Oude figuren-tafellamp ca. 1920 met putti (huwelijk), nieuwe kabel, H.: 45cm. Cond.: R-G
Antieke karaffenhouder ca. 1900 (zg. tantaluskwelling) met goudkleurige metalen monturen met slot en voorzien van stel fraai geslepen kristallen karaffen welke gemerkt zijn met St. Louis France, 25x35...
Console 19e eeuw voor een Noulle pendule (boulle iets beschadigd) met bronzen ornamenturen 12x44x22cm. Cond.: G
Zeldzaam antiquarisch boek van Faust "A Tragedy by Wolfgang von Goethe", the first part translated by Thomas James Arnold ESQ F.S.A. met diverse gravures, Munich Theodor Stroefer London Hachelte en Ci...
Prachtige majolica 3-lichts hanglamp met brons ca. 1880. Geëlectrificeerd, was ooit een gaslamp 100x65x65cm. Cond.: G
Antieke scheermessen-set in pallisanderhouten doos, gemerkt Johnson. Messen met bakelieten heften 17,5x3,5x4cm. Cond.: G
Antieke 8-delige scheermessen-set bestaande uit cassette en 7 scheermessen met ivoor-imitatie. Gemerkt The Ritz TH. Smith, made in Germany met opschrift Monday - Sunday, in goede staat 4x11x8cm.
Antieke messing met marmeren bijzettafel (2 etagers) ca. 1900 bewerkt met guirlandes in goede staat 80xø33cm.
Zeer grote Hollandse 18e-19e eeuwse koperen wandschotel (doopschotel?) met doorsnede van 64cm. in zeer goede staat 13,5xø64cm.
Tibetaanse Tangka wandkleed ca. 1900. Gebedsdoek voor esoterische boedhisten, voorstellend een complexe compositie met verschillende soorten godheden, lama's (boedhistische priesters) en draak. handwe...
Twee grote 19e eeuwse bronzen vazen met roodmarmeren voet, rondom bewerkt met putti, bok en geit ca. 1860. Gestempeld Parijs in goede staat 40xø16cm.
Chinese bronzen 3-delige vliegenvanger 19e eeuw met vleermuizen-decor opgewerkt. In zeer goede originele staat 24xø16cm.
Drie zeldzame 19e eeuwse bronzen vuurvergulde 2-lichts wandkandelaars van mooie kwaliteit en gedetailleerd uitgewerkt 50x32x13cm. Cond.: G
Prachtige 19e eeuwse Engelse wortelnoten kolenkit met zware bronzen monturen in zeer goede staat 31x54x41cm.
Mooie 19e eeuwse mahoniehouten schrijfkist met koper inleg en uitklapbaar met velours schrijfgedeelte. Kelder met inktpot, pen en vakverdeling 16x35x25cm. Cond.: G
Grote antieke bronzen 4-lichts kaarskandelaar met engel, diverse bloemen en marmer 63cm. Cond.: G
Siciliaanse beschilderde 19e eeuwse wagen in zeer goede originele staat 90x112x95cm. (gemeten zonder dissel)
Lexicon Jan Wagenaar (1709 - 1773): Vaderlandsche historie, vervattende de geschiedenissen der nu Vereenigde Nederlanden, inzonderheid die van Holland, van de vroegste tyden af: uit de geloofwaardigs...
Galjoen-schip ca. 1900 van hout en metaal met linnen zeilen. In goede originele staat 73x67x33cm.
Groot ijzeren slot ca. 1780 Louis Seize met verdekte sleutelgastplaat en originele sleutel 16,5x3,5x8,5cm. Cond.: G
Grote oude marmeren zuil met bronzen capitellen en sierwerk. Tweekleurig marmer (zwart en roodbruin) 1e helft 20e eeuw 100x30x30cm.
Grote Duitse Historisme sier-wandschotel met handgeschilderd damesportret op keramieken schotel (verso gemerkt) ca. 1880 met metalen omranding ø42cm. Cond.: G