Chinees porseleinen (capucijner) 18e eeuws 8-delige pindaset met vissendecors (2 kleine schaaltjes met chip) ø8-ø12,5cm. Cond.: R-G
Drie delen antiek Chinees/Japans porselein: 1x imari schotel met goud en figurendecor, gemerkt (haarlijn), 2x kommetjes 19e eeuw (1x decor landschap, 1x decor flora (barst)) ø6,5-ø24cm. Cond.: R-G
Japanse/Chinese 18e eeuwse dekselpot met teksten en handbeschilderd. Decor van flora en vogels (chip bodemrand) 20xø20cm. Cond.: G
Chinees porseleinen trekpot ca. 1910 met florale decors 12,5x17xø11cm. Cond.: G
Chinese celadon 17e-18e eeuwse rijstkom (gemerkt) met lichtgroene glazuur (bovenrand beschadigd) 6,5xø13,7cm. Cond.: R
Chinees porseleinen kom 18e eeuw met craceleglazuur, zeer gedetailleerd beschilderd (lichte randschades) 6,5x10,8cm. Cond.: R
Porseleinen 18e eeuwse Amsterdams bont kom met decor van Chinese geisha in tuin 7xø14,8cm. (beschadigd) Cond.: M
Chinees of Japans porseleinen trekpotje 19e eeuw met rondom figurendecor. Tuit afgebroken maar erbij en dekselrand gelijmd 12x11xø9cm. Cond.: M
Grote 19e eeuwse imari porseleinen bord met gekartelde rand. Decor van symbolen en flora ø31cm. Cond.: G