Oud porseleinen Bing en Grohndahl bokje, nr. 1700 A.J. in goede staat 9x13x9cm.
Twee Duits porseleinen figuren 18e-19e eeuw, gemerkt W 3 (vingers beschadigd) 17-18cm. Cond.: R
Duits bisquit porseleinen figuur, voorstellend een dame bij zuil (kaarskandelaar) ca. 1880, nr. 4705, H.:20cm. Cond.: G
Twee Duitse bisquit porseleinen Jugendstil figuren ca. 1900, voorstellend een jongen en meisje op stoel (meisje chip schoen en jongen mist vingers), genummerd en in redelijke staat 19cm.
Duits bisquit porseleinen figuur, voorstellend een edele heer aan barok-ballustrade ca. 1900, genummerd (mogelijk chip aan hoed) 18x16x8cm. Cond.: R-G
Duits Rosenthel 18-delige porseleinen petit-four set (incl. vaas) ca. 1950, decor Moliere (2 bordjes beschadigd) 10-23cm.
Jugendstil figuur ca. 1900 van gegoten gips met originele beschildering, gemerkt Arnova 660, voorstellend een dame met 2 windhonden en verso bloemsteekvaas (lichte chips voet en 1 chip hoed) 32x33x12c...
Drie grote oude kobaltblauwe deksel-siervazen met figurendecors 2e helft 20e eeuw 42-45cm. Cond.: G
Oud Jugendstil 3-delig keramieken kaststel met vliegerdecor (Czechoslowakia handpainted) 11-26cm. Cond.: G
Twee Duitse Westerwald steengoed kruiken ca. 1880 Historisme: 1x grote klepkan met tinnen deksel (gesigneerd Pauson München) en 1x schenkkan met Renaissance decor 29-43cm. Cond.: G
Twee delen Hollands keramiek ca. 1930: 1x Delftsblauwe dekselpot Ram. made in Holland (letter V.) met floraal decor en 1x Gouda plateel drankton met bronzen kraan en eikenhouten onderstel 27xø16cm. en...
Twee oude Delfts porseleyne fles plochrome schotels 20e eeuw. Letters T.v.L. cp met Chinees decor en gouddecor 19,5xø29cm. Cond.: G
Twee delen oud Italiaans Fayence polychrome: 1x flacon P.P. Certosini Di. Firenze ca. 1900 (of ouder?) en 1x schenkkannetje ca. 1900 (of ouder?) 6-16cm. Cond.: G
Twee delen majolica ca. 1900: 1x verdeelschaal met bronzen voet, decor van flora, insecten en vogels (3 chipjes van glazuur) en 1x tegel in houten lijst met decor van vogels en flora (top van een pied...
Twee oude/antieke Delftse keramieken schotels/schalen: 1x 18e eeuwse grote Delftse schotel met Chinees decor (gelijmd en randschade) ø29cm. en 1x fruitschaal Oud Delfts met puti decor ca. 1930 ø35cm. ...
Vier delen oud/antiek keramiek: 1x kan met groen glazuur en blauwe bloem ca. 1900, 1x kan met bruin glazuur en creme decor ca. 1900, 1x vaas Elsterwerda nr. 1366/11 ca. 1930 met floraal decor en 1x oo...
Twee oude aardewerk honden: Engelse poedel 2e helft 20e eeuw 22cm. en 1x pekinees 9cm. Cond.: G
Kavel van 9 delen porselein Duitsland o.a: Kaizer schaal, 1x Weense schotel, 1x Kronach Bavaria schotel, 1x Weimar GDR schotel met drakendecor, 1x plaquette in lijst en 1x tablet J. Ross Köln 12-35cm....
Drie antieke tegeltableau's 18e-19e eeuw met floraal decor (beschadigingen) 26x26cm., 26,5x26,5cm. en 39x26cm. Cond.: R
Zeven antieke Hollandse keramieken wandtegels: 2x 17e eeuws met granaatappels, 1x 18e eeuws H. Friso prins van Oranje (gelijmd), 2x met landschapsdecors ca. 1800, 1x 17e-18e eeuws met putti met boog ...
