Drie delen zilver: 1x soeplepel met getorste steel en voorzien van parelrand, 835/000, MT: Jan Boon Schoonhoven, JL: N 1897, ca. 132gr. L.: 29cm., 1x vleesvork met parelrand, MT: Johannes Schijfsma Wa...
Kristallen bowlpot met zilveren (835/000) knop op originele onderschotel. Bowlpot met bloem- en streepslijpsel en de knop voorzien van een parelrand. De schotel heeft een geschulpte rand en geruit sli...
Antieke Hollands zilveren Groningse luierschaar, 835/000, MT: D. de Jong, begin 1900, ca. 41gr. L.: 14cm. Cond.: G
Zilveren bruidegomspijpje versierd met fraai paard 835/000, 12x3,5cm. Cond.: G
Engels zilveren portemonnee aan ankerkettinkje met hangeroog + 4 binnenvakken (1924 in medaillon), 925/000, 12x7,5cm. Cond.: G
Oude zilveren staaf-rammelaar met fluitje en hangeroog. Fraai model versierd met florale bewerking en parelrand (diverse gebruiksporen), ca. 42gr., 15x5cm. Cond.: R-G
Antiek vierkant Hollands zilveren pillendoosje met streepbewerking en schild aan de voorzijde, MT: Pieter Kuijlenburg, JL: Q 1850, 4,5x4,5cm. Cond.: G
Doos met 12 sierlijke zilveren theelepels met bijpassende suikerschep en klontjestang in Art Deco stijl, kleinkeur 835/000, MT: van Kempen en Zn. Voorschoten 1858-1924, ca. 196gr.
Miniatuur zilveren zeilschip (driemaster), fraai gedetailleerd op zwart houten sokkel 835/000, MT: Schoonhovense zilverfabriek Fa. H. Hooykaas, jaarletter L: 1971, 10x12cm. (incl. sokkel)
Zilveren (835/000) Empire breinaaldenkoker, geheel geribd. Hartvormig met schuifdop ca. 1820 (Zie Nederlands klein zilver afbeelding 375, blz. 134 3e druk), 25cm.
Diverse lepels en vorken (835/000) bestaande uit: 6x theelepels, dessertlepel en -vork, tafelvork Princes, dessertcouvert en tafelcouvert haags lofje, MT: o.a: van Kempen, totaal ca. 373gr. Cond.: R
Bijzondere Nederlandse tafelset van bewerkt kristal met zilveren doppen in een schuitvorm, bevat zout- en peperstrooiers, mosterdpotje met lepel, olie- en azijnkarafjes, kleinkeur, 246x14cm. (minimale...
Bijzondere blauwkristallen odeurflacon met slijpwerk en zilveren montuur met gedreven florale dop, compleet met binnenstopje 11cm.
Antiek Hollands zilveren schaar (vermoedelijk Groningen), 835/000, MT: onleesbaar, L.: 15cm. Cond.: G
Twee fraaie Biedermeier zilveren roomlepels waarvan 1x met gekrulde steel en opstaand figuur, 835/000, MT: Hendrik Adama Leeuwarden, JL: J 1868, 10,5x5cm. en 1x een wat grotere roomlepel met gevormde ...
Antieke bijbel met zilveren slot, 835/000, MT: Andries Jacob Nobel Schoonhoven, JL: G 1891. Slot in goede staat en bijbel in redelijke staat.
Antieke 10 vlaks geslepen kristallen koektrommel met geslepen ster op de bodem en voorzien van een zilveren (835/000) deksel. Nederlands gekeurd met onduidelijk meesterteken, anno 1869, 11xø11,5cm.
Grote zilveren (835/000) Biedermeier soeplepel met gecontourneerde bak en steel voorzien van fraai gravering, MT: H. van Alphen Breda anno 1867, ca. 241gr. L.: 37cm.
Mooie Hollands zilveren ovale bonbonschaal met aan de bovenzijde een parelrand en aan de onderzijde een filetrand, MT: J. Krins Schoonhoven, jaarletter H: 1967, ca. 176gr. 17x12x7cm.
Antiek zilveren loddereindoosje met hartvormig monogram-schild en diverse bandmotieven, 835/000, MT: onduidelijk, ca. 17gr. 3x3,5x2,5cm. Cond.: G
Antieke Duitse WMF plated 13-delige taartset bestaande uit een taartschep en 12 gebaksvorkjes in cassette 15,5x29x4cm. Cond.: G
Oud Engels sterling zilveren etui aan draagketting, 925/000, MT: CFW., 11,5x5,5x2cm. Cond.: G
Hollandse zilveren bonbonschaal, ovaal model en ajourgezaagd verfraaid met parelrand, 835/000, MT: Fa. A. Presburg en Zoon Haarlem, JL: G 1966, ca. 71gr., 15,5x10,5x5,5cm. Cond.: U
Drie zilveren poederdozen waarvan 2x met bewerkte florale motieven en hamerslag onderzijde en 1x met schildpad waarop zilveren applique, ø: 7,5, 8 en 10cm.
