierkant cabouchon stenen. Aan de hanger zit een stevig dr...
Oosters zilveren servies in metalen gedecoreerde reiskoffer bestaande uit: schenkkan, presenteerblad, suikerpot, 2 kop & schotels, suikerschep en 2 lepeltjes. Het geheel is bewerkt met Oriëntmotieven,...
Twee delen 19e eeuws imari porselein: 1x dekselvaas (beschadigd) en 1x vaas (goed) 25-28cm. Cond.: R
Zeven delen antiek Chinees porselein 17e-19e eeuw met floraal decor o.a: 2 sets kop & schotels (2 minimale chips) 13-7,5cm. Cond.: G
Uitgebreid Chinees porseleinen restservies ca. 1930 (gemerkt) bestaande uit: koffiekan, theekan, schaal, suikerpot, melkkan, citroenpers, borden, schotels en kopjes (diverse haarscheuren). Minimale ch...
Twee oude Makkums keramieken schalen (1x met zilveren beugel) met florale decors en lichte glazuurschade 15-17cm. Cond.: R-G
Chinees porseleinen schotel met floraal- en vlinderdecor in coullissen. Later voorzien van zilveren beugel 19e eeuw (chip rand) ø26,5cm. Cond.: R-G
Groot uitgebreid Duits porseleinen eetservies, gemerkt Nicolaus Franz Hoflieferanten Frankfurst Am Main ca. 1930 bestaande uit: 51x grote borden, 21x diepe borden, 32x kleine platte borden, 3x iets kl...
Vier delen antieke ivoren tabakspijpjes: 3x voor sigaret en 1x tabakspijp in goede staat 9-23cm.