Twee oude 6-pas tegeltableau's 1e helft 20e eeuw (Delft of Makkum): 1x trekpaard en 1x zondagse koets met boerenpaar (barsten in glazuur) 39x20cm. Cond.: R
Oud 12-pas tegeltableau 1e helft 20e eeuw (Delft of Makkum) met tekst "De bouwman wacht van s'Heeren hand veel milden zegen op het land". 5 Tegels met barsten in glazuur 51x39cm. Cond.: R
Hollands tegeltableau met landschap, vee en werkende boeren ca. 1900, "De bouwman wacht van 's Heeren hand een milden zegen op het land" 6-pas 45x32cm. (1 tegel gelijmd) Cond.: R
Zeven Hollandse bloemtegels ca. 1900 (randschades) 13x13cm. Cond.: R-G
Vijf oude/antieke Hollandse ingelijste wandtegels: 1x mangaan 18e eeuw met landschapsdecor (schade) en 4x vaastegels mangaan ca. 1900, 13x13cm. Cond.: R-G
Grote Makkums keramieken wandplaquette ca. 1880 (ongemerkt) met havendecor (stukje af) 40x33cm. Cond.: R
Zes 19e eeuwse antieke Hollandse wandtegels in eikenhouten lijst 13x13cm. Cond.: G
Zeven oude Hollandse wandtegels o.a: Delft + makkum 20e eeuw, diverse voorstelling met figuren etc. 13x13cm. Cond.: G
Vier delen antiek Hollands keramiek: 3x schotels 30-er jaren koningshuis (plateel ø23-ø27cm.) en 1x Delftse tegel 1945 "Nederland zal herrijzen" 20x14cm. Cond.: G
Twee keramieken schotels ca. 1900: 1x Belgique 1914 met kanon en 1x met blauw vaasdecor 18-23cm. Cond.: G
Twee antieke Hollandse keramieken herdenkingsborden: 1x Vrede 1919 (Baca), en 1x Malaise 1932 (Baca) ø23-ø28cm. Cond.: G
Keramieken schaal, 18/19e eeuw, gemerkt Proskow, met kabouter-, insecten- en floraal decor. Lichte glazuur schades. 5x21x17cm.
Twee antieke Societe ceramique Maastricht pijpvazen met Oosterse decors ca. 1900 in goede staat 29xø10cm.
Grote 19e eeuwse Duitse steengoed kruik gedateerd 1852, Letters AzK. Haarscheur en bodemrand beschadigd 37xø20cm. Cond.: R
Drie delen oud/antiek Duits aardewerk: 1x grote 19e eeuwse voorraadkruik, 1x grote schaal 20e eeuw, gemerkt "R" en 1x theelicht 20e eeuw 15-46cm. Cond.: G
Twee grote keramieken vazen ca. 1900 met Hollandse decors, gemerkt met nr. 150 en letters (Villeroy & Boch?), in goede staat 31xø12cm.
Duitse steengoed klepkan ca. 1900, gemerkt Reinold Merkelbach met tinnen deksel. Tekst "Eigensinn fur Freundliche erinnerung 1 mai 1890" (deksel iets bedeukt) 31cm. Cond.: R-G
Twee oude Hollandse Delfts blauwe keramieken potten 1e helft 20e eeuw: 1x tabakspot, gemerkt Goedewaagen Gouda Oldentott en 1x grote dekselpot ca. 1900, gemerkt H.F. met landschapsdecor (chip bodem) 2...
Zes oude/antieke keramische vazen (1x chip) ca. 1900-1940 Holland, Duitsland (2x ADCO), 17-24cm. Cond.: G
Twee Royal Bonn keramieken vazen ca. 1900 met handgeschilderde landschappen-decors. 1x Scherf aan bovenrand ingelijmd H.: 34cm. Cond.: R-G
Zes delen oud aardewerk: 1x Makkums kaststel, 1x schenkkan Mobach (chipje tuit), 1x Westraven tegel Utrecht "De 7 provincieën" (beschadigd) en 1x twee tegels in lijst Holland 15-30cm. Cond.: R-G
Twee zeer oude Hummel figuren van Goebel: 1x jongentje met ladder (waarschijnlijk nr. 12/2/0 1950-1955) 10,5cm. en 1x jongentje met accordeon (1950-1955) 9cm. Beide in goede conditie.
Vijf Hummel figuren van Goebel: 1x meisje met teddybeer "Mein Liebling", nr. 2164 (1991-1999 speciale uitgave met Steiff) 14,5cm., 1x "Hab's von Oma gelernt", nr. 2107/A (1991-1999) 11cm., 1x jongen m...
Hummel figurengroep, getiteld "Am Scheideweg", genummerd 331 en gemerkt Goebel (1991-1999). 17cm., in goede conditie met originele doos.
