Duitse vleugel, gemerkt Blüthner Leipzig ca. 1920, zwart gelakt en in goede originele staat, Aliquot piano patent met pianokruk 103x150x190cm.
Zeldzame notenhouten gestoken beelden-vitrinekast ca. 1880 met schitterend snijwerk, atlas, 2x fabeldieren, adelaren, slangen en liggende Neptunus. Zijkanten met glas (Neo renaissance). In zeer goede ...
Hollands eikenhouten 18e eeuws gestoken halbank met zeeslag beschildering en gouddecor, 108x42x122cm. Cond.: G
Zeldzame antieke eikenhouten gestoken Neo Renaissance 2-deurs beeldenkast met gestoken bijbelse voorstellingen, cherubijnkoppen, leeuwen met wapenschilden etc. ca. 1880. In zeer goede staat 188x80x57c...
Hollands eikenhouten Louis Seize kabinet ca. 1780 (hekjeskabinet) met halve zuilen, messing vergulde kapitellen en origineel ringbeslag. Geen beschadigingen, in zeer goede staat 220x160x55cm.
Vroeg 18e eeuwse eikenhouten met pallisander renaissance kussenkast. Mooi binnenwerk met uitgesneden deurtjes en geheime lade achter de schuif en 3 lades achter de deuren. Mooie uitvoering met diverse...
Zeldzame zeer grote Jugendstil coulissentafel met 4 extra mahoniehout fineer tussenbladen van 85cm. per stuk. Vijf zuilen met messing ringen in goede staat 80x127x187cm. (uitgeklapt: 500cm.)
Bijzondere grote Duitse historisme Neo Renaissance notenhouten op eiken buffetkast. Tweedelig met 5 deuren, 3 lades en houtgesneden figuren op de lijseen. Decor van leeuwekoppen, flora en putti ca. 18...
Grote vroeg 19e eeuwse eethoek met mahoniefineer bestaande uit een empire uittrektafel met bijzondere spantpoot (fineerschades) en daarbij 7 Louis Seize mahoniehouten stoelen (1x armleunstoel) met int...
Oude gietijzeren tuinbank en tafel (opengewerkt), cremekleurig met floraal barok decor 90x165x50cm. en 77xø72cm. Cond.: G
Klein Hollands (Twents) eikenhouten kabinet ca. 1820 met origineel beslag in goede originele staat 53x140x200cm.
Hollands 18e eeuws eikenhouten kabinet in Louis Quinze stijl ca. 1760. In goede staat, geen scheuren of kromme deuren 250x190x65cm.
Origineel 19e eeuwse empire canapé van mahoniehout met bronzen vergulde klauwpoten en goede vernieuwde stoffering in Biedermeier stijl 90x160x66cm.
Twee zeldzame originele Black Forest (Schwarzwald) handgestoken stoelen (armleunstoelen) ca. 1880 Duitsland met eikenblad-decor en boomschors-effect. In goede originele staat 90x60x47cm. en 87x70x60cm...
Grote Hollandse mahoniehouten empire cilinder secretaire met koperen bandintarsia, uitschuifbaar schrijfblad en diverse lades (compleet). In ongerestaureerde staat (fineerschades) 127x130x57cm. Cond.:...
Digitale Roland piano, model HP730/HP530E/HP330E. Zwart gelakt met instructieboekjes. Werkend en in goede staat 90x140x54cm.
Notenhouten schrijftafel ca. 1870 met 3 lades en schrijfleer in goede staat 76x68x120cm.
Duitse eikenhouten 18e eeuwse barok poortkast met sleede poten en origineel beslag. In zeer goede originele staat met slot, sleutels en lades 193x168x40cm. Cond.:G
Eikenhouten Gelderse 18e eeuwse kast met schuinen hoeken en mooi lijstwerk. Uitneembaar (kop en lade afneembaar) 200x150x50cm. Cond.: G
Zware Engelse mahoniehouten eethoek ca. 1920 (kwaliteitsmeubels), bestaande uit: tafel (75x103x146cm.), 2 armleunstoelen (95x60x63cm.) en 8 stoelen (95x50x60cm.). Alles in goede originele staat.
Prachtige 18e eeuwse Engelse eikenhouten klaptafel (gateleg tafel) met twee lades en bronzen beslag in zeer goede staat 72x106x150cm.
Prachtige 19e eeuwse empire zuilen chiffoniere met origineel messing beslag en messing capitellen, lichte fineerschgades 140x107x50cm. Cond.: R-G
Grote klassieke kersenhouten eethoek met prachtige tafel voorzien van inlegwerk bandintarsia op het blad en lades aan beide zijden. Kwaliteitsmeubel 2e helft 20e eeuw 200x100x80cm. Daarbij 4 kersenhou...