Reiswekker met melodie, gemerkt S.F. ca. 1900, onderkant verchroomd, bovenkant blik of messing bruin geverfd, 16x13,5x10cm. Cond.: R
Friese staartklok met dubbele kap, 19e eeuw, eikenhouten kast en scheepjesmechaniek, 150x43x25cm. Cond.: G
Klokkenstel met roodbruin natuursteen en composiet (gesigneerd), 19e eeuw geheel compleet, Cond.: U
Friese staartklok, 19e eeuw met scheepjesmechaniek (5 scheepjes) en eiken kast, 142x35x22cm. Cond.: G
H.49 cm.,Br.27 cm.
Franse Art -Deco klok met 3 ganzen van samak, klok van verschillende soorten marmer, wijzerplaat gesigneerd Chevauchee Clermont-Ferrand. Klok loopt goed, 27x46,5x11cm. Cond.: U
Massief wortelnoten tafelklok met ivoorkleurige wijzerplaat. Uurwerk gesigneerd Brevette, 24x17cm.
Antieke klok (Koeienoog), Frankrijk 19e eeuw, uurwerk niet nagekeken, Cond.: M
Franse comtoise van gedreven koper 20e eeuws, uurwerk niet nagekeken, 140x36x15cm. Cond.: G
Frans eikenhouten wandklok ca. 1920. Gemerkt: Dufa 36x36x14cm.