Geslepen kristallen zoutvat met diamantslijpsel in 18e eeuwse stijl met zilveren montuur met fraai driekantige voet op bolpootjes (onbekende meester) 5,5xø7cm.
Drie zilveren miniaturen 835/000: 1x plaat met vrouw, kind en wieg 4x4x2cm., 1x steigerend paard, MT: Zaandlandse zilversmederij 3x4,5cm. en 1x ruiter te paard over hindernis, JL: V: 1990, MT: Niekerk...
Twaalf zilveren lepeltjes in cassette met getorste steel met schild voorzien van gravure, MT: J.A.A. Gerritsen Amsterdam/Zeist (1906/1919), ca. 82gr. Cond.: G
Kavel met 3 zilveren sauslepels 835/000: 1x room/jamlepel, model puntfilet 15cm., 1x sauslepel met parelrand, MT: van Kempen en Zonen Voorschoten, JL: Y 1908, L.: 17cm. en 1x sauslepel met dubbele fil...
Engelse loep met zilveren handvat, 925/000, MT: JDWD, 14,5xø6,5cm. Cond.: G
Geslepen kristallen odeurflacon met zilveren (835/000) montuur en fraaie vierkante dop met gegraveerde gedreven ruitvormen. Onduidelijk meesterteken, Nederlands gekeurd ca. 1870, H.: 12,5cm.
Fraai geslepen kristallen koekschaal met geschulpte rand met zg. diamant- en waaierslijpsel en geslepen ster op de bodem, voorzien van een zilveren (835/000) hengsel met parelrand. Onduidelijk meester...
Engels sterling zilveren visitekaart-etui met scharnierende deksel. gebogen model met monogram, 925/000, ca. 39gr. 8x4x0,5cm. Cond.: G
Zes Hollands zilveren gebaksvorkjes met bewerkte steel met kroon (kleinkeur), ca. 69gr. L.: 11cm.
Glazen flacon met ruitslijpsel met zilveren voet, kraag en dop, 835/000. H. 16 x ø 7cm., Cond.:G
Antieke zeer fraaie zilveren 8-hoekige naaldenkoker voorzien van florale gravure, kleinkeur 835/000, MT: Jan Schijfsma Wuudsend/Sneek (1844-1884), 11x1,5cm.
Twaalf Hollands zilveren theelepels met 2 zilveren suikerscheppen, allen met getorste steel en geschulpte randen met florale gravure (Jugendstil ca. 1900), 835/000, MT: o.a. KP de Jong en J.H. Schijfs...
Kristallen lepelvaasje voorzien van ruitbewerking met zilveren (835/000) rand waarin 4 zilveren theelepels met parelrand (kleinkeur), 7x11cm. Cond.: G
Mooi klein zilveren bonbonschaaltje, ovaal model, ajourgezaagd en verfraaid met parelrand, 835/000, MT: Fa. A. Presburg en Zoon Haarlem, JL: G 1966, ca. 39gr., 11x7x3cm. Cond.: U
Twee sterling zilveren mini-kandelaars met fijn filigrain bewerking, 925/000, ca. 47gr. (samen), 9,5xø4,5cm. Cond.: U
Fraai geslepen kristallen cakeschaal met zg. diamant- en waaierslijpsel en geslepen ster op de bodem, voorzien van zilveren (835/000) hengsel met filetrand. Onbekend meesterteken, Amsterdam anno 1927,...
Hollands parfumflesje op zilveren voet met zilveren kraag en scharnierende dop, 835/000, H.: 12cm. Cond.: R
Miniatuur zilveren paardetram getrokken door een paard, 835/000, MT: JM Warning Haarlem, ca. 66gr. 11x2x3,3cm.
Miniatuur zilveren "De Gouden Koets" met 6 paarden, man op de bok en man achterop, 835/000, ca. 83gr. 17x3x5,5cm. Cond.: G
Twee zilveren Jugendstil mini-vaasjes met geschulpte bovenrand, 800/000, ca. 70gr. (samen) 6,5cm. Cond.: U
Vier maliënkolder beursjes: 1x Hollands 835/000 Jaarletter: T: 1878, 2x 800/000 en 1x plated. Zilvergewicht ca. 113gr.. Beugelbreedte 5-7cm., Cond.: G
Twee flacons met zilveren montuur in bloemmotief Engeland, 925/000, 7-8cm. Cond.: G