Oude Duitse mechanische blikken vliegtuig-draaimolen ca. 1950 U.S. Zone met mithografie in goede staat 30xø45cm.
Zeldzame kleine blikken Droste chocolade kinder-spaarpot (spaarautomaat) ca. 1910. Bevat gebruikerssporen maar geen deuken 14,5cm. Cond.: R
Grote antieke Duitse porselein pop ca. 1920, gemerkt S en H en jodenster met daarin p.b. en 1906 nr. 13 (waarschijnlijk Schoeman en Hoffmeister). Gelede lichamen en slaapogen (1 vinger af) 77cm. Cond....
Twee oude Chinese Mahjongg spelen ca. 1930 en later o.a. gemaakt van bamboe (en ivoor?) 15x28x7cm. en 17x24x9,5cm. Cond.: R-G
Drie oude Chinese Mahjongg spelen ca. 1930 en later o.a. gemaakt van bamboe, hout, been en ivoor 14x26x7cm., 16x23x8cm. en 14x23x8cm. Cond.: R-G
Oude blikken Wilesco stoommachine en slijptol in originele doos en in goede staat 8-27cm.
Duits porseleinen pop, gemerkt Dep 8 ca. 1920 (mogelijk Kestner) met antieke kleding, slaapogen, oorbellen en geleed lichaam 53cm. Cond.: G
Vier delen oude Dinky Toys speelgoed (legeruitvoering): 1x Croft Mighty Antar met transporter en Century tank en 1x 3-ton Army wagon. Bespeeld en verfslijtage 11-33cm. Cond.: R-o
Drie oude Chinese Mahjongg spelen ca. 1930 en later o.a. gemaakt van hout 22x32x4cm., 33x14x6cm. en 5x27x14cm. Cond.: R-G
Twee delen oud blikken speelgoed: 1x blikken schommelpaard met clown (mechaniek) ca. 1950 gama (lichte oxidatie) en 1x Japanse vrachtauto ca. 1960 15-16cm. Cond.: R-G
Grote Duitse Heubach Koppelsdorf porseleinen pop ca. 1930 nr. 1330 A.12.M met babylichaam, slaapogen en oude kleding 62cm. Cond.: G
Kavel met 32 modelauto's en 2 displays: 1x display van Days Gone met 20 modelauto's van Matchbox uit de serie "Model of Yesteryear" (Y32, Y-27, Atkinson Steam Wagon, YAS04, YAS11, Y-27, Y-27, YY018E/S...
Kavel oud speelgoed met oa.: DieCast, Matchbox, Lesney, Dinky Toys etc. (vliegtuigen Dinky Toys, Hawker Dinky Toys, Bristol 173 Dinky Toys, Dinky Toys Shooting Star). 9x26x18cm. Cond.: R
Vier delen vooroorlogs speelgoed: 1x stoommachine ca. 1920 met 3 accesoires (1x messenslijper, 1x slijper en 1x watermolen) 10-35cm. Cond.: R
Frans porseleinen pop ca. 1900, gemerkt S.F.B.J. 60 Paris met geleed lichaam, antieke kleding, hoed en slaapogen 48cm. Cond.: G
Drie oude Chinese Mahjongg spelen ca. 1930 en later o.a. gemaakt van bamboe, been etc. 22x32x4cm., 17x36x4,5cm. en 15x23x10cm. Cond.: R-G
Drie oude Chinese Mahjongg spelen ca. 1930 en later o.a. gemaakt van bamboe, hout en been 16,5x24x7cm., 11x24,5x14,5cm. en 11x25x12cm. Cond.: R-G
Twee delen oud Duits blikken speelgoed: 1x grote Arnold oplegger met container Express DAF ca. 1950 (bespeeld en 1x Tippco Caddilac met opwindmechanisme (ongetest en bespeeld) 19-54cm. Cond.: R-G
Grote Duits porseleinen Heubach Koppelsdorf pop ca. 1930 nr. 342.7 met slaapogen, babylichaam en bewegende tong 57cm. Cond.: G
Oude Duitse porseleinen pop ca. 1920, gemerkt E.N.S.T. in ruit nr. 8 met geleed lichaam en slaapogen 58cm. Cond.: G
Papier Maché pop ca. 19835, ongemerkt met slaapogen in goede staat 54cm.
Vier oude Chinese Mahjongg spelen ca. 1930 en later o.a. gemaakt van hout 22x32x4cm., 23x33x3cm., 18x30x3cm. en 22x32x4cm. Cond.: R-G
Vier oude Chinese spelen: 1x The Tile Game en 3x Mahjongg o.a van hout en kunststof 2e helft 20e eeuw (in koffers) 48-52cm. Cond.: R-G
Kavel van 9 oude poppen 20e eeuw o.a: celluloid en porselein 13-23cm. Cond.: G