Hummel figurengroep, geiteld "Dreckspatz, wasch dich", genummerd 4121 en gemerkt 1991-1999. 15,5cm. en in goede staat met originele doos.
Kavel van 7 Hummel beeldjes: 1x "Erste Geige" nr. 2184 (2000-2008) 10cm., 1x "Ersten Solo", nr. 2182 (2000-2008) 9,5cm., 1x "Ich mag nicht" (erste ausgabe), nr 564 (1991-1999) 9.5cm., 1x "ABC Stunde",...
Twee Hummel figuren: 1x "Ein Viertelstundchen", nr. 451 (eerste uitgave 1991-1999), 10,5cm. en 1x "Schau da ist Europa", nr. 2060 (2000-2008), voorstellend een jongentje met stok en losse wereldbol op...
Prachtige grote Goebel keramieken Sint Bernard hond. Goebel W.Germany 30026-35, 30x49x13cm., poot is gelijmd Cond.:R
Origineel Hummel figuur in hartvormig blik "Herzlichen dank", nr. 856 (2000-2008), 13,5cm. Cond.: G
Vier Hummel beeldjes van Goebel: 1x meisje "Aus meinem Garten" 495/0 (1991-1999) 13cm., 1x meisje met kippen "Im Hühnerhof" 199/0 (1991-1999) 12cm., 1x jongentje met geiten "Ziegenbub" 200/0 (1991-199...
Vier Hummel beeldjes van Goebel: 1x meisje met pop "Schluss für Heute" nr. 486 13cm., 1x meisje met eenden "Be patient" nr. 197/2/0, 11,5cm. 1x meisje met mand "Kleine Besucherin" nr. 563/0, 13cm. en ...
Vier Hummel beeldjes van Goebel: 1x meisje met bloem "Er liebt mich" nr. 380 special edition no. 5 met jaartal 1972, 12,5cm. 1x jongentje "Postman" nr. 119 (1960 - 1963) 12,5cm., 1x jongentje zittend ...
Kavel van 11 Hummel beeldjes van Goebel: 1x meisje met gieter (729), 1x meisje met bloem (793), 1x meisje met mand (479), 1x jongen met snoep (435/3/0), 1x meisje met bloem (257/3/0), 1x meisje met st...
Porseleinen handbeschilderde theebus ca. 1900 (chip stop) en een porseleinen beschilderde lampenvoet ca. 1920 15-21cm. Cond.: G
Twee vroeg 19e eeuwse porseleinen Empire vazen met gedetailleerde landschappenbeschildering en gouddecor. Beide beschadigd bij de Sphinx H.: 25cm. Cond.: M
Twee oude Franse porseleinen bekers met gouddecor en lithografiën 12xø9cm. Cond.: G
Twee 18e eeuwse Chinees imari borden met tuindecor en bloesems (beide randschade) ø22,7cm. en ø22cm. Cond.: R
Elf oude Duitse keramieken bierkruiken 2e helft 20e eeuw 13-25cm. Cond.: G
Twee Weens porseleinen kop & schotels ca. 1930. Florietto Wien, Augarten Wien. Decor van goud en landschappen 6xø10,5cm.
Twee oude Duits porseleinen mocca kop & schotels: 1x Meissen ca. 1930 met roze rozendecor 6xø9,5cm. en 1x Hutschenreuther Hohenberg Bavaria, donkerblauw met gouddecor ca. 1970 6xø10cm. Cond.: G
Twee oude Russisch porseleinen figuren 20e eeuw, gemerkt 18-27cm. Cond.: G
Antiek bord "ter nagedachtenis 25 jaar Wilhelmina, 1898-1923 31 augustus W. oranja Nassau" met chinoiserie decor ø23,5cm. Cond.: G
Porseleinen dekseldoos met messing monturen ca. 1900, binnenin met bloemendecor. Vermoedelijk Frankrijk of China 6,5xø9cm. Cond.: G
Twee Amerikaanse Liberty majolica potten ca. 1920 in goede staat 11x14x12cm.
