Gesigneerd M. Willemse ca. 1930, olieverf op linnen, Hollands landschap met koeien 50x70cm. Cond.: G
Jaap van Kregten ( 1878 - 1967 Enschede), olieverf op linnen, landschap met klooster 50x70cm. Cond.: G
Antieke miniatuur ca. 1860 met vergulde houten omlijsting en olieverf damesportret 15xø13,5cm. Cond.: G
Olle Rhömstad (Zweedse School), pastel op papier, winters landschap 35x27cm. Cond.: G
Groot 18e 19e eeuws ikoon van heilige St. Joris te paard. In originele staat (stukjes verf af) 39,5x30,5cm. Cond.: R
Werner Eckelt (1914 - 1990 Berlin Duitse School), olieverf op linnen, gezicht op stad 20x30cm. Cond.: G
Jaap van Kregten (Beesterzwaag 1878 - 1967 Ermelo), olieverf op linnen, ploegende boer 50x70cm. , 2 beschadigingen Cond.: M
Rob de Haan ca. 1980 (vroeg werk in de Haagse school-stijl), olieverf op linnen, boerderij met waslijn 50x60cm. Cond.: G
Kyrillisch gesigneerd (Russische School), olieverf op paneel, (verso: Anatoli Ivanovich Kovin Avond 1968), impressionistisch dorpsgezicht 50x33cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1930, olieverf op paneel, stilleven met twee appels 30x20cm. Cond.: G
Atelier Rose-Marie Sterenberg Gompertz (Amsterdam 1919), olieverf op linnen, stilleven 54x65cm. Cond.: G
Frans Baayens, olieverf op linnen, de dinkel bij Lutterzand 60x80cm. Cond.: G
Frans Baayens ( 1896 - 1970 Enschede), olieverf op linnen, boerenhuis met kippen 50x70cm. Cond.: G
Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op paneel, meisje in bloemenveld 18x13cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd, olieverf op linnen, bomschuiten op het strand 50x70cm. Cond.: G
B. Hansson - Boë (Zweedse School), olieverf op paneel, landschap 47x35cm. Cond.: G
Acht 19e eeuwse Chinese werken op rijstpapier (handgeschilderd), afbeelende ambachten (beschadigingen) 15,5x10cm. Cond.: R
Twee 18e eeuwse Engelse karikatuur-etsen: 1x "The city Rout by M. Darly 1776" en 1x "The hopes of the family by M. Darly 1772" 45x27cm. Cond.: R-G
Ongesigneerd? ca. 1900, olieverf op linnen, vrouw met appels 50x40cm. Cond.: G
Twee oude Franse prenten 19e eeuw over de jacht, steendruk op papier met notenhout fineer lijsten 18x23cm. Cond.: R-G
Ongesigneerd ca. 1930, olieverf op paneel, stadsgezicht Parijs met Arc de Triompf en vele figuren 24x30cm. Cond.: G
Henk Reerink (bekende Hengelose schilder), olieverf op linnen, watermolen oele 18,5x24cm. Cond.: G