Hollandse School 19e eeuw (naar P.G. vertin), olieverf op paneel, Hollands stadsgezicht met figuren 30x22cm. Cond.: G
K. (Karel) de Bondt 1947 ( 1888 - 1973 België), olieverf op paneel, knielende vrouw met schaap en lam 35x40cm. Cond.: G
Jan te Wierik 1996 (Hengelo 1954 - 2002), acryl op papier, fantasiefiguren 37x47cm. Cond.: G
Hal Wichers ( Ned. Indië 1893 - 1968 Nijmegen), olieverf op paneel, rotsachtige kust 30x20cm. Cond.: G
Willem Noordijk (Schiedam 1887 - ), olieverf op linnen, Mediterraanse haven 30x40cm. Cond.: G
Landkaart 17e eeuw, ingekleurde ets, "Dalmatia, Croatia, Sclavonia, Bosnia, Servia, Istria et Reip Matthaei Seutteri edita Vindelicor" 59x50cm. Cond.: G
Jan Rijlaarsdam, gemengde techniek op papier, stadsgezicht Parijs 53x73cm. Cond.: G
Ongesigneerd 2e helft 20e eeuw, olieverf op paneel, vrouw bij kind in wieg 35x25cm. Cond.: G
N.F. Ghesquiere (1812 - 1862 Franse School), aquarel op papier, interieur met twee figuren 19x19cm. Cond.: G
B.C. Koekkoek? 19e eeuw, tekening op papier, hooiwagen 16x11cm. Cond.: G
H. Ripasin? ca. 1950 (Indonesische School), olieverf op paneel, twee Indonesische vrouwen bij ruïne 49x58cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, Arabische voorstellingen met Arabier, paarden en kamelen op de achtergrond 28x23cm. Cond.: R-G
Atelier Rose-Marie Sterenberg Gompertz (Amsterdam 1919), olieverf op linnen, damesportret 55x55cm. Cond.: G
Cor Noltee (1903 - 1967 Deventer), olieverf op paneel, dorpsgezicht met figuur 19,5x20cm. Cond.: G
Willen Oppenoorth (Amsterdam 1847 - 1905 Utrecht), olieverf op linnen, landschap met boer in paardenkar 60x40cm. Cond.: G
H.M. Horrix (1845 - 1923), olieverf op linnen, Zeeuwse familie in moestuin 53x36cm. Cond.: G
TheKla Back 1899 (Duitse School), olieverf op linnen, dansen bij muziek 42x30cm. Cond.: G
Henry van Os Delhez (1880 - 1976), olieverf op linnen, stilleven met porselein, fruit en koperen ketel 40x60cm. Cond.: G
R. Arden ca. 1900, aquarel op papier, kerk van Katwijk 36x27cm. Cond.: G
Ongesigneerd? 19e eeuw, pastel op papier, portret van een jonge vrouw in zondagse kledij 60x40cm. Cond.: G
Louis Meijer ( 1809 Amsterdam - 1866 Utrecht), olieverf op paneel, strandgezicht met boten en figuren (laat werk) 37x24cm. Cond.: G
Dirk Peter van Lokhorst (Utrecht 1898 - ), olieverf op linnen, koeien bij de drenkplaats 54x85cm. Cond.: G
Monogram F.H.H. (Fredericus Hendericus Hendriks 1808 - 1865), olieverf op linnen, bosgezicht met watermolen en figuur 59x46,5cm. Cond.: G
A. Borckmann (August) (1827 - 1890 Berlijn Duitse School), olieverf op linnen, Berlijns interieur met moeder, spelende kinderen, baroksecretaire etc. 85x62cm. Cond.: G