Twee fraaie Hollandse vleesvorken met puntige steel, voorzien van parelrand, MT: Fa. wed. Johannes Fransiscus van der beek Amsterdam-Delft, JL: H 1892, ca. 55gr. L.: 17,5cm.
Matglazen ronde dekselschaal met kleine geslepen accenten en een houten deksel met Hollands zilveren dop, 835/000, MT: onleesbaar 16x10cm. Cond.: G-U
Zilveren (835/000) miniatuur watermolen met draaibare wieken, Nederlands gekeurd, 7cm.
Divers oud en antiek plated o.a: lakstempel, lepels, servetringen, aanstekers, bestek, schaal etc. 17x33x29cm. Cond.: G
Plated eierhouder-set ca. 1900 bestaande uit: houder, 6 eierdoppen en 6 lepels 21x21x15cm. Cond.: G
Vijf delen divers zilver: 1x broodmes met bewerkte heft, 835/000, MT: Gerritsen en van Kempen Zeist, JL: V 1930, 1x vleesvork Haags lofje, kleinkeur, MT: Gerritsen en van Kempen Zeist, 1x gebaksvorkje...
Diverse zilveren voorwerpen met o.a: 1x langwerpige servetband 835/000, MT: Boermans, 1x ronde servetband met getrembleerde bewerking 833/000, MT: Landmeter, 1x ronde servetband 800/000 met monogram e...
Twee glazen, een groot wijnglas met bewerkte verzilverde voet met parelrand en guirlande slijpsel in het glas, 8x15 cm, en een klein glas met zilveren voet in art deco stijl. 6x10 cm
Kristallen bolvormige dekselpot met sterling zilveren deksel ca. 1920, 925/000, MT: Emil Hermann Waldstetten Baden-Würtenburg, zilvergewicht ca. 71gr. ø9cm. Cond.: U
Zilveren comfoor, fraai uitgezaagd met ruiten cirkels en klavers op houten voet (gerepareerd), 835/000, MT: Kon. Utrechtse fabriek van zilverwerk CJ Begeer, JL: O 1873, 13x9cm. Cond.: R-G
Zilveren gegraveerd taps toelopend bekertje, MT: KIM, 835/000, 8xø5cm. Cond.: G
Engels schoengarnituur met zilveren heften in etui, 925/000, 21x10cm. (etuimaat), Cond.: G
Antiek Hollands zilveren borstelset met handspiegel, 925/000 grootkeur, jaarletter H: 1917, MT: Dirk en Isaak Vos & Schoorl Haarlem (spiegel: ø13cm. L.: 24,5cm.) Cond.: U
Twee zilveren opengewerkte suikerklontjes-tangen, 835/000, ca. 56gr. 13cm. en 10cm. Cond.: G
Antieke Hollandse zilveren drachtbeugel met floraal versierd gedeelte met filigrain en een parelrand, voorzien van jasseronketting, 835/000, MT: Willem Roelfsema Winsum, JL: R 1851, ca. 39gr, 10x4cm. ...
Vijf diverse zilveren theelepels: 1x biedermeier theelepel, MT: Pluut jr, Jaarletter J; 1919, 1x apostellepel (gerepareerd), MT: Fa. B.W. van Eldik jr., 1x lepel van Brussel, 1x lepel van 's Gravenhag...
Hollands zilveren slacouvert met benen bak en vork model puntfilet, MT: Fa. van Kempen, 835/000, 23cm. Cond.: G
Vijf delen zilver: 1x antiek Hollands zilveren strooilepel, MT: Hendrik van der ree, Jaarletter I: 1843, 835/000, ca. 31gr. (behoeft reparatie), 1x zilveren zuurvorkje met schuifmechaniek 835/000, ca....
Vier zilveren gebruiksvoorwerpen: 1x lipstickhouder zeskantig met bewerking 4,6cm. 1x langwerpige naaldenkoker met geribbelde bewerking 7,2cm., 1x bladwijzer met boerin en 1x theezeef met benen heft (...
Vijf plated schalen, 4 ovale schalen met parelrand en ajourbewerkt , 27x21x8 cm, en een floraal bewerkte schaal met geschulpte rand, 30x26x11 cm.
Kavel zilver bestaande uit: 1x tas met beugel 935/000 van Arken en Co, 1x suikerschep 835/000 met voorstelling in de bak en vrouw met juk op de steel, Fa. B.W. van Elderik Zutphen en 1x lepel met voor...
Engelse kristallen flacon met zilveren kraag 925/000, 14x4,5x4,5cm. Cond.: G
Hollands kristallen parfumfles met zilveren kraag en dop, 835/000, 12xø4cm. Cond.: G
Antieke portemonnee met zilveren beugel (empire) met zwart velours tasje. De beugel heeft een fijne rand met bloembewerking en een rand met ribbelbewerking 835/000, MT: A.Gz Jacob Hooiman, jaarletter ...