This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

23. Januariveiling 2015

Auction on Friday, January 9, 2015 from 01:00

Completed | Default auction

2 Kristallen schenkkannen
Starting price 50 EUR

Twee zware kristallen geslepen schenkkannen 20e eeuw in goede staat 26-29cm.

Bowlpot + 5 glazen
Starting price 80 EUR

Prachtige oude facetgeslepen kristallen 7-delige bowlset met lepel en 5 glazen 20e eeuw 33xø25cm. Cond.: G

Spekstenen hoofd
Result: 110 EUR

Antiek spekstenen buste van de componist Robert Schumann (1810-1856) ca. 1900 Duitsland met stempel "Original Kochendorfer München 1891" 23x17x11cm. Cond.: G

Bronzen man met pijp
Starting price 60 EUR

Bronzen soldaat op origineel marmeren voet, voorstellend een WO I reservist met reservistenpijp 15x4x4cm. Cond.: G

Bronzen paardehoofd
Starting price 250 EUR

Groot bronsgegoten paardenhoofd 21e eeuw met ophang-systeem in goede staat 29x43x19cm.

Bronzen Italiaans figuur
Starting price 700 EUR

Groot bronzen figuur, gesigneerd Montini ca. 1920 op marmeren sokkel, voorstellend paardenkar met twee figuren 21x34x17cm. Cond.: G

Perzisch kleed
Result: 50 EUR

Oud Perzisch kleed met floraal decor in de tinten rood/zwart 232x132cm. Cond.: G

2 Empire stijl bokalen
Result: 100 EUR

Twee prachtige zware marmer met bronzen dekselbokalen 2e helft 20e eeuw in goede staat 30xø19cm.

3 Miniatuur portretjes
Result: 100 EUR

Drie antieke geschilderde miniaturen ca. 1900: 1x dekseldoosje met Napoleon, 1x ovaal met religieuze dame en 1x ovale damesbuste 6-10cm. Cond.: G

Miniatuur portretje
Result: 100 EUR

Vroeg 19e eeuws miniatuurportret (handgeschilderd) met vuurvergulde messing lijst ca. 1820. Spanningsscheur in de miniatuur, verder in goede originele staat 18,5x13,5cm.

Studie, 4 hoofden
Result: 50 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, houtskool op papier, studie manshoofden 46x30cm. Cond.: G

Schilderij, Duits
Starting price 325 EUR

J. Osterschmidt 1907 (Duitse School), olieverf op linnen, stadsgezicht met rivier, brug en figuren 73x59cm. Cond.: G

C. Zycholl 1946
Starting price 40 EUR

C. Zycholl 1946, aquarel op papier, vaas met bloesemtakken 33x44cm. Cond.: G

Boek Rembrandt
Result: 60 EUR

Antiquarisch boek 19e eeuw: Rembrandt, leven en kunst, geschreven door Jan Veth ter Herinnering van Rembrandts 300 jarigen geboortedag. Bevat diverse steendrukken (vochtvlekken) 41x31x5cm. Cond.: R

Schilderij
Result: 50 EUR

Anton Jan Cozijnsen '42 (1917 - 1969 Den Haag), olieverf op linnen, duingezicht 38x24cm. Cond.: R

Convoluut boek
Result: 275 EUR

Convoluut met drie verschillende uitgaven, namelijk: A) Veldtogt van den generaal Brune in de Bataafsche Republiek in het jaar 1799. - beschreven door een officiert van zijn etat-major uit het Fransch...

Schilderij, Ritschie
Starting price 500 EUR

Gottfried Stähly Rychen ca. 1880 (Duitsland), olieverf op paneel, riviergezicht met geitenhoeders 27x21cm. Cond.: G

Geo Poggenbeek
Starting price 180 EUR

Geo Poggenbeek ( Amsterdam 1853 - 1903), olieverf op paneel, boer met paardenkar 14x19cm. Cond.: G

Koperen kraankan
Result: 25 EUR

Grote 19e eeuwse koperen kraankan in empire stijl. In goede staat 47cm.

2 Bronzen vijzels
Starting price 50 EUR

Twee 19e eeuwse bronzen vijzels met stampers in goede staat 10-12cm. Cond.: G

Plantentafel
Result: 130 EUR

Plantentafel 1e helft 20e eeuw van notenhout met bronzen beslag en onyx blad in goede staat 80x30x30cm.

Spiegel met lampen
Starting price 40 EUR

Oude Jugendstil houtgestoken wandspiegel met twee lampen ca. 1910. Originele beschildering en in goede staat 81x61x19cm.

Divers tin
Starting price 50 EUR

Leuk kavel met 15 delen divers tin 19e-20e eeuw met o.a: gegraveerde kannen, borden, potten etc. Cond.: R-G

Schilderij, Hobbe Smit
Result: 1.400 EUR

Hobbe Smith (Wit marsum 1862 - 1942 Amsterdam 1942), olieverf op linnen, Hollands havengezicht met schepen op de kade 90x60cm. Cond.: G