Duitse eikenhouten Jugendstil 2-delige kast ca. 1900 met zweepslag-decor snijwerk. Geen beschadigingen, origineel beslag, sleutel en sloten. In zeer goede originele staat 195x117x56cm.
Vijf vroeg 19e eeuwse empire (Regency) stoelen van mahoniefineer met bandintarsia en velours stoffering 93x54x46cm. Cond.: G
Mahoniehouten met kersen 19e eeuwse klaptafel met lades, 2 klapbladen en uitschuifbare spiegel. Recentelijk vakkundig gerestaureerd en in goede staat 80x42x84cm.
Frans Art Nouveau eikenhouten handgestoken buffetkast met spiegel en geslepen glas ca. 1900 in zeer goede staat met marmeren blad
Antieke Duitse notenhouten met wortelnoten fineer Louis Philippe bijzettafel, recentelijk vakkunding gerestaureerd en gepolitoerd 68xø49cm. In zeer goede staat
Antieke Duitse notenhouten met wortelnoten fineer Louis Philippe bijzettafel, recentelijk vakkunding gerestaureerd en gepolitoerd 66x51cm. In zeer goede staat
Wortelnoten fineer op eiken 18e eeuwse 2-laden commode op hogegebogeb poten en met origineel bronzen beslag (lichte fineerschade). In originele staat 76x45x80cm.
Tweekleurige moderne lederen stoel (ongemerkt), mooi design in goede staat 90x85x90cm.
Grote antieke eikenhouten archiefkast met 2 jalouziedeuren en schappen ca. 1900, 213x40x126cm. Cond.: G
Zes moderne gestofferde stoelen in goede staat 21e eeuw 100x40x60cm. Cond.: G
Duitse antieke wortelnoten fineer Louis Philippe naaitafel ca. 1870 met prachtig ingelegd binnenleven met vakverdeling, spiegel en benen knopjes (2 lades), lichte fineerschade 80x50x42cm. Cond.: G
Antieke 1-deurs kast gemaakt van antieke delen van een 18e eeuwse kist 150x60x74cm. Cond.: G
Wortelnoten 19e eeuwse barok commode met klapbuffet, 2 lades en opklapbaar blad met 2 schappen. Origineel beslag en klauwpoten 80x76x45cm. Cond.: R-G
Twee stijlvolle klassieke armleunstoelen 2e helft 20e eeuw met zijde stoffering in goede staat, 101x82x75cm. en 99x68x67cm.
Plantentafel 1e helft 20e eeuw van notenhout met bronzen beslag en onyx blad in goede staat 80x30x30cm.
Hollandse eikenhouten buffetkast in Renaissance stijl (2-delig) 19e eeuw met leeuwenkoppen, kussenpanelen en volle zuilen met capitellen in goede staat 170x137x60cm.
Chinese handgestoken hocker met marmeren blad ca. 1900 (scheur). Rijk gestoken en geheel staand op klauwpoten 46x39x39cm. Cond.: G
Eikenhouten gesneden vossenkop-tafel (coulissentafel) ca. 1870 in goede originele staat 70x113x125cm.
Duits notenhout fineer Louis Philippe naaitafeltje met mooi binnenwerk ca. 1870 in goede staat 77x42x50cm.
Zware Duitse antieke Louis Philippe mahoniefineer ovale tafel met bewerkte 4-spant poot in goede originele staat 75x105x140cm.
Moderne design tafel met grote geslepen glasplaat en metalen/beukenhouten onderstel 2e helft 20e eeuw in goede staat 75x90x180cm.
Engelse notenhout met wortelnoten fineer Queen Anne buffetkast ca. 1910 met snijwerk. 3-Deurs kast staande op klauwpoten in goede staat 140x142x45cm.
Notenhouten 18e eeuwse baroktafel met flespoten, onderlinge verbinding en geschulpt blad in goede staat 66x115x64cm. Cond.: G
Mahonie kast 19e eeuw, uitneembaar, met schappen en twee lades 200x150x55cm. In goede staat
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten empire tafel op 3-spant poot met snijwerk in zeer goede staat 68xø100cm.
Hollandse iepenhouten 19e eeuwse secretaire ca. 1850 in goede originele staat 164x115x45cm.
Notenhouten Louis Quinze stijl ladenkastje 2e helft 20e eeuw (2 lades en 1 deurtje), lichte krassen 89x40x40cm. Cond.: G
Oude teakhouten sidetable met ruiten ingelegd en 2 lades, 2e helft 20e eeuw (lichte krassen) 74x130x45cm. Cond.: R
Hollandse grenenhouten kuifkast (linnenkast) ca. 1870 in goede staat 230x140x47cm.
Drie 19e eeuwse mahoniehouten stoelen met bandintarsia en velours stoffering in goede staat 86x43x48cm.
Eikenhouten Louis Philippe sidetable ca. 1870 met geëboniseerde delen in goede staat 76x120x46cm.
Eikenhouten Henry Deux coulissentafel ca. 1880. In zeer goede gerestaureerde staat (zonder extra tussenblad) 75x130x112cm.
Wortelnoten theetafel ca. 1900 met lade en bronzen beslag in goede originele staat 77x77x50cm.
Louis Seize stijl 19e eeuwse speeltafel van mahoniehout fineer op eiken (restauratie behoeftig) 74x80x80cm. Cond.: M
Engels mahoniehouten 19e eeuwse theekast staand op hoge Queen Anne poten, bovenblad ook glas en in goede originele staat 70x32x50cm.
Engelse eikenhouten draaibare bureaustoel ca. 1900 in goede originele staat 94x60x62cm.
Mahoniehouten speeltafel in zeer goede staat . Blad is vastgeschroefd,( is normaal opklapbaar )75x83x83cm. Cond.: G
Hollandse wortelnoten vitrine opzet 2e helft 20e eeuw (2-delig) met glas in de zijkanten. Stijlmeubel in barokstijl met bronzen beslag in zeer goede staat 190x87x50cm.
Eikenhouten 18e eeuwse dekenkist Duitsland met antiek "schnappschloss" en sleutel (deksel van latere datum). In goede gerestaureerde staat 71x123x61cm. Cond.: G
Twee 18e eeuwse Louis Quinze notenhouten stoelen met snijwerk en gobelin stoffering in goede originele staat 104x48x48cm. en 104x48x40cm.
Twee oude wijntafels met fineer en intarsia 2e helft 20e eeuw (1x met geschulpt blad), in zeer goede staat 60xø50cm. en 61xø56cm.
Eikenhouten gestoken armleunstoel ca. 1890 in barokstijl met velours stoffering 110x72x73cm.
Engelse eikenhouten klaptafel ca. 1900 met getorste poten in goede staat 83x76x97cm.
Oude Engelse eikenhouten secretaire ca. 1930 met bewerkte lades en vakverdeling achter schuine klep 101x77x41cm. Cond.: G
Twee Duitse mahoniehout fineer Louis Philippe stoelen ca. 1870 met nappa-lederen bekleding in goede staat 96x53x43cm.
Twee zware oude eikenhouten armleunstoelen 20e eeuw in goede staat 107x53x56cm.