Twee oude Satsuma vazen ca. 1930 met decor van flora en goud (2 oren gelijmd bij 1 vaas) 35xø17cm. Cond.: R-G
Twee antieke keramieken Jugendstil vazen ca. 1900 met decor van goud en flora (nr. 983). 1 Vaas met chip 25xø14cm. Cond.: G
Twee Jugendstil majolica wandschotels met vrouwelijke bustes en floraal decor ca. 1900 (of later), 1,5xø28cm. Cond.: G
Twee oude porseleinen sierborden met gouddecor en mintgroene romantische voorstellingen. Gemerkt Gloria Alt Wien 20e eeuw ø27cm. Cond.: G
Twee antieke Hollandse platelen vazen: 1x jaargetij Schoonhoven (handvat gelijmd) en 1x Agar Schoonhoven (chip uit bovenrand) 22-25cm. Cond.: R-M
Originele antieke platelen tafellamp, A.L.A. Gouda Holland 380 (ca. 1920). 1 Kleine voetrestauratie, (chip) 45xø24cm. Cond.: G
Twee antieke Gouda plateel vazen, gemerkt Beek M.N. 5 803 Gouda Holland met floraal decor (1x gaaf en 1x chip bij voet) 23,5xø10,5cm. Cond.: R-G
Originele Hollandse Gouda platelen rozensteker met messing rooster ca. 1910, decor Egyptian in goede staat 12xø14cm.
Hollands Arnhem platelen lampenvoet ca. 1920, decor 806 Mona in goede staat (1 stukje bij-getoucheerd) 23x14cm. Cond.: G
Antieke polychroom Gouda platelen vaas met floraal decor (voet beschadigd) 25cm. Cond.: M
Twee 18e eeuwse porseleinen kastkommen, Amsterdams bont met Chinees- en gouddecor. Beide met randschades en 1x met haarlijn 7,5xø14,8cm. Cond.: R
Drie oude/antieke bekers van keramiek/porselein: 1x Toby Mug ca. 1900 (chip van deksel af), 1x Duitse beker met speeldoos ca. 1950 en 1x Duitse dekselbeker ca. 1900, blauw met gouddecor 15-18cm.
Twee oude Franse majolica vazen 20e eeuw handgeschilderd, voorstelling van figuren in landschap 25xø14cm. Cond.: G
Hollands platelen Eskaf vaas ca. 1910 met floraal decor in goede staat 19,5xø10cm.
Chinees porseleinen 18e eeuwse schenkkan met Familie Roze decors, gemerkt en in goede staat 17x15,5xø8cm.
Chinees porseleinen 18e eeuws schaaltje op hoge voet en geschulpte rand (3 chips onder de voet, buiten zicht) 6xø12,5cm. Cond.: R-G
Grote imari porseleinen 19e eeuwse schenkkan met decor van berglandschap in goede staat 26cm.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi gemberpot met rondom decor van figuren en medaillons en flora 22xø20cm. Cond.: G
Chinees porseleinen schotel met floraal- en vlinderdecor in coullissen. Later voorzien van zilveren beugel 19e eeuw (chip rand) ø26,5cm. Cond.: R-G
Vier oude/antieke Chinese jade bewerkte plaquettes met diverse decors in goede staat 4-5cm. Cond.: G
Oude Chinese porseleinen Familie Verte penselenpot ca. 1920 met rondom decor van zwemmende vissen 14xø13,3cm. Cond.: G
Oude Chinese Yixing terracotta theepot 1e helft 20e eeuw, 1 zijde met Chinees schrift, gemerkt 12x16x9cm. Cond.: G
Chinees porseleinen Kang Xi schotel 18e eeuw met landschapsdecor en verso floraal decor (geen beschadigingen) ø22,5cm. Cond.: G
Twee oude Chinees porseleinen stopflesjes ca. 1900 met decor van landschap (gemerkt met een veer) n8,5cm. Cond.: G
Twee oude Chinees porseleinen snuffbottles ca. 1900-1930: 1x halfnaakte geisha en 1x boedha, 7,5-9cm. Cond.: G
Groot 17e-18e eeuws Chinees porseleinen bord met floraal decor (randschades) ø35cm. Cond.: M
Oude Chinese celadon - vaas met cracele glazuur (gemerkt) 16xø15cm. Cond.: G
Drie delen Petrus Regout Maastricht ca. 1900, decor eiken, bestaande uit 2 kommen en 1 melkkan 15-20cm. Cond.: G
Twee oude Duitse keramieken kruiken ca. 1930: 1x baardman schenkkan en 1x schenkkan met wijnrankendecor en hanenkop (tuit gelijmd) 22-35cm. Cond.: R-G
Drie oude Italiaanse Fayence wandborden met floraal decor 2e helft 20e eeuw (1 schotel gelijmd) ø22cm. Cond.: R-G